راهنمای خرید صندلی ماساژور

در این مقاله از اسپرت مال، راهنمای خرید صندلی ماساژور ارائه میگردد.صندلی ماساژ به عنوان کالای ورزشی در منزل و یا باشگاه می تواند سرمایه گذاری عظیمی باشد و شما می بایست قبل از خرید آن تحقیقات لازم را انجام دهید. با توجه به بودجه و نیازهای خود باید تحقیقات و پرس و جوی خود را انجام دهید تا  بتوانید بهترین صندلی برای نیاز خود را تهیه فرمایید.

محل استقرار صندلی ماساژ

اولین نکته در مورد خرید صندلی ماساژ این است که آیا برای آن در منزل و یا باشگاه فضای کافی را دارید؟ این دستگاه حجم زیادی را اشغال می کند و این امر از اهمیت بسازی برخوردار می باشد. این دستگاه عموما در اتاق خواب و یا پذیرایی منزل شما قرار می گیرد و به دلیل تفاوت دیزاین آن با سایر مبلمان منزل کمی مساله ساز می شود، اما مهمانان شما تجربه به یادماندنی ای از استفاده با این دستگاه در منزل شما خواهند داشت.

قبل از خرید صندلی ماساژور باید از فروشنداه ابعاد صندلی  را جویا شوید و امکانات مورد نظر را ذکر کنید تا بتوانید اندازه مناسب را برای محل مورد نظر خود خریداری نمایید. برخی از این صندلی ها قابل حمل هستند به این معنا که در زیر آنها چرخ تعبیه شده است که شما بتوانید به راحتی مکان آن را تغییر دهید. اگر در انتها متوجه شدید که فضای کافی برای استقرار صندلی ندارید می توانید یک پشتی ماساژور که قابل حمل می باشد تهیه فرمایید.

افرادی که از صندلی ماساژ استفاده می کنند

اگر صندلی ماساژ را برای خود تهیه می کنید، به خوبی نسبت به ابعاد بدن و هدف از استفاده از دستگاه را می دانید. اما اگر قصد هدیه دادن و یا خرید برای کسی را دارید باید نکاتی را در نظر بگیرید. اگر شما صندلی ماساژ را برای راحتی و رفع خستگی آن فرد تهیه کرده اید، اگر  ابعاد بدنی آن فرد از صندلی کوچکتر باشد، صندلی به هیج عنوان کارایی نخواد داشت. حتما در مورد توده و ابعاد بدنی فردی که برایش قصد خرید را دارید را با فروشنده مشورت نمایید. فروشنده با توجه به ابعاد و هدف شما از خرید صندلی مناسب را پیشنهاد خواهد داد. صندلی ماساژور مناسب برای استفاده کودکان نمی باشد. حتما به نکات ایمنی توجه فرمایید و دور از دسترس آنها قرار دهید.

برخی از نوع های پیشرفته صندلی ماساژور امکان گرانش صفر (Gravity Zero) دارد. شما همانند فضانوردان می توانید حالت بی وزنی را تجربه نمایید. افراد مبتلا به دردهای مزمن مفصلی و اسکلتی عضلانی خیلی خوب می توانند ازین امکان استفاده نمایند. اگر فردی از اعضای خانواده شما به این اختلال مبتلا می باشد، حتما این تکنولوژی را برای دستگاه خود در نظر بگیرید.

 

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه