راهنمای خرید صندلی ماساژور در 1402

 1. خانه
 2. »
 3. اسپرت مگ
 4. »
 5. راهنمای خرید صندلی ماساژور در 1402
راهنمای-خرید-صندلی-ماساژور5
5/5 - (1 امتیاز)

در این مقاله از اسپرت مال، راهنمای خرید صندلی ماساژور ارائه میگردد. صندلی ماساژ به عنوان کالای ورزشی در منزل و یا باشگاه می تواند سرمایه گذاری عظیمی باشد و شما می بایست قبل از خرید آن تحقیقات لازم را انجام دهید. با توجه به بودجه و نیازهای خود باید تحقیقات و پرس و جوی خود را انجام دهید تا بتوانید بهترین صندلی برای نیاز خود را تهیه فرمایید.

آیا می خواهید بعد از سپری کردن یک روز طولانی و پر استرس در محل کار واقعاً آرام باشید؟ آیا یک ماساژ روزانه در چهار دیواری خود یک رویا خواهد بود؟ با این حال، نه کیف پول خود و نه شریک زندگی شما قادر به ارائه آن خواهد بود. بنابراین صندلی های ماساژ جایگزینی بسیار عالی هستند، به طوری که یک ماساژ خوب هر روز در دسترس شماست. چه برای مدت طولانی مشکل کمر داشته باشید و چه به سادگی دوست دارید ماساژ بگیرید، یک صندلی ماساژور می تواند نقش تعیین کننده ای در آرامش شما در خانه داشته باشد.

اگر قصد خرید صندلی ماساژور دارید، کاری را به طور خاص برای کاهش استرس روزمره خود انجام داده اید. ما در راهنمای خرید صندلی ماساژور تمامی اطلاعات مورد نظر شما را آورده ایم و سعی کرده ایم تا به تمامی سوالات شما پاسخ دهیم.

راهنمای-خرید-صندلی-ماساژور

صندلی ماساژور چه کاری انجام می دهد؟

صندلی های ماساژور انواع مختلفی دارند. مانند صندلی های ماساژ با ماساژ گردن، صندلی‌های ماساژ با عملکرد گرما، صندلی‌های ماساژ با کمک ایستاده، صندلی‌های ماساژ با غلتک و… وجود دارد که عملکردهای آن ها واقعا مهم هستند یا به کدام عملکردها نیاز دارید. قطعاً در درجه اول به ترجیحات و نیازهای شخصی بستگی دارد.

اگرچه صندلی راحتی نمی‌تواند به طور کامل جایگزین ماساژ حرفه‌ای شود، اما اکنون این فناوری به قدری پیشرفته است که صندلی‌های ماساژور مدرن، ماساژ لرزشی، ماساژ ضربه‌ای، ماساژ خمیری و… را در کارنامه خود دارند. با استفاده از این ماساژها، صندلی های راحتی می توانند رفاه عمومی را افزایش دهند، آرامش را تقویت کنند و استرس و خستگی را از بین ببرند. حتی اگر از تنش عضلانی، مشکلات کمر یا گردن درد رنج می‌برید، یک صندلی ماساژ می‌تواند آرامش را ایجاد کند.

بیشتر بخوانید: لباس دروازه بانی ارزان قیمت | خرید عمده پیراهن شورت دروازه بانی

راهنمای خرید صندلی ماساژور

ما در راهنمای خرید صندلی ماساژور چند نکته را نوشته ایم تا شما با خواندن آن ها بتوانید در هنگام خرید بهترین تصمیم را بگیرید.

راهنمای-خرید-صندلی-ماساژور2

 • آیا خرید آنلاین صندلی ماساژ توصیه می شود؟

با مشاور خرید آنلاین صندلی ماساژور که نسبتاً ایمن است، صحبت کنید و از او تمام سوال هایی که ذهنتان را مشغول کرده است را بپرسید.

قبل از ثبت سفارش مطمئن شوید که به خوبی از تمامی نکات مربوط به صندلی ماساژور مطلع هستید. چندین جنبه وجود دارد که باید به آنها توجه ویژه ای داشته باشید. می توانید در مورد آن ها از مشاور ها سوال بپرسید. همچنین برخی از آن نکات را می توانید در راهنمای خرید صندلی ماساژور پیدا کنید.

اگرچه خرید آنلاین صندلی ماساژور کاملاً ایمن است، اما توصیه می کنیم در صورت داشتن فرصت، صندلی را تست کنید. به این ترتیب می توانید دقیقاً ببینید که یک صندلی ماساژور چه کاری می تواند انجام دهد و تجربه کنید که صندلی ماساژور مناسب شما است.

 • مطمئن می شوید که صندلی ماساژور مناسب را پیدا کرده اید.

صندلی های ماساژور بسیار متنوع هستند و هر کدام خدمات مختلفی را به شما ارائه می دهد. بنابراین شما ابتدا باید بدانید که از یک صندلی ماساژور چه چیزی میخواهید و سپس به دنبال مناسب ترین مدل باشید که با خواسته های شما مطابقت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: تولیدی پیراهن شورت باشگاهی | خرید عمده پیراهن شورت باشگاهی

راهنمای-خرید-صندلی-ماساژور57

 • دوست دارید صندلی ماساژ برای شما چه کاری انجام دهد؟

هرکسی دلیل متفاوتی برای خرید صندلی ماساژور دارد. برخی به دنبال آرامش هستند، در حالی که برخی دیگر به دنبال صندلی ماساژور هستند که در تسکین کمردرد موثر باشد. بنابراین خوب است ببینید یک صندلی ماساژور چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

صندلی‌های ماساژور اشکال و اندازه‌های مختلفی دارند و امروزه صندلی‌های ماساژور می‌توانند خیلی بیشتر از یک ماساژور، کار ماساژ را انجام دهند.

به عنوان مثال، اگر به دنبال آرامش هستید، اغلب بلندگوهای یکپارچه را در صندلی های ماساژور مدرن پیدا خواهید کرد. این به شما این امکان را می دهد تا گوشی خود را از طریق بلوتوث وصل کنید و در حین ماساژ به موسیقی مورد علاقه خود گوش دهید. این ترکیب از موسیقی و ماساژ می تواند تجربه آرامش شما را افزایش دهد و فضای آرامش بخش تری ایجاد کند.

بنابراین تصمیم خوبی است که هنگام انتخاب صندلی ماساژور مشخص کنید که برای چه منظوری از صندلی ماساژور استفاده می کنید.

بیشتر بخوانید: عمده فروشی لباس بوکس |قیمت ست کامل لباس بوکس

 • بودجه شما چقدر است؟

صندلی‌های ماساژور در اشکال و اندازه‌های مختلفی تولید می‌شوند، بنابراین قیمت صندلی ماساژور می‌تواند بسیار متفاوت باشد. قبل از دیدن مدل های مختلف، سطح قیمتی را پیدا کنید که با آن راحت باشید.

 • صندلی ماساژور در کجا قرار می گیرد؟

اولین نکته در مورد خرید صندلی ماساژ این است که آیا برای آن در منزل و یا باشگاه فضای کافی را دارید؟ این دستگاه حجم زیادی را اشغال می کند و این امر از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد. این دستگاه عموما در اتاق خواب و یا پذیرایی منزل شما قرار می گیرد و به دلیل تفاوت دیزاین آن با سایر مبلمان منزل کمی مساله ساز می شود، اما مهمانان شما تجربه به یادماندنی ای از استفاده با این دستگاه در منزل شما خواهند داشت.

قبل از خرید صندلی ماساژور باید از فروشنده ابعاد صندلی را جویا شوید و امکانات مورد نظر را ذکر کنید تا بتوانید اندازه مناسب را برای محل مورد نظر خود خریداری نمایید. برخی از این صندلی ها قابل حمل هستند به این معنا که در زیر آنها چرخ تعبیه شده است که شما بتوانید به راحتی مکان آن را تغییر دهد. اگر در انتها متوجه شدید که فضای کافی برای استقرار صندلی ندارید می توانید یک پشتی ماساژور که قابل حمل می باشد، تهیه فرمایید.

توصیه می شود از قبل فکر کنید صندلی ماساژ در کجا قرار می گیرد. اکثر افراد صندلی های خود را در اتاق نشیمن، اتاق خواب یا در دفتر کار قرار می دهند.

آیا اتاق شما فضای کافی برای یک صندلی ماساژور دارد؟ بیشتر صندلی های ماساژور در طول ماساژ باز جاگیر می شوند. بنابراین توصیه می شود اطلاعاتی در مورد ابعاد صندلی ماساژ در موقعیت شروع و زمانی که به طور کامل باز می شود، به دست آورید. به این ترتیب می توانید اطمینان حاصل کنید که صندلی دارای فضای کافی است و به راحتی در فضای مورد نظر شما قرار می گیرد.

راهنمای-خرید-صندلی-ماساژور4

 • چه کسی از صندلی استفاده خواهد کرد؟

خوب است در نظر بگیرید که چه کسی از صندلی ماساژور استفاده خواهد کرد.

آیا صندلی فقط برای شماست یا اعضای خانواده دیگری هم دارید که از صندلی ماساژور استفاده کنند؟ هر کاربر نیازهای متفاوتی دارد. چیزی که برای یک نفر راحت است ممکن است برای دیگری کمتر راحت باشد. اگر اینطور است، تست صندلی ماساژور با دیگر اعضای خانواده، در یکی از فروشگاه های صندلی ماساژور می تواند راه حلی مناسب باشد.

اگر صندلی ماساژ را برای خود تهیه می کنید، به خوبی نسبت به ابعاد بدن و هدف از استفاده از دستگاه را می دانید. اما اگر قصد هدیه دادن و یا خرید برای کسی را دارید باید نکاتی را در نظر بگیرید. اگر شما صندلی ماساژ را برای راحتی و رفع خستگی آن فرد تهیه کرده اید، اگر ابعاد بدنی آن فرد از صندلی کوچکتر باشد، صندلی به هیج عنوان کارایی نخواد داشت.

حتما در مورد توده و ابعاد بدنی فردی که برایش قصد خرید را دارید را با فروشنده مشورت نمایید. فروشنده با توجه به ابعاد و هدف شما از خرید صندلی مناسب را پیشنهاد خواهد داد. صندلی ماساژور مناسب برای استفاده کودکان نمی باشد. حتما به نکات ایمنی توجه فرمایید و دور از دسترس آنها قرار دهید.

برخی از نوع های پیشرفته صندلی ماساژور امکان گرانش صفر (Gravity Zero) دارد. شما همانند فضانوردان می توانید حالت بی وزنی را تجربه نمایید. افراد مبتلا به دردهای مزمن مفصلی و اسکلتی عضلانی خیلی خوب می توانند از این امکان استفاده نمایند. اگر فردی از اعضای خانواده شما به این اختلال مبتلا می باشد، حتما این تکنولوژی را برای دستگاه خود در نظر بگیرید.

بیشتر بخوانید: تولیدی کاپشن ورزشی (خرید عمده از تولیدی )

 • چگونه صندلی به شما تحویل داده می شود؟

بسیاری از صندلی های ماساژور قبل از استفاده نیاز به مونتاژ اولیه دارند، اما همه تامین کنندگان این کار را برای شما انجام نمی دهند. صندلی ماساژ اغلب در بسته بندی اصلی به منزل شما تحویل داده می شود. حتی شما می توانید با مراجعه حضوری به فروشگاه ها، شخصا صندلی ماساژور خود را تحویل بگیرید. در این صورت شما می توانید از سالم بودن صندلی خود کاملا مطمئن شوید.

در انتها لازم است تا به شما یادآوری کنیم که این نکات در هنگام خرید می تواند بسیار کمک کننده باشد. اما در راهنمای خرید صندلی ماساژور در مورد انواع آن صحبت به خصوصی به میان نیامده است.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه