انواع کاپشن ورزشی مردانه در سال 1402

 1. خانه
 2. »
 3. اسپرت مگ
 4. »
 5. انواع کاپشن ورزشی مردانه در سال 1402
انواع کاپشن ورزشی مردانه
5/5 - (1 امتیاز)

انواع کاپشن ورزشی مردانه بدون توجه به نوع ورزشی که در بیرون از خانه انجام می دهید، بسیار کاربردی هستند. کاپشن ورزشی یکی از مهم ترین لباس های شماست که بهتر است آن را همیشه همراه خود داشته باشید. کاپشن ورزشی مناسب پایه و اساس هر فعالیت ورزشی در بیرون از خانه می باشد. کاپشن ورزشی، بیرونی ترین لایه لباس شماست و بسته به دما و فصل به عنوان لایه دوم یا سوم لباس کوهستانی شما نیز عمل می کند.

انواع کاپشن ورزشی مردانه از شما در برابر سرما، باد، باران یا برف محافظت می‌کند، به خصوص اگر ورزش‌ های عرق‌ ریز و شدید انجام می‌دهید. یک لایه عایق در ژاکت شما را از سرما در پاییز و زمستان محافظت می کند.

بسته به ورزش آلپاین، اعم از کوهنوردی و بولدرینگ، تور اسکی، اسکی آلپاین، کوهنوردی، دویدن (تریل) پیاده‌روی یا صرفا در زندگی روزمره، یعنی منطقه و ورزشی که شما انجام می دهید، کاپشن مردانه بسیار متفاوت است. الزامات و شرایط آب و هوایی مربوطه را باید در نظر بگیرید و سپس با توجه به آن مناسب ترین مدل را انتخاب کنید.

چرا به انواع کاپشن ورزشی مردانه نیاز داریم؟

یک کاپشن ورزشی ایده آل با مواد تنفس پذیر، می تواند بهترین همراه شما برای ورزش کردن در روز های سرد باشد. به خصوص اگر در کوهستان بسیار سریع و فعال هستید، مانند دویدن در مسیر یا تور اسکی. در این ورزش ها شما به سرعت شروع به عرق کردن می کنید و کاپشن باید در عین حال سبک و مهمتر از همه تنظیم کننده رطوبت بدن شما باشد.

چرا به انواع کاپشن ورزشی مردانه نیاز داریم

علاوه بر این، برش انواع کاپشن ورزشی باید به بهترین شکل ممکن باشد، زیرا در تور های خود به آزادی عمل کافی در پشت و بازو های خود نیاز دارید.

هنگام دویدن یا کوهنوردی، یک کاپشن تنگ را ترجیح می دهید. اگر در حال کوهنوردی یا بولدرینگ روی صخره های کوهستانی هستید، یک کاپشن ورزشی مقاوم در برابر سایش و بادوام را توصیه می کنیم. جیب های کناری کوچک در کاپشن به شما این امکان را می دهد که به وسایل ضروری خود دسترسی داشته باشید و برای پیدا کردن آن ها به دردسر نیفتید.

یک کاپوت روی کاپشن شما از باد، باران یا طوفان در هنگام تغییر آب و هوا در کوهستان محافظت می کند. در عین حال، کاپشن ورزشی مردانه در فضای باز جنبه های مد را نیز برآورده می کند و شما می توانید با توجه به سلیقه و خواسته تان زیبا ترین مدل را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: کاپشن شلوار درفش | قیمت و خرید عمده

انواع کاپشن ورزشی مردانه زمستانی

کاپشن زمستانی مناسب برای مردان، همراهی برای ماجراجویی های کوهستانی شما، چه در مناطق قطبی و چه در کوهستان و همچنین در اوقات فراغت شماست. کاپشن ورزشی زمستانی شما را گرم می کند و از باد و سرما محافظت می کند و شما را در ماجراجویی های زمستانی در محیط بیرون از خانه همراهی می کند.

چه در تور اسکی و چه در اسکی آلپاین، یک کاپشن ورزشی زمستانی باکیفیت و کاربردی بخشی از تجهیزات اولیه شما به حساب می آید.

انواع کاپشن ورزشی مردانه زمستانی

 • پارکا ورزشی مردانه

پاركا از ديگر انواع كاپشن ورزشي مردانه است. یک پارکا گرم، محکم، بادوام و شیک می تواند یک همراه وفادار در تور های پیاده روی یا در زندگی روزمره شما باشد. کاپشن پارکا معمولا دارای یک یقه ایستاده و جیب های کوچک است که می توانید تمام وسایل مهم مانند تلفن همراه یا کیف پول را در آن نگهداری کنید.

پارکا با یک هودی نرم و قابل جابجایی است که مخصوصا در دمای بسیار پایین از شما محافظت می کند و برش طولانی بسیار مفیدی دارد زیرا پارکا ناحیه لگن را نیز گرم می کند. پارکا ضد آب، اما همچنان قابل تنفس است و مهمتر از همه، شما را از خیس شدن محافظت می کند. بنابراین پارکا یک لباس بادوام و بسیار مقاوم است.

به عنوان یک قاعده، زیپ جلوی پارکا دارای یک نوار ضد باد نیز می باشد. پارکا می تواند یک همراه همه جانبه برای شما در آب و هوای بد یا در مسیر کار، در تعطیلات و یا پیاده روی باشد. یک لباس شیک و در عین حال کاربردی برای مردان با کاربرد های متعدد.

پارکا با ترکیبی از مواد کاملا متناسب با نیاز های شما برای بیرون بودن در هر شرایط آب و هوایی شما را در هر فرصتی تحت تاثیر قرار می دهد. پارکا به عنوان یک ژاکت همه جانبه آزادی حرکت زیادی را به شما ارائه می دهد و کاپشن مناسبی برای مردان در روزهای سرد و همچنین یک کاپشن کلاسیک مردانه است که از شما در ماجراجویی های خارج از منزل حمایت می کند.

 • کاپشن ورزشی اسکی

انواع کاپشن ورزشی مردانه اسکی می تواند شما را هم هنگام اسکی آلپاین و هم در تور های اسکی گرم نگه دارد و بسته به منطقه استفاده می تواند بسیار متفاوت به نظر برسد. هنگام تور های اسکی، ما یک کاپشن مرینو پشمی را به شما توصیه می کنیم. کاپشن مرینو پشمی به عنوان پایه ای برای تمام لباس های فضای باز در کوه به عنوان تجهیزات اساسی عمل می کند.

کاپشن ورزشی اسکی

کاپشن ورزشی مرینو فلیس که سبک، گرم و بسیار کاربردی است، بسیار بادوام است و سریع خشک می شود و یک همه کاره واقعی به حساب می آید. مرینو با جنس خوبی که دارد و پوشیدن راحت، همراه روزمره ایده آل شما برای کوهستان و خارج از منزل است و در عین حال سطح بالایی از آزادی حرکت را به شما ارائه می دهد.

 • کاپشن ورزشی بارانی

انواع کاپشن ورزشی مردانه بارانی می تواند در کوله پشتی هر ورزشکار پیدا شود، زیرا آب و هوا می تواند در هر زمانی در کوهستان به سرعت تغییر کند. کاپشن بارانی مناسب برای اوقات فراغت، ماجراجویی های کوهستانی یا زندگی روزمره باید ویژگی های بسیاری داشته باشد.

زیرا باید ضد آب، ضد باد و تنفس باشد. در عین حال، باید آزادی حرکت در پشت و شانه ها را به شما دهد. کت بارانی ایده آل از شما در برابر باران شدید در تمرین های ورزشی در فضای باز محافظت می کند، همچنین از شما در برابر باد محافظت می کند. کاپشن ورزشی بارانی بسیار بیشتر از محافظت در برابر باران را برای شما انجام می دهد.

کت بارانی آستردار نیست و اغلب به آن کاپشن بارانی می گویند. کاپشن بارانی معمولا به یک ژاکت مقاوم در برابر سایش اشاره دارد و کاپشن های ورزشی بارانی معمولا ضد آب در نظر گرفته می شوند. ستون آب نشانگر کیفیت یک کاپشن بارانی بهینه است.

ستون آب یک کاپشن بارانی معیار همه چیز در مورد یک کت بارانی ضد آب است، اما غشاء همچنین برای تراکم و تنفس کت مردانه شما بسیار مهم است. غشا در بیشتر موارد گورتکس یا سیمپاتکس در ژاکت بارانی شما دمای مناسب بدن را در تمام اوقات در طول فعالیت های ورزشی کنترل می کند و گرما و رطوبت اضافی را که در طول انواع فعالیت ها ایجاد می شود، جبران می کند.

با ستون آب بیش از 10000 میلی متر، شما در مورد لباس بارانی خوب صحبت می کنید که به شما امکان می دهد مدت زمان بیشتری بیرون بمانید و همچنین می تواند در برابر بارندگی های شدید مقاومت کند. کاپشن بارانی عالی باید دارای چنان ویژگی های کاربردی باشد که حتی در حین فعالیت های ورزشی سنگین از داخل خیس نشوید.

 • کاپشن ورزشی دوتایی

انواع کاپشن ورزشی مردانه دو نفره شامل دو ژاکت است و طوری از شما در برابر سرما محافظت می کند که گویی چندین ژاکت روی هم پوشیده اید. یک ژاکت دوتایی با جیب در قسمت بیرونی دارای یک ژاکت بیرونی ضد آب است که ضد آب و همچنین تنفس است.

ماده بیرونی تاثیرات آب و هوای خارجی را دفع می کند و به عنوان لایه سوم عمل می کند. ژاکت بیرونی معمولا دارای یک کاپوت قابل تنظیم برای محافظت از شما در برابر باد و باران است. داخل ژاکت دوتایی یک ژاکت پشمی گرم کننده یا ژاکت نرم وجود دارد که از شما در برابر سرما محافظت می کند و به شما کمک می کند دمای بدن بهینه را حفظ کنید.

ژاکت پشمی داخلی قابل جابجایی است و البته می توانید کت پشمی داخلی را به تنهایی بپوشید. اما دقیقا ترکیب هر دو کت است که کت دو نفره را خاص می کند. گرما و در عین حال محافظت در برابر آب و هوای بد. بنابراین، کت دو نفره کلاسیک شده است که پوشیدن آن بسیار راحت است.

هنگامی که خودتان اصل کت دو نفره را تشخیص دادید، شگفت زده خواهید شد. این مدل از انواع کاپشن ورزشی مردانه در تور های سخت به شما توصیه می شود و باعث می شود برای هر آب و هوایی مجهز باشید.

بیشتر بخوانید:تولیدی کاپشن ورزشی (خرید عمده از تولیدی)

فواید و خواص الیاف مصنوعی در انواع کاپشن ورزشی مردانه

فواید و خواص الیاف مصنوعی در انواع کاپشن ورزشی مردانه

در انواع کاپشن ورزشی مردانه الیاف مصنوعی استفاده می شود که مزایای به خصوصی دارد به خصوص سبک با عملکرد حرارتی بسیار خوب است، اما به رطوبت حساس است. پرکننده الیاف مصنوعی با عملکرد حرارتی قابل مقایسه سنگین‌تر است، اما نسبت به رطوبت حساس نیست و مراقبت از آن بسیار آسان‌ تر است .

با یک ماده بیرونی ضد آب، نقطه ضعف پایین، حساسیت آن به رطوبت، قابل توجه نیست. از طرف دیگر، این نوع ژاکت ها معمولا به گونه ای طراحی نمی شوند که فوق سبک باشند، بنابراین استدلال مثبت برای پایین، یعنی سبک بودن آن، لزوما مرتبط نیست. به خصوص از آنجایی که بالشتک فیبر مصنوعی سنگین نیست، فقط در مقایسه با بالش سنگین‌تر است.

مزیت کاپشن زمستانی ضد آب با پرکننده فیبر مصنوعی این است که مراقبت از آن بسیار آسان است.

بالشتک می تواند ضخامت های مختلف و در نتیجه دما های متفاوتی براى انواع كاپشن ورزشى داشته باشد.

بیشتر بخوانید: انواع شلوار ورزشی

انواع کاپشن ورزشی مردانه زمستانی با مواد بیرونی نرم

انواع کاپشن ورزشی مردانه زمستانی با مواد بیرونی نرم

مواد بیرونی در انواع کاپشن ورزشی مردانه نسبتا نازک، نسبتا نرم و ضد باد است. بسیاری از این کاپشن ‌ها برای اصل پیاز ایده‌آل هستند، به این معنی که وقتی باران می‌بارد شما به سادگی یک کت بارانی روی آن قرار می‌دهید. زمانی که دما واقعا پایین است، به سادگی دو کت از این نوع را ترکیب می‌کنید یا چیزی واقعا گرم زیر آن می پوشید.

مزیت آن این است که شما می توانید به طور انعطاف پذیری به دما های سرد مختلف واکنش نشان دهید و هنگام حرکت به سرعت گرم شوید.

در اینجا نیز دو شکل اصلی برای پر کردن درون کاپشن های ورزشی وجود دارد. ژاکت‌ هایی که روکش‌شده با گرم پایینی از الیاف دارند یا ژاکت ‌هایی که با الیاف مصنوعی مانند Primaloft پوشانده شده‌اند. همانطور که می دانید، کاپشن های گرم پایین دارای بهترین نسبت گرما به وزن هستند، اما به رطوبت حساس هستند.

بالشتک فیبر مصنوعی نسبت به رطوبت حساس نیست، مراقبت از آن آسان است و به سرعت خشک می شود. بالشتک با کیفیت بالا فقط کمی سنگین تر از گرم پایین است، اما همان سطح گرما را فراهم می کند. در اینجا برای شما مهم است که ببینید کدام ویژگی برای شما مهم و حیاتی است.

گزینه دیگری که در اینجا وجود دارد، لایه برداری با پشم از تولید کنندگان مختلف است. پشم گرمای بسیار خوبی ارائه می دهد و یک ماده خام تجدید پذیر و در نتیجه پایدار است برای این که بتوانید با کاپشن ورزش کنید، این نکته بسیار اهمیت دارد که سبک باشد چرا که سنگینی لباس می تواند آزادی عمل را از شما بگیرد.

از جمله عیب این مدل کاپشن می توان به این اشاره کرد که با این کاپشن های سبک از باران در امان نیستید. اما در دمای زیر صفر درجه این موضوع اصلا مهم نیست، زیرا این مدل از انواع کاپشن ورزشی مردانه می توانند به خوبی برف را تحمل کنند. فقط هر از چند گاهی لازم است تا دانه های برف را از روی لباس جدا کنید.

در اصل همانطور که گفتم شما به سادگی می توانید یک کت بارانی روی این کاپشن ها قرار می دهید.

متریال بیرونی که در انواع كاپشن ورزشى مردانه استفاده می شود نازک است که به سبک تر شدن کاپشن کمک زیادی می کند. این کاپشن ها با ضخامت های مختلف نیز عرضه می شوند.studiosuits

در این مقاله سعی کردیم تا در مورد انواع کاپشن ورزشی مردانه صحبت کنیم و تمامی اطلاعاتی را که نیاز دارید را در اختیارتان قرار دهیم. در پایان لازم است که از همراهی شما تشکر کنیم که تا پایان همراه ما بودید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه