تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده توسط برزین 2023

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده توسط برزین 2023
تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده
3.7/5 - (3 امتیاز)

برزین خدمات منحصر به فرد و ارزشمند تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده را ارائه می دهد. شما میتوانید دستگاه های بدنسازی کهنه خود را با کمترین قیمت نوسازی نمایید. بدین صورت که گروه برزین تجهیزات قدیمی، کهنه و صدمه دیده شما را میگیرد و دستگاه بدنسازی نو را به شما تحویل می دهد و مقداری هزینه بابت نوسازی و تعویض از شما دریافت میکند. با برزین تماس بگیرید و باشگاه بدنسازی خود را با کمترین هزینه نوسازی کنید. روی تصویر پایین کلیک کنید و با شماره های برزین تماس بگیرید.

برزین

 

بیایید با واقعیت روبرو شویم: خرید تجهیزات بدنسازی گران است. و جایگزینی تجهیزات تناسب اندام شما می تواند به همان اندازه پرهزینه باشد البته اگر با برزین معامله نکنید.

اگر یک مرکز تناسب اندام را اداره می کنید، پس می دانید که این بزرگترین و مهم ترین هزینه شماست. حفظ تجهیزات تناسب اندام با کیفیت برای حفظ مشتری و موفقیت کلی کسب و کار بسیار مهم است و اکنون در چنین بازار رقابتی بسیار مهمتر است.

تصمیم گیری در مورد اینکه چه زمانی تجهیزات باشگاه خود را تعویض کنید، مستلزم تهیه موجودی از وضعیت مالی، ایمنی و کیفیت دستگاه های شما و رضایت اعضا است. در نهایت، شما باید تمام تجهیزات باشگاه خود را تعویض کنید، اما دقیقا چه زمانی باید این کار را انجام دهید؟

بیشتر بخوانید: تجهیز باشگاه بدنسازی توسط شرکت اسپاد از 0 تا 100

تصمیم گیری در مورد زمان تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده

هر قطعه از تجهیزات بدنسازی دارای طول عمر متوسطی است، اما بسته به شرایط شروع و دفعات استفاده، از باشگاهی به باشگاه دیگر متغیر است.

میانگین طول عمر تجهیزات بدنسازی:

 • ماشین دوچرخه: پنج تا هفت سال
 • تجهیزات کاردیو: هفت تا 10 سال
 • تجهیزات قدرتی: بیش از 10 سال

در حالی که همه دمبل های شما می توانند تا آخر عمر دوام بیاورند، آیا باید این کار را انجام دهند؟ اعضای شما برای یک سرویس هزینه می پردازند و انتظار کیفیت دارند، و تعویض تجهیزات باشگاه شما به آنها نشان می دهد که شما به همان اندازه که آنها در تجارت شما سرمایه گذاری می کنند، روی آنها سرمایه گذاری می کنید.

بیشتر بخوانید: فروش دمبل عمده در تولیدی دمبل

خدمات گروه برزین

 • شرکت تعمیرات و فروش تجهیزات ورزشی
 • تعمیر لوازم ورزشی در تهران
 • تعمیرات دستگاه بدنسازی
 • تعویض روکش دستگاه بدنسازی

تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده

ما در تمام طول سال معاملات را می پذیریم! تردمیل یا سایر تجهیزات کاردیوی مورد استفاده باشگاه خود را با برزین معامله کنید!
دستگاه کارکرده رو ببر بیرون نو رو بیار تو! با ما تماس بگیرید آمار دستگاه های بدنسازی خود را به برزین بدهید تا لوازم و دستگاه های جدید باشگاه بدنسازی را با کمترین قیمت نوسازی کنید!

خرید تجهیزات فعلی شما (تردمیل، بیضوی، قایقران، دوچرخه ورزشی، پله، پرس و موارد دیگر) در برزین انجام میشود و دستگاه های بدنسازی نو با قیمت بسیار کمتر به شما تحویل داده میشود! باشگاه خود را تازه و پرانرژی کنید. همچنین این یک راه عالی برای دریافت تخفیف در خرید تجهیزات جدید است! امروز با ما تماس بگیرید، و ما به شما اطلاع خواهیم داد که ارزش تجهیزات استفاده شده شما چقدر است. (تلفن برزین: ۰۲۱۶۶۴۰۷۰۷۲)

تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده

پنج نشانه برای تعویض دستگاه بدنسازی کارکرده با نو

تعویض تجهیزات بدنسازی شما به سه شاخص خلاصه می شود: ایمنی، نیاز اعضا و بودجه شما. در حالی که این برای هر صاحب باشگاه متفاوت به نظر می رسد، در اینجا پنج نشانه وجود دارد که ممکن است زمان تعویض تجهیزات بدنسازی شما فرا رسیده باشد.

1- دستگاه باعث نگرانی ایمنی شده

اگر تجهیزات فعلی باشگاه شما برای اعضای شما یک نگرانی ایمنی ایجاد می کند، ضروری است که آن را تعویض کنید. هزینه یک دستگاه جدید بسیار کمتر از هر مشکل قانونی احتمالی است که می توانید از طریق اجازه دادن به اعضای خود از تجهیزات معیوب سالن بدنسازی استفاده کنند. پس باید در اولین فرصت تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده را عملی کنید تا از دردسر های بعدی جلوگیری کنید.

2- دستگاه در وضعیت بدی قرار دارد

در حالی که برخی از تجهیزات باشگاه می توانند 10 سال یا بیشتر دوام بیاورند، این ممکن است دقیقا بهترین کار نباشد. اعضای شما هزینه عضویت در باشگاه شما را پرداخت می کنند و انتظار کیفیت دارند. اگر تجهیزات تناسب اندام شما قدیمی به نظر می رسد و احساس می کنید کهنه شده است، ممکن است اعضایی را بیابید که جای دیگری به دنبال اهداف تناسب اندام خود هستند.

3- دستگاه مدام نیاز به تعمیر دارد

هیچ چیز بیشتر از تجهیزات باشگاهی که دائماً از کار افتاده است اعضا را دور نمی کند. اگر قطعه ای از تجهیزات نیاز به تعمیر مداوم دارد، هزینه و تعداد دفعات این تعمیرات را با قیمت یک قطعه جدید تطبیق دهید. ممکن است در درازمدت صرفه جویی در هزینه های بیشتری را صرف تعویض آن کنید. بنابراین تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده در این موقعیت انتخاب درستی است.

4- اعضای شما مدام آن را درخواست می کنند

اگر تعداد زیادی از اعضا درخواست یک قطعه خاص از تجهیزات را دارند و انجام آن در بودجه شماست، آن را خریداری کنید. اعضای شما با دانستن اینکه به نیازهای آن‌ها گوش می‌دهید و اقدامات لازم را برای بهبود تجربه‌شان در ورزشگاه انجام می‌دهید، احساس وفاداری قوی‌تری پیدا می‌کنند.

5- برای باشگاه شما منطقی است

اگر همه نشانه ها مثبت است، وقت آن است که تجهیزات باشگاه خود را تعویض کنید. اگر در بودجه شما است و باعث خوشحالی اعضای شما می شود، تعویض تجهیزات شما ممکن است منطق تجاری خوبی داشته باشد.

بیشتر بخوانید: انتخاب تجهیزات ورزشی مناسب برای باشگاه بدنسازی با 8 توصیه مهم و کاربردی

مراقبت های پیشگیرانه برای تجهیزات بدنسازی شما

تمرین کنترل کیفیت در باشگاه شما می تواند نیاز به خرید تجهیزات بدنسازی جدید را طولانی تر کند. در واقع، می توانید با نظارت مکرر تجهیزات خود و تعویض قطعات در صورت نیاز، در هزینه خود صرفه جویی کنید.

بررسی مکرر تجهیزات باشگاه و رضایت اعضای خود را در اولویت تیم خود قرار دهید. انجام منظم کنترل کیفیت می تواند به شما کمک کند تا مشکلات کوچک را قبل از تبدیل شدن به مشکلات بزرگ و نیاز به جایگزینی دریابید.

مراقبت های پیشگیرانه برای تجهیزات بدنسازی شما

با وسایل تناسب اندام قدیمی خود چه کار کنید

اگر تجهیزات بدنسازی شما هنگام تعویض آن در وضعیت معقولی است، می توانید آن را به گروه برزین یا به خریداران شخص ثالثی که به دنبال تجهیزات ورزشی با تخفیف یا تجهیزات ورزشی خانگی هستند، بفروشید. فروش به برزین یک راه عالی برای بازگرداندن مقدار زیادی از سرمایه اولیه خود و حفظ بودجه خود برای بهبودهای باشگاه در آینده است زیرا شما میتوانید تجهیزات نو خود را نیز از گروه تولیدی برزین تهیه نمایید.

نتیجه گیری: تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده

شما می خواهید اعضای خود را جذب و حفظ کنید و کیفیت تجهیزات بدنسازی شما به طور مستقیم به رضایت اعضا کمک می کند. در حالی که هر صاحب کسب و کار باهوشی سعی می کند از هزینه های غیر ضروری جلوگیری کند، تعویض دستگاه بدنسازی نو با کارکرده شما می تواند یک استراتژی موثر در حفظ وفاداری اعضای شما و جذب افراد جدید به باشگاه شما باشد. منبع

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • محمد جواد حبیبی
  11 شهریور 1402 در 10:42

  سلام من میخواستم دستگاهای باشگاهم نو کنم یعنی اینارو بدم نو بخرم

 • محمد
  27 شهریور 1402 در 14:49

  سلام ایام بکام شرایط تعویض چطوره؟ سلام منتظر تماستونم برای همکاری باتشکر

 • یلدا دیلمی
  14 آبان 1402 در 13:39

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشین، میخواستم بعضی از دستگاههای باشگاه رو تعویض کنم، اگه لطف کنید شرایطش رو بگین ممنونم

  • اشرفی (اسپرت مال)
   21 آبان 1402 در 16:38

   سلام با شماره ها تماس بگیرید

 • یلدا دیلمی
  21 آبان 1402 در 15:45

  اگر بخوام بعضی از دستگاههای باشگاه رو تعویض کنم شما این کار رو انجام میدین. شرایطش رو اگه لطف کنید بگین

  • اشرفی (اسپرت مال)
   21 آبان 1402 در 16:34

   سلام با شماره ها تماس بگیرید

 • محمدرضا
  8 بهمن 1402 در 10:02

  سلام تعدادی دمبل شکسته چدنی شکسته داریم میخوام عوض کنم

  • اشرفی (اسپرت مال)
   8 بهمن 1402 در 10:54

   سلام با شماره های داخل آگهی تماس بگیرید و استعلام قیمت و خرید خود را انجام دهید. با تشکر

 • وحید کاوسی
  15 فروردین 1403 در 12:14

  سلام ودرود خسته نباشین ما یه باشگاه داریم دستگاهاشو میخوایم عوض کنیم

افزودن دیدگاه