خرید عمده لباس فوتسال از تولیدی ها در 1402

قیمت لباس های فوتسال مانند هر کالای دیگری در این آشفته بازار متغیر است. اسپرت مال تولیدی ها و فروشگاه های عمده و خرده لباس فوتسال را در زیر جمع آوری کرده است که فقط با یک کلیک روی آن ها میتوانید به اطلاعات تماس ایشان دسترسی پیدا کنید.

خرید عمده لباس فوتسال (لیست تولیدی ها)

راهنمای خرید عمده لباس فوتسال

فوتسال از جمله ورزش‌های محبوبی است که این روزها روند رشد بسیار زیادی داشته و افراد بسیاری نیز به آن روی آورده‌اند. ماهیت این بازی که دارای محبوبیت بالایی است در اصل ریشه در فوتبال دارد و البته تفاوت‌های بسیار مهم و کلیدی نیز با فوتبال دارد. از جمله این تفاوت می‌توان تجهیزات مورد استفاده اشاره کرد. لباس فوتسال از جمله تجهیزاتی است که بازیکنان این رشته ورزشی به آن نیاز دارند.

لازم به ذکر است که لباس ورزشی می‌تواند به صورت مستقیم بر روی روند و عملکرد بازیکن اثر گذار باشد و به همین دلیل است که بسیاری از بازیکنان در هنگام خرید آن‌ها دقت به خرج می‌دهند. در صورتی که تمایل دارید برای خرید عمده این نوع لباس‌ها اقدام کنید پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله که در مورد راهنمای خرید عمده لباس فوتسال است، با ما همراه باشید.

لباس فوتسال چیست

لباس فوتسال چیست

در ابتدا و پیش از معرفی نکاتی جهت راهنمای خرید عمده لباس فوتسال و البته جهت آشنایی بیشتر قصد داریم شما را لباس فوتسال آشنا کنیم. در واقع لازم است بدانید که بازیکنان فوتسال برای انجام این رشته ورزشی به تجهیزات مختلفی نیازمند هستند که لباس فوتسال از جمله این تجهیزات است. لازم به ذکر است که لباس فوتسال به طور کلی از شورت و پیراهن تشکیل شده که در ادامه به معرفی کلی آن‌ها می‌پردازیم.

شورت فوتسال

از مهم‌ترین تجهیزات رشته فوتسال که ورزشکاران باید برای خرید آن اقدام کنند، شورت ورزشی است. در واقع انتخاب درست این لباس ورزشی برای بازیکنان اهمیت دارد چرا که با کمک آن می‌توانند به راحتی طیف وسیعی از حرکات مختلف را انجام دهند. به همین دلیل شما نیز باید در زمان انتخاب و خرید آن به صورت عمده دقت کنید که این شورت راحتی لازم را برای بازیکن فراهم می‌کند و از مواد قابل تنفس تولید شده باشد.

پیراهن فوتسال

دیگر لباس بسیار مهم برای بازیکنان فوتبال، پیراهن ورزشی است. در واقع با کمک پیراهن، داوران می‌توانند متوجه این امر شوند که چه کسی در چه تیمی و یا چه کسی در زمین حضور دارد. عمدتا پیراهن‌ها دارای شماره بازیکن در قسمت پشتی آن و نشان تیم در بخش جلویی آن هستند. همچنین پیراهن‌های دو تیم باید دارای رنگ‌های مختلفی با یکدیگر باشند.

نکات مهم برای خرید لباس فوتسال

نکات مهم برای خرید لباس فوتسال

در این قسمت قصد داریم نکات مهمی جهت راهنمای خرید عمده لباس فوتسال برای شما معرفی کنیم. بنابراین اگر قصد دارید برای خرید عمده این لباس‌ها اقدام کنید توصیه می‌شود حتما نکات ذکر شده را مورد نظر بگیرید تا بتوانید مشتریان بیشتری را به خود جذب کنید.

1- کیفیت

اولین و مهم‌ترین نکته راهنمای خرید عمده لباس فوتسال، کیفیت است. کیفیت به ویژه در مورد لباس‌های ورزشی اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که این لباس‌ها چه در داخل زمین و یا خارج از آن باید چیزهای بسیار زیادی را پشت سر بگذارند. به همین دلیل زمانی که در حال خرید لباس‌های فوتسال هستید لازم است که به کیفیت آن‌ها توجه بسیار زیادی کنید و بنابراین باید به جای خرید جنس ارزان باید تمرکز خود را بر روی کیفیت آن قرار دهید.

2- متناسب با آب و هوا

لازم است بدانید که یک بازیکن قرار است این لباس‌های ورزشی را در محیط‌های مختلفی استفاده کند و بنابراین نکته دیگر راهنمای خرید عمده لباس فوتسال این است که دست به انتخاب و خرید لباس‌هایی بزنید که یک ورزشکار بتواند آن را در هر آب ‌و هوایی و با ترکیب کردن آن با دیگر لباس‌ها بتواند به راحتی آن‌ها را استفاده کند.

3- راحتی

از جمله مهم‌ترین ویژگی‌هایی که لباس‌های فوتسال باید داشته باشند، راحتی است، چرا که در صورت راحت نبودن لباس‌ها این امر بر عملکرد بازیکن‌ها اثر خواهد گذاشت. بنابراین حتما در زمان خرید این لباس‌ها به این نکته راهنمای خرید عمده لباس فوتسال دقت کنید که لباس‌های مورد نظر قابلیت فراهم کردن راحتی لازم برای بازیکنان را داشته باشند. بدین ترتیب بازیکن عملکرد مناسبی خواهد داشت و در رشته خود پیشرفت می‌کند. لازم به ذکر است که شما باید سایزهای مختلفی را خریداری کنید که سایز و اندازه نادرست باعث آسیب رسیدن به بازیکن نشود.

4- طراحی

لازم به ذکر است که امروزه بازیکنان علاوه بر کیفیت به طراحی لباس‌ها نیز توجه ویژه‌ای دارند. بنابراین سعی کنید دست به انتخاب و خرید لباس‌هایی کنید که دارای ظاهر زیبا و طراحی جالبی باشد.

5- وزن و دوام

نکته دیگری که در این قسمت از راهنمای خرید عمده لباس فوتسال باید به آن اشاره کنیم به وزن و دوام لباس‌ها است. لباس‌های این رشته ورزشی باید حتما از مواد بادوام تولید شده باشد، چرا که این لباس‌ها در طی فعالیت‌های ورزشی تحت فشار بسیار زیادی قرار می‌گیرند. وزن لباس نیز دارای اهمیت بسیار زیادی است، چرا که بازیکن باید در زمان ورزش احساس سبکی داشته باشد و بتواند به راحتی حرکت کند.

6- کنترل رطوبت

لباس‌های ورزشی مناسب باید بتوانند قابلیت تنفس‌پذیری داشته باشند تا رطوبت بدن مانند عرق بتواند به راحتی از بدن خارج شود. در صورتی که یک لباس ورزشی نتواند این کار را انجام دهد، ورزشکار در زمان استفاده به سرعت گرم و یا گرم خواهد شد که این امر ممکن است منجر به آسیب‌های مختلفی از جمله کشیدگی عضلات و با گرفتگی شوند. بنابراین نکته دیگر راهنمای خرید عمده لباس فوتسال این است که دقت کنید لباس‌های مورد نظر دارای جنس مناسبی برای کنترل رطوبت هستند.

7- نوع پارچه

از دیگر نکات مهم که در مورد خرید عمده لباس‌های فوتسال، نوع پارچه استفاده شده برای تولید آن‌ها است. در واقع بر ویژگی‌های ذکر شده شما باید مطمئن شوید که پارچه به کار رفته کیفیت لازم را داشته باشد. در ادامه شما را با برخی از انواع پارچه‌هایی که برای تولید لباس‌های فوتسال استفاده می‌کنند، اشاره می‌کنیم.

جنس لباس فوتسال

جنس لباس فوتسال

از آن‌جایی که امروزه تولید‌ی‌های مختلف لباس فوتسال وجود دارند و هر کدام این نوع لباس‌ها را با جنس‌های مختلفی تولید می‌کنند، در ادامه قصد داریم به منظور راهنمای خرید عمده لباس فوتسال از تولیدی شما را با رایج‌ترین جنس لباس فوتسال آشنا کنیم.

پنبه (کتان)

اخرا لباس‌های ورزشی پنبه‌ای دوباره رایج شده‌اند، چرا که این نوع جنس بهتر می‌توانند بوی بدن را مدیریت کنند. علاوه بر این قابلیت تنفس بالایی دارد.

پنبه خالص (کالیکو)

کالیکو و یا چلوار نوعی ماده فرعی پنبه‌دار است. این ماده بسیار جاذب بوده و همین امر موجب شده در بین ورزشکاران طرفداران زیادی داشته باشد. علاوه این قیمت مناسبی نیز دارد.

اسپندکس یا لاکرا

از رایج‌ترین مواد استفاده شده در لباس‌های فوتسال است. این امر به دلیل خاصیت ارتجاعی زیادی است که دارد که همین امر موجب افزایش انعطاف پذیری و البته راحتی ورزشکار می‌شود.

پلی استر

پارچه‌ای تولید شده از الیاف پلاستیکی است. از جمله ویژگی‌های آن می‌توان به داشتن وزن کم، بدون چروک و همچنین ماندگاری و تنفس‌پذیری بالا اشاره کرد‌. البته این نوع پارچه نمی‌تواند عرق را جذب کند.

میکرو فایبر

این نوع پارچه دارای نخ‌هایی است که دارای ظرافت بسیار زیادی است. به همین دلیل دارای قیمت بالایی است.

 

سخن پایانی

در این مقاله سعی بر این بود که به نکات مهمی به عنوان راهنمای خرید عمده لباس فوتسال اشاره کنیم. دقت کنید که اگر قصد خرید عمده این نوع لباس‌های ورزشی را دارید باید حتما به کیفیت و جنس مواد استفاده شده در آن‌ها دقت کنید. همچنین توجه کنید که لباس مورد نظر این قابلیت را داشته باشد که راحتی لازم را برای بازیکنان فراهم کند. امیدواریم که بتوانید انتخاب و خرید مناسبی داشته باشید.

بیشتر بخوانید: تأثیر فصل بر قیمت لوازم ورزشی: چه زمانی بهترین تخفیف‌ها را پیدا می‌کنیم؟

بیشتر بخوانید: انواع بومرنگ برای پرتاب

بیشتر بخوانید: انواع کاپ ورزشی محافظتی برای ورزش های مختلف

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه