خرید لوازم و تجهیزات باشگاه بدنسازی با 10 توصیه کلیدی

خرید لوازم و تجهیزات باشگاه بدنسازی برای صاحبان باشگاه ها مسئله ای جدی است.باشگاه داران در ابتدای مسیر یا میانه مسیر به فکر خرید لوازم باشگاه بدنسازی خود هستند.ما در اسپرت مال سعی میکنیم تا باشگاه داران مراکز خرید تجهیزات بدنسازی معتبر را پیدا کنند خرید خود را انجام دهند و با آن ها مشتری شوند. در این نوشته راهنمایی برای خرید لوازم و تجهیزات باشگاه بدنسازی به باشگاه داران ارائه میشود که امید است به شما کمک کند.

برای خرید تجهیزات باشگاهی به جای خوبی آمده اید.اسپرت مال تولیدی ها و کارخانه ها و فروشگاه های فروش تجهیزات بدنسازی را به شما معرفی می‌کند که میتوانید با کلیک روی آن ها به اطلاعات تماس دسترسی داشته باشید.اگر در حال حاضر، مکان باشگاه ورزشی خود را مشخص کرده اید و یا قرارداد اجاره ساختمان را امضا کرده اید یا فضا را خریداری کرده اید. این نکات به شما کمک می کند تا انواع تجهیزاتی را که باید برای تجهیز باشگاه بدنسازی خود انتخاب کنید، بیابید.

فهرست مطالب

مراکز خرید لوازم و تجهیزات بدنسازی

اسپرت مال لیست تولیدی ها و مراکز خرید لوازم و تجهیزات بدنسازی معتبر را در زیر جمع آوری کرده است.برای دستیابی به اطلاعات بیشتر و تماس با این تولیدی های تجهیزات بدنسازی روی هر کدام کلیک کنید.شما میتوانید برای خرید بصورت حضوری نیز مراجعه نمایید.آدرس و اطلاعات دیگر داخل آگهی ها قرار گرفته است.

نکات مهم هنگام خرید تجهیزات و لوازم بدنسازی

خرید تجهیزات بدنسازی در راستای نیازهای شما برای برخوداری از بهترین تجهیزات برای ورزش بدنسازی است، زیرا فروش این تجهیزات به دلیل نیازهای شخصی افراد در راستای سلامتی، تناسب اندام و زیبایی روز به روز در حال افزایش است و سردرگرمی در زمان خرید و انتخاب دقیق وسیله بدنسازی مورد نیاز، از جمله مشکلات رایج آن است، زیرا شما در شروع از آن هیچ چیز نمی دانید. شما در باشگاه به اطراف نگاه می کنید و تعدادی از ماشین آلات و تجهیزات بدنسازی را می بینید و از خود می پرسید چگونه می توانم وسیله بدنسازی مناسبی را خریداری کنم که بتواند نیازهای من را برطرف کند؟ آیا برنامه تمرینی من بر مبنای استفاده از تک تک لوازم بدنسازی تنظیم شده است؟ آیا فضای باشگاه من مناسب خرید تجهیزات بدنسازی مورد نظر است یا خیر؟ و اینکه من به عنوان یک مدیر باشگاه، باید چه نوع تجهیزاتی خریداری کنم تا کسب و کاری پر رونقی داشته باشم؟

نکات زیر را هنگام خرید لوازم و تجهیزات بدنسازی مورد توجه قرار دهید و با اسپرت مال همراه باشید.

1-محدودیت فضای باشگاه را تعیین کنید

هنگام راه‌اندازی یک باشگاه، به یاد داشته باشید که فضای قابل توجهی توسط بخش‌های غیر تجهیزاتی، از جمله لابی، دفاتر، حمام، اتاق‌های ابزار و دیگر امکانات اضافی اشغال می‌شود. اگر فرنچایز هستید، توجه داشته باشید که فرنچایزر شما استانداردهایی را تنظیم کرده است که باید برای اینکه این ویژگی ها چقدر فضایی را اشغال کنند، رعایت کنید.

گزارش معیار سنجش تجهیزات باشگاه سلامت IHRSA در سال 2009 اشاره می‌کند که باشگاه‌های فقط تناسب اندام تمایل دارند حدود 60 درصد از فضای باشگاه خود را به تجهیزات قدرتی و قلبی اختصاص دهند، و 40 درصد باقی‌مانده را برای کمدها، مناطق تمرین شخصی، غذا، نوشیدنی و ویژگی های دیگر استفاده می‌کنند.

نکات مهم هنگام خرید تجهیزات بدنسازی

2-ترکیب تجهیزات خود را انتخاب کنید

هنگامی که بدانید سالن بدنسازی شما چقدر برای تجهیزات تناسب اندام دارد، باید در نظر بگیرید که چه نوع تجهیزاتی را می خواهید در سالن بدنسازی خود تهیه کنید. تحقیقات IHRSA نشان می‌دهد که از مجموع فضای ممکن برای تجهیزات بدنسازی در سالن‌های فقط تناسب اندام، مقادیر زیر بین ورزش‌های قدرتی، کاردیو و گروهی تقسیم می‌شود: حدود 47 درصد تجهیزات قدرتی، 33 درصد دستگاه‌های کاردیو و 20 % ورزش گروهی

اگر حق امتیاز می دهید، احتمالاً شرکت باشگاه بدنسازی شما قوانین خاصی را در مورد میزان فضایی که باید به ماشین های کاردیو، تجهیزات تمرین قدرتی (از جمله وزنه های آزاد و ماشین ها) و تمرینات عملکردی یا تمرینات گروهی اختصاص دهید، به شما ارائه دهد.

نکات مهم هنگام خرید تجهیزات بدنسازی

3-تامین مالی یا لیزینگ را تعیین کنید

وقتی صحبت از جنبه مالی کارها می شود، هر باشگاه ورزشی نیازهای منحصر به فرد خود را دارد.

با توجه به شرایطی که دارید، آیا بهتر است تجهیزات بدنسازی خود را بخرید یا اجاره کنید؟ اجاره تجهیزات به شما این شانس را می دهد که هر چند سال یکبار تجهیزات بدنسازی خود را تغییر دهید و سالن بدنسازی خود را با جدیدترین دستگاه های موجود در بازار به روز نگه دارید. خرید تجهیزات به این معنی است که مال شماست، و آن را به دارایی تبدیل می‌کنید که بعداً در صورت تصمیم می‌توانید آن را بفروشید. همچنین اگر تصمیم به خرید تجهیزات برای باشگاه خود دارید، باید بفهمید که آیا خرید تجهیزات جدید یا دست دوم برای شما بهتر است.

هر گزینه مزایا و معایبی دارد. صحبت با یک نماینده فروش و مشاور مالیاتی به شما بینشی در مورد اینکه کدام گزینه ممکن است برای شما بهتر باشد ارائه می دهد.

4-تعمیر و نگهداری و گارانتی را در نظر بگیرید

اگر پول زیادی را روی تجهیزات باشگاه خود سرمایه گذاری می کنید، انتظار دارید این تجهیزات در آزمایش های زمان و استفاده مداوم مقاومت کنند.

در کنار تصمیم گیری در مورد خرید یا اجاره تجهیزات، در مورد تعمیر و نگهداری تجهیزات مربوطه و ضمانت نامه های موجود پرس و جو کنید. اکثر تولید کنندگان تجهیزات باشگاه، گارانتی هایی ارائه می دهند که تکنسین های خدمات و تعویض قطعات آن را پوشش می دهد.

5-تصمیم بگیرید که آیا باید تجهیزات خود را شبکه کنید

ارائه یک تجربه تمرینی کاردیو شبکه ای به اعضای باشگاه خود نه تنها برای آنها، بلکه برای شما به عنوان یک اپراتور نیز مفید است. داشتن یک پلتفرم شبکه ای که ورزشکاران برای پیگیری تمرینات خود وارد آن می‌شوند، می‌تواند انگیزه آن‌ها را حفظ کند تا به طور منظم‌تری به باشگاه بروند و حفظ مشتری در مرکز تناسب اندام شما را افزایش دهد.

خرید لوازم بدنسازی

6-تصور نکنید که تجهیزات خود را ارتقا خواهید داد

بسیاری از باشگاه داران خرید یک کالای ارزان را با این جمله توجیه می‌کنند که «خب، می‌بینم که آیا اول از آن استفاده میشود یا نه، بعداً چیزی گران‌تر می‌خرم». این ممکن است در ابتدا منطقی به نظر برسد، اما در واقعیت، از همان ابتدا شما را برای شکست آماده می کند. جدای از تعهد به دور انداختن پول بدون توجه به نتیجه، خرید تجهیزات ارزان به احتمال زیاد تجربه ضعیفی برای مشتریان شما به ارمغان می آورد.

7-همه چیز را در فروشگاه امتحان کنید

همانطور که قبلاً اشاره کردم، انواع مختلفی از تجهیزات بدنسازی وجود دارد و قیمت آنها بسیار متفاوت است. شما می توانید به یک فروشگاه لوازم ورزشی بروید و با پول کمتر تجهیزاتی را بخرید (من به طور جدی توصیه نمی کنم آن را انجام دهید) یا می توانید مدل های باشگاهی با کیفیت با هزینه بیشتر بخرید! اما چیزی که قطعاً نباید بگویید این است که «نمی‌خواهم آن را امتحان کنم، چون پولش را ندارم». وقتی به یک فروشگاه تخصصی تناسب اندام می روید، شما کسی هستید که تمام قدرت را دارید. گاهی اوقات امتحان کردن یک دستگاه گران‌تر ممکن است ویژگی هایی را آشکار کند که هرگز نمی‌دانستید! سپس، حتی اگر آن محصول خاص را خریداری نکنید، می‌دانید که از آن به بعد به دنبال یک پیشنهاد مشابه در مدلی باشید که با بودجه شما بیشتر سازگار است.

دقت کنید که یک محصول چقدر طبیعی است و چقدر مناسب باشگاه شماست. هر الپتیکالی احساس متفاوتی خواهد داشت و هیچ ضرر یا هزینه ای برای امتحان همه آنها وجود ندارد. همه تردمیل ها دارای ترکیب موتور، بالشتک و عرشه متفاوتی هستند، بنابراین ممکن است فرد در یکی نسبت به سایرین احساس نزدیکی بیشتری به دویدن طبیعی داشته باشد. فقط چند دقیقه طول می کشد تا از یک محصول به محصول دیگر بروید، بنابراین از گشت و گذار در فروشگاه نترسید.

خرید تجهیزات بدنسازی

8-دستگاه های چند کاره نخرید!

خرید دستگاه های چند کاره برای باشگاه اشتباه است! چون اگر یک دستگاه حرکت های مختلفی را ارائه دهد، مشتریان در صف انتظار برای کار با آن دستگاه خواهند ماند و این به تجربه مشتریان شما را آسیب خواهد زد.دستگاه های چند کاره برای تمرین در خانه خوب است نه در باشگاه!

9-لوازم با کیفیت و با دوام بگیرید نه ارزان!

هنگام خرید لوازم و تجهیزات بدنسازی مواردی را انتخاب کنید که کیفیت و دوام بالا داشته باشد.نگویید این ارزان است این را میخرم اگر خراب شد بعدا دوباره میخرم یا خوبشو میخرم.جابجایی این دستگاه ها و تجهیزات بسیار سخت و دردسر ساز است و لوازم بدنسازی بی کیفیت باعث نارضایتی مشتریان شما نیز خواهد شد.این جا از جاهایی است که هزینه اولیه حتی اگر بالا باشد در آینده به نفع شما تمام خواهد شد. 

10-دستگاه ها و لوازم مشابه را کنار هم قرار دهید

دستگاه ها و لوازم بدنسازی مشابه را کنار هم قرار دهید.مثلا نیمکت پرس سینه و نیمکت پرس بالا سینه و نیمکت پرس زیر سینه را کنار هم قرار دهید تا میزان رفت و آمد افراد در سالن کمتر باشد.رفت و آمد زیاد باعث ایجاد ناراحتی و استرس در فضای باشگاه خواهد شد.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
WhatsApp
Skype