خرید لوازم ورزشی اورجینال به صرفه تر است یا فیک!1402

  1. خانه
  2. »
  3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
  4. »
  5. خرید لوازم ورزشی اورجینال به صرفه تر است یا فیک!1402
خرید لوازم ورزشی اورجینال
5/5 - (1 امتیاز)

وقتی که برای خریدن لوازم ورزشی به بازار می‌روید، در کنار همه‌ی برند‌های اصل و اورجینال لوازم ورزشی، برند‌های فیک را هم می‌بینید. شاید در نگاه اول محصولات اورجینال و فیک که در کنار هم روی قفسه چیده شده‌اند با هم تفاوتی نداشته باشند، اما اگر کمی بیشتر دقت کنید، تفاوت‌هایی که بین لوازم ورزشی اورجینال و فیک وجود دارد را متوجه می‌شوید.

با دیدن این تفاوت‌ها ممکن است که برای شما سوال شود که خرید لوازم ورزشی اورجینال به صرفه‌تر است یا فیک؟. برای اینکه جواب سوال خود را پیدا کنید، باید کمی دقت کرده و یا از کسانی که در این زمینه تخصص دارند، این سوال را بپرسید و جواب آن را پیدا کنید.

اما در حقیقت خریدن محصولات اورجینال از جنبه‌های زیادی به صرفه تر است. برای خریدن محصولات و لوازم‌های ورزشی اورجینال باید پول بیشتری بدهیم و هزینه‌ی بیشتری نسبت به لوازم ورزشی فیک کنیم.

ولی به این نکته توجه کنید که لوازم اورجینال به خاطر اینکه از مواد اولیه‌ی با کیفیت ساخته می‌شوند، نسبت به محصولات فیک دوام بیشتر و طولانی‌تری دارند و شما می‌توانید برای مدت زمان طولانی‌تری از آن‌ها استفاده کنید.

همه‌ی این مورد‌هایی که برای شما گفتیم در حالی است که محصولات و لوازم ورزشی فیک بعد از یک مدت کوتاه به عوض کردن و یا تعمیر کردن نیاز پیدا می‌کنند.

دلیل‌های به صرفه بودن خرید لوازم ورزشی اورجینال

دلیل‌های به صرفه بودن خریدن لوازم ورزشی اورجینال

در قسمت بالا گفتیم که خرید لوازم ورزشی اورجینال نسبت به محصولات فیک ارجحیت بیشتری دارد و از چندین نظر خریدن آن‌ها به صرفه تر است و شا با خریدن لوازم ورزشی اصل مزیت‌های زیادی را به دست می‌اورید.

اما با وجود دلایلی هم نیز وجود دارد که ما را از خریدن لوازم ورزشی فیک باز می‌دارد و پیشنهاد می‌کنند که با خرید لوازم ورزشی فیک نیز سلامت خود را به خطر نیندازید. در ادامه مطلب می‌خواهیم که چند مورد از مواردی که اثبات کننده به صرفه‌تر بودن لوازم ورزشی اصل و اورجینال را نسبت به لوازم و وسایل فیک اثبات می‌کند را برای شما بازگو کنیم.

ایمن تر بودن لوازم ورزشی اورجینال و اصل

ایمن تر بودن لوازم ورزشی اورجینال و اصل

یکی از دلیل‌های مهم که فروشندگان لوازم فیک و اورجینال به آن در زمان خرید اشاره می‌کنند و حتما آن را به مشتریان تذکر می‌دهند، ایمن تر بودن لوازم ورزشی اصل نسبت به لوازم فیک می‌باشد. ایمنی بیشتر لوازم ورزشی اصل و اورجینال به این خاطر است که سازندگان آن‌ها در کارخانه‌های تولیدی تمام استاندارد‌ها را رعایت می‌کنند.

آن ها محصول و وسایلی را که می‌سازند دقیقا مطابق با استاندارد‌های هر یک از لوازم ورزشی می‌باشد. این مورد در حالی است که سازندگان محصولات فیک اهمیتی به استاندارد‌های هر یک از محصولات و لوازم ورزشی نمی‌دهند و فقط به ظاهر وسایل دقت و توجه می‌کنند.

همین مورد باعث شده است تا اسیب‌های لوازم ورزشی فیک بسیار زیاد باشد و این دلیلی است که به صرفه‌تر بودن خرید لوازم ورزشی اورجینال را نسبت به لوازم ورزشی فیک ثابت می‌کند.

بالا بودن کیفیت در لوازم ورزشی اصل و اورجینال

بالا بودن کیفیت در لوازم ورزشی اصل و اورجینال

دلیل بعدی که می‌تواند ثابت کند خرید لوازم ورزشی اصل و اورجینال نسبت به لوازم ورزشی فیک به صرفه‌تر است، بالا بودن کیفیت در لوازم ورزشی اصل می‌باشد. علت این موضوع این است که سازندگان محصولات و لوازم‌های ورزشی اصل و اورجینال هرگز از مواد بی کیفیت برای ساخت محصولاتشان استفاده نمی‌کنند.

همیشه مواد با کیفیت را برای ساختن محصولات و لوازم ورزشی اصل انتخاب کرده و مورد استفاده قرار می‌دهند. همچنین وقتی که ساخت وسایل و لوازم ورزشی اصل تمام شد ان‌ها را از نظر یک سری معیار‌ها همچون مقاومت و… تست و آزمایش می‌کنند و زمانی که از تمامی آن‌ها مطمئن شدند، ان‌ها را برای فروش به مراکز و شعب اصلی فروش خود ارسال می‌کنند.

در تحقیقاتی که درباره‌‌ی این موضوع صورت گرفته است نیز بیان شده که کارایی و عمر مفید لوازم ورزشی اصل و اورجینال به خاطر پشت سر گذاشتن مراحلی که بیان کردیم، بسیار بالا است و احتمال نیاز داشتن آن‌ها به تعمیر کردن و یا عوض کردن بسیار کم است.

راحت بودن لوازم ورزشی اصل و اورجینال

راحت بودن لوازم ورزشی اصل و اورجینال

دلیل بعدی که نشان دهنده‌ی به صرفه‌تر بودن خرید لوازم ورزشی اصل و اورجینال نسبت به لوازم ورزشی فیک است، راحتی است که در لوازم ورزشی اورجینال و اصلی وجود دارد. طراحی کردن و ساختن لوازم ورزشی طبق استاندارد‌ها و همچنین استفاده از مواد درجه یک باعث شده تا این لوازم راحتی بسیار زیادی داشته باشند.

به طوری که شما نمی‌توانید میزان راحتی که در لوازم ورزشی اورجینال وجود دارد را در لوازم ورزشی فیک تجربه کنید.

گارانتی داشتن محصولات و لوازم‌های ورزشی اورجینال و اصل

گارانتی داشتن محصولات و لوازم‌های ورزشی اصلی و اورجینال دلیل بعدی است که به صرفه بودن  لوازم و وسایل ورزشی اصل را نسبت به لوازم و وسایل ورزشی فیک نشان می‌دهد‌. محصولات فیک گارانتی ندارند و اگر خراب شوند و نیاز به تعمیر پیدا کنند، افراد مجبور هستند که ان‌ها را دور بیندازند و یک محصول جدید را بخرند و جایگزین لوازم ورزشی فیک کنند.

اما لوازم ورزشی اصل با داشتن گارانتی خیال خریداران و مشتریان را راحت کرده‌اند، زیرا اگر این لوازم در طول مدت زمان گارانتی خراب شده و یا نیاز به تعمیر کردن پیدا کنند، می‌توانند از گارانتی لوازم ورزشی استفاده کرده و هزینه‌ای به خریداران این لوازم برای تعویض کردن و یا تعمیر کردن تحمیل نمی‌شود.

لوازم ورزشی فیک بخریم یا اورجینال؟

لوازم ورزشی فیک بخریم یا اورجینال؟

با توجه به تمامی مطالبی که در قسمت‌های بالایی مقاله به آن‌ها اشاره کردیم، خرید لوازم ورزشی اورجینال در مقایسه با لوازم ورزشی فیک به صرفه تر بوده و شما می‌توانید با خرید آن ها علاوه بر تضمین سلامتی خود، برای مدت زمانی طولانی استفاده کنید و مدام به دنبال عوض کردن و یا خریدن لوازم ورزشی جدید نباشید.

لوازم ورزشی فیک به علت رعایت نکردن تمامی استاندارد‌هایی که برای تولید هر یک از لوازم ورزشی وجود دارد، چندان مناسب نیست و ما خریدن ان‌ها را به شما پیشنهاد نمی‌کنیم‌.

شما می‌توانید برای خریدن لوازم ورزشی اورجینال و اصل به فروشگاه‌ها و مراکز اصلی و معتبر که به فروش لوازم ورزشی اورجینال مشغول هستند مراجعه کرده و نسبت به خرید ان‌ها اقدام کنید.

راه دیگری که پیش روی شما برای خرید لوازم ورزشی اورجینال وجود دارد این است که به کمک آنلاین شاپ‌ها این لوازم را به طور مستقیم از مراکز پخش لوازم ورزشی اورجینال تهیه کنید.

کلام آخر

در این مقاله تلاش کردیم تا به این سوال شما که خرید لوازم ورزشی اورجینال به صرفه‌تر است یا فیک؟، پاسخ دهیم و نکات و مواردی را درباره‌ی این موضوع نیز برای شما بازگو کردیم.

در صورتی که سوال دیگری در این زمینه برای شما به وجود آمده است، می‌توانید آن را در قسمت انتهایی سایت تحت عنوان نظرات کاربران یادداشت کنید تا کارشناسان ما به آن پاسخ بدهند.

از اینکه تا انتهای این مقاله ما را همراهی کرده‌اید از شما بسیار تشکر می‌کنیم.wikipedia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه