خرید فوتبال دستی در تهران + راهنمای خرید جامع 1402

اگر به دنبال خرید فوتبال دستی در تهران هستید این پست از اسپرت مال را از دست ندهید. اسپرت مال فروشندگان فوتبال دستی در تهران را اینجا جمع آوری کرده است تا شما با کلیک روی برند هر فروشگاه یا تولیدی به اطلاعات تماس ایشان دسترسی پیدا کنید.

خرید فوتبال دستی در تهران (لیست تولیدی های فوتبال دستی)

نکات برای خرید فوتبال دستی در تهران

فوتبال دستی بازی سرگرم کننده و هیجان انگیزی است که این روز ها بین مردم علاقه مندان بسیاری دارد و شهر تهران برای خرید عمده فوتبال دستی بهترین انتخاب می باشد. زیرا شهر تهران به تولیدی ها نزدیک بوده و به طور مستقیم و بدون واسطه می توانید خرید عمده خود را انجام دهید و بهترین مدل های موجود از انواع فوتبال دستی ها را با کیفیتی عالی و قیمتی مناسب در تهران به راحتی تهیه کنید.

اما سوالی که وجود دارد این است که به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران باید به چه نکاتی توجه داشته باشید؟

به همین دلیل در این مقاله قصد داریم نکاتی را برای خرید عمده فوتبال دستی ارائه دهیم. برای این که در مورد نحوه خرید عمده فوتبال دستی در شهر تهران بیشتر بدانید و بهترین انتخاب ها را داشته باشید، نکات اصولی و ضروریی که در ادامه این مقاله آورده شده است را مطالعه کنید.

ابعاد و اندازه فوتبال دستی را بررسی کنید

ابعاد و اندازه فوتبال دستی را بررسی کنید

به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید اندازه فوتبال دستی ها می باشد. سعی کنید در زمان خرید عمده فوتبال دستی هایی با ابعاد و اندازه های مختلفی را برای فروشگاه خود تهیه کنید تا مشتریان شما بتوانند با توجه به فضای موجود در مکانی که می خواهند فوتبال دستی را قرار دهند، بهترین و مناسب ترین فوتبال دستی را انتخاب و خریداری کنند.

تعداد دروازه بان های فوتبال دستی

بعضی از فوتبال دستی ها دروازه بان های سه آدمکی دارند و بعضی از فوتبال دستی ها دروازه بان های یک آدمکی دارند. به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران توجه داشته باشید که حتما از هر دو مدل برای فروشگاه خود تهیه کنید.

کنترل دروازه‌ بان‌ های تک نفره معمولاً سخت‌ تر است و برای افراد حرفه ای مناسب است. زیرا به مهارت بیشتری نیاز دارد تا بتوانند مانع از گل زنی  تیم مقابل شوند و در نهایت منجر به کسب امتیاز بیشتر آن ها شود. کودکان و افراد مبتدی و تازه کار نیز با فوتبال دستی که دارای سه آدمک روی میله دروازه بان ها هستند، راحت تر می توانند بازی کنند.

ایمنی فوتبال دستی را بررسی کنید

ایمنی فوتبال دستی را بررسی کنید

از آن جایی که ممکن است مشتریان فروشگاه شما بخواهند فوتبال دستی را برای کودکان خود خریداری کنند، پس بسیار مهم است که به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران ابتدا ایمنی آن ها را بررسی کنید. بهتر است در زمان خرید عمده به دنبال ویژگی‌ هایی در فوتبال دستی ها باشید که از وقوع هر گونه حادثه جلوگیری می‌ کند و مانع از پرتاب بیش از حد توپ به هنگام بازی می شوند.

به عنوان مثال زمانی که فراموش می‌ کنند کلاه‌ ها را به انتهای میله ها اضافه کنند، ممکن است انگشتان افراد به هنگام بازی خراشیده شود و توسط میله‌ ها گیر بیافتند. یا اگر دسته ها به درستی نچرخند و ضعیف عمل کنند، منجر به چرخش ضعیف توپ شده و توپ به دفعات بیشتر از روی میز بازی خارج می شود.

پایه ها و سطح میز را بررسی کنید

پایه ها و سطح میز دو جنبه مهم در میز فوتبال دستی هستند که در زمان خرید فوتبال دستی در تهران باید به کیفیت آن ها توجه کافی را داشته باشید. پایه های میز فوتبال دستی باید بهترین ضخامت و تراز را برای حفظ پایداری و ثبات فوتبال دستی به هنگام بازی داشته باشند.

سطح میز فوتبال دستی نیز بهتر است یک پوشش صاف و طرح های چند لایه داشته باشد. زیرا بر چسب ها در نهایت جدا می شوند و در بازی تداخل پیدا می کنند و کیفیت بازی را کاهش می دهند. همچنین جنس و سطح زمین بازی فوتبال دستی نباید بسیار پر اصطحکاک و سخت باشد.

زیرا اگر سخت و پر اصطحکاک باشد، در زمان بازی باعث کم شدن سرعت توپ می شود. البته سطح میز اگر خیلی صیقلی و صاف هم باشد، باعث سرعت بیش از اندازه توپ می شود. بنابراین بهترین جنس سطح میز فوتبال دستی ام دی اف و یا نئوپان رنگ شده است.

از کیفیت میله ها اطمینان حاصل کنید

از آن جایی که میله های روی میز فوتبال دستی بیشترین ضربه ها را در زمان بازی تجربه می کنند، کشیده می شوند، هل داده می شوند، کوبیده می شوند و به طور کلی با سرعت بسیار زیاد حرکت می کنند تا بازیکنان بتوانند گل بزنند و امتیاز کسب کنند.

مهم است که قبل از خرید فوتبال دستی در تهران اطمینان حاصل کنید که میله فوتبال دستی های انتخابی شما به اندازه کافی محکم هستند و از جنس با کیفیتی برخوردار هستند.

سطح مهارت بازیکنان را در نظر بگیرید

سطح مهارت بازیکنان را در نظر بگیرید

در هنگام خرید فوتبال دستی در تهران به صورت عمده باید سطح مهارت بازیکنان را در نظر گرفت. مشتریان فروشگاه شما می توانند افرادی مبتدی، متوسط یا حرفه ای باشند. بنابراین در زمان خرید عمده فوتبال دستی باید سه مدل فوتبال دستی از نظر سطح مهارت بازیکنان را نیز تهیه کنید تا بتوانید در فروشگاه خود پاسخگوی تمام مشتریان خود از سطح مبتدی گرفته تا حرفه ای باشید.

مطمئن شوید که فوتبال دستی ها ماندگاری بالایی دارند

گزینه های بسیاری برای مواد اولیه برای ساخت میز فوتبال دستی وجود دارد، از پلاستیک گرفته تا چوب و فلز. میز های فوتبال دستی ارزان تر از پلاستیک و با پایه هایی از جنس تخته خرده چوب ساخته می شوند. این میز ها به طور کلی دوام و ماندگاری زیادی ندارند و در مواجهه با مایعات و ضربه دیدن به سرعت تغییر شکل می دهند و خراب می شوند.

در حالی که یک میز فوتبال دستی با کیفیت ساخته شده از جنس چوب طبیعی و فلز خوب و مرغوب در برابر مایعات و ضربه مقاوم خواهد بود. بدنه اصلی میز فوتبال دستی باید برای هدفی که مشتریان شما می‌ خواهند آن را خریداری کنند به اندازه کافی محکم باشد.

به عنوان مثال یک میز فوتبال دستی خانوادگی که از چوب یا ام دی اف با کیفیت ساخته شده است برای استفاده معمولی در خانه مناسب است. اما برای استفاده عمومی در باشگاه یا مکان های تفریحی مناسب نیست.

بنابراین به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران حتما به جنس و کیفیت مواد اولیه به کار رفته برای ساخت فوتبال دستی توجه کنید و بهترین ها را برای فروشگاه خود انتخاب کنید.

انواع مدل های فوتبال دستی

انواع مدل های فوتبال دستی

مشتریان شما ممکن است برای مصرف شخصی و خانگی یا برای باشگاه یا شهر بازی از شما فوتبال دستی خریداری کنند. به همین دلیل در زمان خرید فوتبال دستی در تهران به صورت عمده حتما انواع مختلف فوتبال دستی را برای فروشگاه خود خریداری کنید.

فوتبال دستی پایه دار

میز فوتبال دستی استاندار در اندازه های مختلف برای مصرف خانگی ساخته می شوند. پس سعی کنید این نوع از فوتبال دستی را در چند سایز مختلف برای فروشگاه خود تهیه کنید. فوتبال دستی استاندارد از جنس چوب طبیعی، ترکیبی از ام دی اف و چوب طبیعی و یا از ام دی اف ساخته می شود و هر کدام قیمت و وزن متفاوتی هم دارند.

فوتبال‌ دستی رومیزی

از آن جایی که بیشتر والدین به دلیل قیمت مناسب فوتبال دستی رومیزی و مناسب بودن آن برای افراد مبتدی ترجیح می دهند که این مدل فوتبال دستی ها که از جنس ام دی اف و یا پلاستیک هستند را برای بازی و تفریح و سرگرم کردن فرزندان خود تهیه کنند، حتما در لیست خرید عمده خود فوتبال دستی های رومیزی را نیز قرار دهید.

فوتبال دستی ژتون خور یا سکه ای

نوع ژتون خور و سکه ای فوتبال دستی ها معمولا در فضا ها و مکان های عمومی مثل باشگاه های ورزشی و مکان های تفریحی مورد استفاده قرار می گیرند.

کلام آخر

برای خرید فوتبال دستی در تهران به صورت عمده گزینه های بسیاری در بازار تهران وجود دارد. اما بهتر است میز های ایده آلی را برای مشتریان خودتان انتخاب کنید.

در این مقاله نکاتی همچون بررسی ابعاد و اندازه، پایه ها، سطح میز، جنس، جهت آدمک ها، دسته و میله ها، تعداد دروازه بان ها و نوع فوتبال دستی را ذکر کردیم که به هنگام انتخاب و خرید عمده فوتبال دستی برای فروشگاه خود نباید آن ها را فراموش کنید.

به هنگام خرید عمده فوتبال دستی ها باید هم مدل هایی مثل فوتبال دستی استاندارد و فوتبال دستی رومیزی که برای مصرف خانگی هستند را در لیست خرید خود داشته باشید هم مدل هایی مثل فوتبال دستی ژتون خور و سکه ای را که برای باشگاه ها و سالن ها و مراکز تفریحی مثل شهر بازی ها مناسب هستند را انتخاب کنید.

به این شکل می توانید پاسخگوی تمام مشتریان فروشگاه خود باشید و به سود دهی بیشتری برسید.

در این مقاله سعی کردیم نکاتی را به هنگام خرید فوتبال دستی در تهران به صورت عمده باید به آن ها توجه داشته باشید تا بتوانید بهترین خرید ممکن را برای فروشگاه خود انجام دهید را ارائه دهیم.

امیدواریم با مطالعه این نکات و رعایت آن ها بتوانید بهترین خرید ممکن را داشته باشید و بیشتر از قبل رضایت مشتریان فروشگاه خود را جلب کنید و به سود بیشتری برسید و در نهایت در کسب و کار خود پیشرفت کنید.

بیشتر بخوانید: تولیدی توپ فوتبال دستی

بیشتر بخوانید: قوانین فوتبال دستی

بیشتر بخوانید: کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

4.7/5 - (3 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه