خرید ساق بند عمده در سال 1402

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. خرید ساق بند عمده در سال 1402
خرید ساق بند عمده
5/5 - (1 امتیاز)
خرید ساق بند عمده را در اسپرت مال تجربه کنید. اسپرت مال تولیدی ها و عمده فروشان و فروشگاه های برتر ساق بند رزمی و فوتبالی و دیگر ورزش ها را در زیر جمع کرده است که با کلیک روی هر کدام میتوانید به اطلاعات تماس ایشان دسترسی داشته باشید.

خرید ساق بند عمده

راهنمای خرید ساق بند عمده

ورزش هایی هستند که احتمال مصدویت در ناحیه ساق پا در آن ها بسیار زیاد است و فوتبال از جمله همین ورزش‌ هایی است که احتمال مصدویت در آن ها بسیار زیاد است. به همین دلیل در چنین ورزش هایی علاوه بر این که باید وضعیت جسمانی مناسبی داشته باشید، باید حتماً از تجهیزاتی ایمنی و محافظتی مثل ساق بند ورزشی استفاده کنید تا بتوانید از بدن خود به بهترین شکل ممکن مراقبت کنید. ساق بند های ورزشی از انواع مختلفی برخوردار هستند که بسته به نیاز خود باید مدل مناسب خود را انتخاب و خریداری کنید تا پا و ساق پای شما در وضعیت مناسبی قرار بگیرد و به این ترتیب از آسیب دیدگی ساق پای شما به هنگام بازی جلوگیری شود. به همین دلیل در مقاله راهنمای خرید ساق بند عمده قصد داریم نکات مهم و ضروری که به هنگام خرید ساق بند باید به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کنیم. همراه ما باشید.

نکات مهم هنگام خرید ساق بند عمده

به هنگام انتخاب و خرید عمده ساق بند چه برای استفاده شخصی، چه برای بازیکنان تیم خود و چه برای فروشگاه خود باید به یک سری نکات توجه داشته باشید. در ادامه این نکات ضروری و مهم را ارائه خواهیم داد.

تعیین نوع ساق بند

اولین نکته ای که به هنگام خرید ساق بند عمده باید به آن توجه داشته باشید این است که قبل از خرید حتماً نوع و مدل ساق بند مورد نیاز خود را بسته به اولویت های خود مشخص کنید.

انواع ساق بند های ورزشی عبارتند از:

 • ساق بند های تسمه ای
 • ساق بند های ترکیبی
 • ساق بند های جورابی
 • ساق بند های بدون تسمه

جنس ساق بند

دومین نکته به هنگام خرید ساق بند عمده مربوط به جنس ساق بند ها می شود. معمولاً ساق بند های ورزشی را از جنس پلاستیک های فشرده و بادوام و با ماندگاری بالا طراحی و تولید می کنند تا این ساق بند ها بتوانند بیشترین میزان مقاومت را از خود در برابر ضربه و برخورد های ناگهانی نشان دهند. اما با این وجود به هیچ وجه نباید از کیفیت این محصول چشم پوشی کرد. زیرا استفاده از ساق بند بی کیفیت به هنگام بازی احتمال آسیب دیدگی پای بازیکن را افزایش می دهد. به همین دلیل برای اطمینان خاطر داشتن کیفیت ساق بند هتی خریداری شده، حتماً از تولیدی ها و فروشگاه های معتبر که کیفیت و قیمت اجناس خود را تضمین می کنند خرید کنید.

سایز و اندازه ساق بند

نکته مهم بعدی در خصوص انتخاب و خرید ساق بند عمده مربوط به سایز و اندازه آن است که در این مورد شما باید با توجه به مشخصات فیزیکی پا های خود اقدام به خرید ساق بند باکیفیت و متناسب با اندازه ساق پایتان برای محافظت کامل از پای خود کنید. اما اگر قصد خرید عمده ساق بند برای فروشگاه خود را دارید باید سایز بندی کامل ساق بند های انتخابی خود را برای فروشگاه خود خریداری کنید تا مشتریان شما به هنگام خرید بتوانند مناسب ترین ساق بند را برای خود تهیه کنند.

وزن ساق بند

توجه به وزن ساق بند ورزشی نیز از دیگر نکات مهم و ضروری است که باید به هنگام خرید ساق بند عمده به آن توجه داشته باشید. زیرا پای یک فوتبالیست چه آماتور و مبتدی باشد، چه نیمه حرفه ای و چه حرفه ای، به خودی خود در طول جریان بازی تحت فشار بسیار زیادی می باشد. به همین دلیل بهتر است بازیکنان و ورزشکاران فشار مضاعفی را متوجه پا های خود نکنند و به هنگام انتخاب ساق بند مناسب، کیفیت و سبک وزن بودن آن را نیز مد نظر قرار دهند.

راحتی ساق بند

راحتی ساق بند یکی از مهم ترین و حیاتی ترین نکانی است که به هنگام خرید ساق بند عمده باید را در نظر گرفت و به آن توجه کافی داشت. زیرا اگر به هنگام استفاده از ساق بند ورزشی احساس راحتی نکنید، کیفیت عملکرد شما به هنگام بازی افت خواهد کرد. بنابراین باید ساق بندی را برای خود خریداری کنید که در زمان استفاده از آن راحت باشید تا بتوانید فعالیت و تمرینات ورزشی خود را به درستی انجام داده و بازدهی و عملکرد مناسبی به هنگام بازی داشته باشید.

سطح داخلی و خارجی ساق بند

به هنگام خرید ساق بند عمده یادتان باشد که یک ساق بند خوب و مناسب حتماً از یک سطح داخلی نرم، چسبنده و محکم و مقاوم در برابر دفع ضربات وارده به ساق پای بازیکنان و ورزشکاران برخوردار می باشد. امروزه در بیشتر ساق بند های ورزشی از مواد فومی انعطاف پذیر استفاده می کنند تا پوست ساق پای بازیکنان و ورزشکاران دچار کمترین خراشیدگی و حساسیت پوستی شود.

البته به هنگام انتخاب و خرید عمده ساق بند ورزشی مورد نظرتان حتماً به سطح خارجی آن نیز باید توجه لازم را داشته باشید. سطح خارجی یک ساق بند باکیفیت و استاندارد باید از میزان مقاومت مطلوبی در برابر فشار و ضربه برخوردار باشد و همچنین باید با استفاده از جاذب های شوک گیر میزان ورود تنش های ناگهانی به ساق پا های بازیکنان و ورزشکاران را به حداقل برساند.

پُست بازی بازیکن

توجه به این نکته نیز خالی از لطف نیست که در زمان خرید ساق بند عمده مورد نیازتان حتماً به پست بازی خود در زمین بازی توجه لازم را داشته باشید. به عنوان مثال اگر هافبک و گُلر هستید به دلیل نیاز به وجود انعطاف پذیری بیستر در پست بازی خود باید به سراغ خرید ساق بند های سبک و کوچک برای محافظت از پاهایتان بروید و اگر فوروارد و یا مدافع هستید حتماً از ساق بند های ضخیم با ساختاری مقاوم و مستحکم استفاده کنید.

قیمت ساق بند

برای تعیین قیمت ساق بند باید به نکات و عوامل مختلفی توجه داشت. زیرا قیمت ساق بند به عوامل بسیاری همچون کیفیت محصول، جنس، مدل، سایز و اندازه و… وابسته می باشد. البته خرید ساق بند عمده از فروشگاه ها و تولیدی های معتبر و منصف، علاوه بر تضمین کیفیت محصولات خود قیمت مناسب محصول را نیز تضمین می کنند.

سخن پایانی

استفاده از ساق بند مناسب و با کیفیت به هنگام تمرین و بازی اهمیت بسیار زیادی برای ورزشکاران دارد.  زیرا ساق بند با کیفیت و مناسب و متناسب با ساق پای ورزشکاران از آسیب دیدگی ساق پای آن ها جلوگیری می کند‌. بنابراین به هنگام خرید عمده ساق بند باید ساق بندی را انتخاب کرد که از نظر جنس، سایز، وزن، راحتی، طراحی سطح داخلی و خارجی ساق بند، نوع ساق بند و… با بازیکن همخوانی داشته باشد. نکته دیگری که به هنگام خرید عمده ساق بند باید به آن توجه داشته باشید اسن است که ساق بند حتماً اندازه ساق پا ورزشکار باشد تا ساق بند بتواند به هنگام بازی از پای بازیکن به طور کامل محافظت کند. البته انتخاب ساق بند برای ورزشکاران باید به شکلی باشد که بازیکنان و ورزشکاران بتوانند به راحتی حرکت کنند تا بتوانند کیفیت عملکرد خود را در بازی حفظ کنند. با توجه به این نکات باید به این مسئله نیز توجه داشته باشید که اگر قصد خرید ساق بند عمده برای فروشگاه خود را دارید باید انواع مختلف ساق بند ها را با وزنی سبک در سایز بندی و رنگ بندی کامل تهیه و خریداری کنید. سپاسگزاریم که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید و امیدواریم به هنگام خرید عمده ساق بند بتوانید از نکات گفته شده به خوبی استفاده کنید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه