خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه | بصورت عمده + راهنما در 1403

  1. خانه
  2. »
  3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
  4. »
  5. خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه | بصورت عمده + راهنما در 1403
خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه
4.5/5 - (2 امتیاز)

خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه را میتوانید از سایت اسپرت مال انجام دهید. اسپرت مال تولیدی ها و فروشگاه های لباس پینگ پنگ را در اینجا جمع آوری کرده است تا شما بتوانید با کلیک روی هر کدام از آن ها به اطلاعات تماس ایشان دسترسی داشته باشید و خرید عمده یا خرده خود را انجام دهید.

خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه از تولیدی های زیر

خرید عمده لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه | راهنمای 1403

برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه فروشگاه‌ها و مراکز زیادی هستند که طیف وسیعی از تنوع محصولات را به خریدارن ارائه می‌دهند. یافتن این مراکز به ویژه وقتی صحبت از خرید عمده باشد کاری زمان‌بر و نیازمند بررسی است. به همین دلیل وجود یک منبع کامل و معتبر از عمده‌فروشان و تولیدکنندگان دنیای ورزش کمک بزرگی به خریدارن خواهد کرد.

اسپرت مال با سالها تجربه در این حوزه، در ادامه لیستی از فروشندگان و تولیدکنندگان عمده لباس پینگ و پنگ را در اختیار شما قرار داده است. شما خریدار محترم برای اینکه بتوانید به اطلاعات تماس، لیستی از محصولات و قیمت آنها دسترسی داشته باشید کافی است روی برند و اسم مورد نظر خود کلیک کنید. ارتباط با عمده‌فروشان و تولیدکنندگان به کمک سایت اسپرت مال بسیار راحت و سریع انجام می‌شود.

نکات مهم در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه

برای اینکه مشتریان و خریداران فروشگاه شما را برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه انتخاب کنند، معیارهایی وجود دارد که آنها را در تصمیم‌گیری مصمم می‌کند. اگر شما همین معیارها را در خرید لباس پینگ و پنگ زنانه و مردانه به شکل عمده رعایت کنید، برای ادامۀ فعالیت در این صنعت با چالش زیادی مواجه نخواهد شد.

بسیاری از معیارهایی که در ادامه برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه خواهیم گفت در اغلب خریدهای عمدۀ دیگر هم می‌تواند مورد استفاده قرار بگیرد. در جدول زیر تعدادی از این شاخص‌ها را برای شما گردآوری کرده‌ایم که امیدواریم برای شما قابل استفاده و مفید باشد.

    معیارهای مهم در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه توضیحات 
جنس لباسجنس لباس تاثیر زیادی در میزان تعریق، تولید بوی نامطبوع و راحتی هنگام ورزش دارد. در انتخاب جنس لباس دقت داشته باشید
تنوع رنگ و برندتنوع در محصولات موجب تنوع و توقع بالا در انتخاب طرح و رنگ محصولات شده است. این تنوع رنگ و برند می‌تواند تعداد مشتریان شما را بیشتر کند.
قیمتگروه و طبقۀ خاصی از لباس‌های ورزشی گران قیمت استفاده می‌کنند. عموم مردم در جستجوی لباس‌هایی با قیمت مناسب هستند.
تنوع سایزبا توجه به گروه‌های سنی مختلفی که ورزش پینگ پنگ را انتخاب می‌کنند، توجه به سایز را در نظر داشته باشید.
شرایط پرداختبا نگاهی به شرایط مالی خودتان با فروشندگان مذاکره داشته باشید تا چنانچه لازم است برای خرید عمده “شرایط توافق شده” ایجاد کنید.
تامین به موقع محصولیکی از مهمترین مسائلی که هنگام خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه باید به آن توجه داشته باشید، تامین مجدد محصول است. از جایی خرید کنید که امکان همکاری طولانی مدت فراهم شده باشد.

بیشتر بخوانید: فواید ورزش پینگ پنگ برای ورزشکاران

در ادامه چند مورد از مهمترین نکاتی که باید برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه در نظر داشته باشید را توضیح خواهیم داد. یادآوری می‌کنیم برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه می‌توانید از لیست تهیه شده توسط اسپرت مال که در همین مقاله در اختیار شما قرار گرفته، استفاده کنید.

1- نگاه بلند مدت برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه

اغلب خریداران وقتی تصمیم دارند برای فروشگاه خود خرید عمده داشته باشند؛ این مسئله را فراموش می‌کنند که تامین محصولاتی که از طریق فروشگاه خود می‌فروشند، یک کار همیشگی است، حداقل تا وقتی که فروشگاه فعال است. در نتیجه به ایجاد یک رابطۀ همکاری و دوستانه دوطرفه بین خود و فروشنده فکر نمی‌کنند.

پیشنهاد اسپرت مال این است بعد از اینکه تمامی معیارهای مورد نظر خود را بررسی کردید، قیمت‌ها را مقایسه نمودید و تولیدکننده یا عمده‌فروش محصول خود را انتخاب کردید حالا نوبت به ایجاد یک رابطۀ همکاری و دوستانه بلند مدت است. به فروشنده به عنوان یک گزینۀ زودگذر نگاه نکنید. شما برای خرید تا مدتها به یک عمده‌فروش خوب نیاز دارید.

عمده‌فروشان و تولیدکنندگان لباس ورزشی

یکی از نکاتی که می‌تواند در این زمینه کمک کننده باشد، انتخاب شرایط و نحوۀ پرداخت است. وقتی برای پرداخت با فروشنده به توافق می‌رسید در واقع مهمترین ویژگی برای ادامۀ یک رابطۀ حرفه‌ای را کسب کرده‌اید. از آنجایی که جلب اعتماد و نگهداری اعتماد در بازار هم برای فروشنده و هم برای خریدار بسیار مهم است اگر در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه به این مرحله رسیدید، آن را حفظ کنید.

بیشتر بخوانید: خرید عمده لباس ورزشی از تولیدی های معتبر ایران

2- تنوع سایز در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه

به طور کلی برای تشخیص سایز، موارد زیر را در نظر بگیرید. از آنجایی که پینگ پنگ ورزشی است که نیاز به جابجایی سرعتی بازیکن دارد هر نوع احساس ناراحتی در لباس می‌تواند روی کیفیت و سطح بازی تاثیر بگذارد. عده‌ای فکر می‌کنند لباس پینگ پنگ فری‌سایز است در حالیکه این طور نیست؛ حتی برای یک گروه سنی هم سایزها مختلفی وجود دارد.

جدول سایز لباس ورزشی

قد لباس: در واقع همان بلندی لباس است که از قسمت یقه تا انتهای لباس را شامل می‌شود.

دور سینه: دور سینه به شکلی همان اندازۀ  دور تا دور لباس در بخش سینه است. این قسمت اگه بیش از اندازه تنگ باشد روی حرکت دست‌ها هنگام بازی تاثیر دارد.

دور بازو: درست جایی است که آستین لباس روی بازو قرار می‌گیرد. این قسمت هم اگر بیش از اندازه تنگ باشد هنگام انجام حرکات دست آزاردهنده خواهد بود.

قد آستین: به بلندی آستین اشاره می‌کند. اگر لباس آستین کاملا بلندی داشته باشد، این مسئله چندان مهم نیست ولی اگر آستین کوتاهی دارد باید تا حدی باشد که موقع خم شدن آرنج مشکلی ایجاد نکند و سرعت حرکات دست را نگیرد.

در انتخاب سایز لباس به این مورد هم دقت کنید که سایزها در کشورهای مختلف کمی با هم فرق دارند و به شیوه‌ای متفاوت تعریف می‌شوند. بهتر است هنگام خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه تنوعی از سایزهای مختلف را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: انواع توپ پینگ پنگ

3- جنس و کیفیت در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه

اکثرا در تولید پوشاک ورزشی از پنبه یا پلی استر استفاده می‌کنند، با این حال تعدادی از تولیدکنندگان به فکر تهیۀ مواد پایدار و محیط زیستی هستند. جالب است بدانید مسیری که تولیدکنندگان لباس‌های ورزشی تا به امروز پشت سر گذاشته‌اند یک مسیر بسیار طولانی است. اما مهمترین ویژگی این لباس‌ها دارا بودن بافتی است که جریان هوا به راحتی از آن عبور کند. این مورد باعث می‌شود تا بدن بوی نامطبوع عرق نگیرد.

علاوه بر این، تعریق بدن بازیکن هنگام بازی بر اثر پوشیدن چنین لباسی به سرعت خشک می‌شود و خیس بودن لباس آزاردهنده نخواهد بود. از دیگر مواد ترکیبی که برای تولید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه استفاده می‌شود می‌توان به پنبه، لاکرا و مودال اشاره کرد.

هرقدر پارچه به کار رفته در تولید لباس ورزشی سبک‌تر باشد، حرکت و جابجایی هنگام بازی را راحت‌تر خواهد ساخت. اما به طور کلی مهمترین ویژگی در جنس لباس، خشک شدن سریع‌تر و قابل تنفس بودن بافت لباس است که از تجمع تعریق و بوی نامطبوع جلوگیری می‌کند.

برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه چه به صورت عمده و چه تک به نکاتی که در این مقاله اشاره کردیم، دقت کنید. اسپرت مال معتقد است برای خرید تجهیزات، کفش و لباس ورزشی هرگز کیفیت را قربانی قیمت نکنید. با این حال توصیه می‌کنیم حتما از فروشگاه‌ها و مراکزی که در لیست ما قرار دارد استعلام قیمت کرده و سپس خرید خود را نهایی کنید.

بیشتر بخوانید: لباس مناسب پینگ پنگ و ویژگی های آن

سوالات متداول

  • آیا سایز در خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه مهم است؟

بله مهم است. بعضی از برندهای معتبر سایزهای زنانه و مردانه متفاوتی دارند. جنسیت و گروه سنی هم در انتخاب سایز تاثیر دارد. سایزهای زنانه، مردانه، کودکان، نوجوانان و بزرگسالان با هم تفاوت‌های زیادی دارند.

  • چطور بهترین قیمت برای خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه را پیدا کنیم؟

یکی از بهترین راه‌ها برای پیدا کردن قیمت مناسب در هر خریدی، مقایسه قیمت‌ها توسط خریدار است. شما می‌توانید از لیست اسپرت مال هم استفاده کنید. با تعدادی از فروشندگان و تولیدکنندگان صحبت کنید. به این روش بهترین قیمت را با توجه به کیفیت پیدا خواهید کرد.

  • برای خرید عمده چه نکاتی مهم است؟

از جمله نکاتی که باید برای خرید عمده به آن توجه داشته باشید، جنس لباس، سایز، تنوع رنگ و طرح، برند و قیمت لباس است.

سخن آخر

مهمترین چالشی که فروشندگان تجهیزات و لباس‌های ورزشی با آن روبرو هستند، خرید عمده از تولیدکنندگان و مراکز فروش عمده است. بسیاری به این فروشندگان دستری ندارند، تعدادی هنوز نمی‌دانند چطور و از کجا منبع معتبر عمده‌فروشان و تولیدکنندگان را به دست بیاورند. خوشبختانه اسپرت مال در این حوزه فعالیت می‌کند و تجربۀ بالایی در این زمینه دارد.

اسپرت مال برای هر کدام از تجهیزات ورزشی، لباس‌های ورزشی و لوازم جانبی یک فهرست کامل از فروشندگان و تولید‌کنندگان معتبر در سراسر ایران تهیه کرده است. این لیست مدام در حال به روز شدن است. بنابراین اگر قصد خرید عمده دارید حتما از این لیست استفاه کنید چرا که در زمان صرفه‌جویی خواهد شد.

در این مقاله دربارۀ مهمترین نکات خرید لباس پینگ پنگ زنانه و مردانه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دادیم. توجه به این نکات قبل از خرید کمک می‌کند تا از هر نوع ضرر مالی، انتخاب اشتباه و مشکل در فروش محصولات خریداری شده جلوگیری شود. از اینکه اسپرت مال را انتخاب کرده‌اید از شما قدردانی می‌کنیم.

منبع

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه