لباس تیمی مدرسه فوتبال چیست و چه ویژگی هایی دارد (جامع1402)

 1. خانه
 2. »
 3. اسپرت مگ
 4. »
 5. لباس تیمی مدرسه فوتبال چیست و چه ویژگی هایی دارد (جامع1402)
لباس تیمی مدرسه فوتبال

هنگام انتخاب لباس تیمی مدرسه فوتبال، باید عناصر زیادی را در نظر بگیریم. به خصوص وقتی صحبت از یک مجموعه واحد نیست، بلکه به مجموعه ای برای کل تیم مدرسه بستگی دارد. به چه نکاتی باید توجه کرد و چگونه رضایت فرزندان، والدین و مسئولان مدرسه را جلب کرد؟ این اصلا کار آسانی نیست، به خصوص که رقابت زیادی در بازار لباس ورزشی وجود دارد، به خصوص در مورد لباس های فوتبال. در ادامه نکاتی را ذکر کرده ایم که انتخاب و جستجوی لباس فوتبال برای کودکان را برای شما آسان تر می کند.

اجزا و ویژگی های لباس تیمی مدرسه فوتبال

 • پیراهن فوتبال

پیراهن رسمی که لباس فوتبال را تشکیل می‌دهد، آستین‌های کوتاه دارد، باید شماره بازیکن، نشان باشگاه، نام و نشان اسپانسر (در صورت وجود) و نشان مدرسه و غیره در صورت نیاز، مشخص شود. شماره پیراهن به بازیکن اختصاص داده می شود و از نظر تئوری اهمیت خاصی ندارد.

اگرچه در طول سال ها، تصادفاتی را می توان مشاهده کرد که در آن برخی از بهترین بازیکنان اغلب پیراهن هایی با شماره های 7 (بکهام، رونالدو، ویلا، ریبری)، 9 دارند و 10 (اسطوره هایی مانند مارادونا، پله و دینا) جای تعجب نیست که کودکان نیز با علاقه ای که به بازیکنان دارند بخواهند شماره خود را از آن ها تقلید کنند.

همانطور که می دانید، یکی از عناصر مهم پیراهن که یک لباس فوتبال را تشکیل می دهد، ساختار آن و نوع پارچه ای است که از آن ساخته شده است. در این مورد، تنفس راحت بسیار مهم است. برخی از لباس تیمی مدرسه فوتبال از پارچه کول مکس هوادار و کاربردی ساخته شده اند که با جذب رطوبت عالی مشخص می شود و به لطف ساختار چهار کاناله نخ پلی استر، گردش هوای آزاد را تضمین می کند.

در طول مسابقات فوتبالیست ها مسافت های طولانی را می دوند، عملکرد مناسب محصول مانند پیراهن فوتبال از گرم شدن بیش از حد بدن جلوگیری می کند و خنکی و راحتی دلپذیر را تضمین می کند.

بیشتر بخوانید: تولیدی دروازه فوتبال (قیمت و خرید)

 • شورت فوتبال

لباس تیمی مدرسه فوتبال همچنین از شورت هایی تشکیل شده است که حرکات را محدود نمی کند و اجازه حرکات آزادانه و خود به خود بدن را در طول بازی می دهد. مهم است که اندازه آن ها با ساختار و دور بدن کودکان شما مطابقت داشته باشد. خیلی شل یا خیلی سفت نباشد زیرا آن ها می توانند تمرین فوتبال را دشوار کنند و یا احساس راحتی در هنگام بازی را فراهم کنند.

بسیاری از مدل ‌های شلوارک، برای کودکان، با شورت‌ های مشبک داخلی راحت تقویت شده‌ اند که راحتی و عملکردی را که یک لباس فوتبال باید داشته باشد، افزایش می‌دهد. بسیاری از برندهای مطرح مانند نایکی و PEHA لهستانی و غیره از یک برش مشابه در قسمت پایین شورت فوتبال استفاده می کنند، یعنی یک ساق پهن تر و یک قسمت الاستیک که به خوبی به باسن می چسبد.

هنگام انتخاب شلوارک، ارزش دارد که بیشترین توجه را به سایز آن ها داشته باشید. در حالی که یک پیراهن فوتبال ممکن است کمی بزرگتر باشد، شورت فقط باید کاملا متناسب با بدن کودک شما باشد. یکی دیگر از جنبه های قابل توجه، ظاهر و قیمت آن ها است.

شورت فوتبال

 • جوراب فوتبال

جوراب ها جز جدایی ناپذیر کمد لباس هستند که بدون آن یک لباس فوتبال کامل نخواهد بود. جوراب های فوتبال در دو نسخه برای کودکان و بزرگسالان موجود است. معمولا ساق ها دارای یک برش آناتومیک هستند که کاملا با پا سازگار است. ترکیبی از موادی که جوراب ها از آن ساخته شده اند از سایش پا حتی در هنگام فعالیت زیاد در زمین جلوگیری می کند.

ساق ها همچنین دارای یک کاف راحت و بدون فشار در قسمت بالایی و نزدیک ساق پا هستند که از سر خوردن آن ها جلوگیری می کند و محافظ ها را در جای خود نگه می دارد. ساق بچه گانه ساختاری مشابه دارد و در چندین رنگ نیز موجود است که می تواند انتخاب مناسبی برای لباس تیمی مدرسه فوتبال باشد.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس داوری فوتبال | قیمت و خرید عمده

 • گتر و محافظ های مخصوص

بازیکنان حاضر در زمین همچنین باید به جوراب و محافظ هایی مجهز باشند که برای محافظت از پا ها و ساق پا در برابر ساییدگی و همچنین آسیب های جدی تر مانند ترک و شکستگی طراحی شده اند. جوراب‌ های مدرن دارای سر آستین ‌های الاستیکی هستند که آن ‌ها را همیشه در زمین نگه می‌دارد.

محافظ های ساخته شده از مواد جامد در زیر ساق ها قرار می گیرند که از بازیکن محافظت می کنند و آزادی حرکت بازیکن را محدود نمی کنند. علاوه بر این، دروازه بان باید به دستکش هایی مجهز باشد که هنگام گرفتن توپ، از دست به خوبی محافظت کند.

 • علامت گذاری کیت فوتبال

صرف نظر از برش انتخاب شده، لباس تیمی مدرسه فوتبال باید به طور مناسب علامت گذاری شوند. در آیین نامه آمده است که پیراهن باید دارای شماره بازیکن به صورت بزرگ در پشت و یک عدد کوچکتر در جلو، ترجیحا دور سینه باشد. تیشرت باید شامل نام تیم، مدرسه یا باشگاه فوتبال باشد.

علامت گذاری کیت فوتبال

علاوه بر این، ممکن است حاوی نام بازیکن و لوگوی حامیان مالی نیز باشد. یک پیراهن فوتبال همچنین ممکن است دارای گرافیک های دیگری باشد، به عنوان مثال نماد باشگاه، پرچم، نشان مدرسه و غیره اما تمام آن ها عناصر لازم برای ورود به بازی نیستند.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس مدرسه فوتبال | خرید عمده لباس مدرسه فوتبال

 • چاپ بادوام و با کیفیت

هر گونه چاپ روی لباس تیمی مدرسه فوتبال باید بادوام و واضح باشد تا شناسایی بازیکن مشکلی نداشته باشد حتی اگر تیشرت در طول بازی تا حدی کثیف شود. به همین دلیل می توان گفت بهترین تکنیک، چاپ سابلیمیشن است. این شامل استفاده از جوهر روی الیاف پارچه است که پس از خشک شدن به بخشی جدایی ناپذیر از تیشرت تبدیل می شود و خاصیت ارتجاعی آن را محدود نمی کند.

سابلیمیشن اجازه می دهد تا رنگ های واضح و لبه های تیز در گرافیک وجود نداشته باشد، حتی اگر تعداد زیادی رنگ در آن استفاده شده باشند. کیت فوتبالی که به این شکل علامت گذاری شده است تاثیر منفی بر عمر تیشرت نخواهد داشت و چاپ آن به هیچ وجه ترک نمی خورد و از مواد جدا نمی شود.

 • زیبایی و راحتی

لباس تیمی مدرسه فوتبال که به درستی انتخاب شده اند به بازیکنان این امکان را می دهد که در طول بازی های ورزشی احساس راحتی کنند. از نظر زیبایی ظاهری، زیبا و جذاب به نظر می رسند و می توانید برای مدت طولانی بدون نیاز به تعویض، از آنها استفاده کنید. در هر صورت، ارزش این را دارد که تیم لباس های یدکی تیم فوتبال را در اختیار داشته باشد.

اگر پیراهن یا شورت شما در طول یک مبارزه شدید برای توپ در زمین آسیب دیده باشد، ممکن است لازم شود. به این ترتیب هیچ یک از بازیکنان نگران حذف شدن از بازی نخواهند بود و کل تیم می توانند روی کسب بهترین نتیجه ورزشی ممکن تمرکز کنند.

کیت فوتبال

انتخاب بهترین برش، مواد و اندازه برای لباس تیمی مدرسه فوتبال

اجرای برنامه های هزینه بر، برای لباس تیمی مدرسه فوتبال، برای مدرسه فقط در نیمه اول راه است. مشکل دیگر، اغلب حتی جدی تر، در انتخاب مناسب برش، مواد و مهمتر از همه، اندازه ها نهفته است. در واقع، مشخص نیست که آیا لباس ورزشی کودکان ابتدا فرسوده می شود یا خیلی کوچک می شود. بچه ها اغلب تیم مدرسه را ترک می کنند و تیشرت های ورزشی چاپ شده برای گروه بعدی باقی می ماند.

سوال بعدی این است که چگونه با مشکلات سایز بندی برخورد کنیم. جدا از این واقعیت که بهترین پیشنهاد برای یک تولید کننده لباس ورزشی است که طیف گسترده ای از اندازه ها را دارد، انتخاب مناسب مواد ممکن است بسیار مهم تر باشد. ست فوتبال برای تیم های بر پایه پلی استر ساخته شده اند، اما گاهی اوقات می توان آن را با الاستین یا لاکرا ترکیب کرد، که خاصیت ارتجاعی را افزایش می دهد و در نتیجه باعث می شود لباس فوتبال اندازه مناسب ترى داشته باشد.

آن هم بدون از دست دادن راحتی یا زیبایی. علاوه بر این، ارزش این را دارد که موادی که انتخاب می‌کنید تهویه مناسب، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش داشته باشد و مهم تر از همه، بادوام باشد. انواع لباس ورزشی با کیفیت مناسب می‌تواند از چنین ویژگی‌هایی برخوردار باشد.

بنابراین، ارزش آن را دارد که نه تنها در مورد خود پارچه ها بلکه در مورد فناوری بافت الیاف نیز تحقیقی کوتاه انجام دهید. مطمئنا یک تولید کننده پوشاک ورزشی اطلاعات جامعی در این زمینه در اختیار شما قرار خواهد داد.

بیشتر بخوانید: خرید توپ فوتبال عمده از مرکز پخش توپ فوتبال

انتخاب بهترین برش، مواد و اندازه برای لباس تیمی مدرسه فوتبال

آیا جوراب فوتبال در لباس تیمی مدرسه فوتبال گنجانده شده است؟

برای برخی، کیت فوتبال به معنای تیشرت و شورت فوتبال است، در حالی که برای برخی دیگر، ترکیب آن ها با جوراب فوتبال تکمیل می شود. قبل از ثبت سفارش، مطمئن شوید که چه چیزی در مجموعه کامل فوتبال گنجانده شده است. اکثر تولید کنندگان اطلاعاتی در مورد پیشنهاد کامل خود ارائه می دهند، اما شما باید مراقب باشید و توجه داشته باشید که آیا جوراب فوتبال در سفارش شما گنجانده شده است یا خیر.

چرا که می تواند بر روی قیمت نهایی تاثیر داشته باشد.

قیمت لباس تیمی مدرسه فوتبال

قیمت یکی از رایج ترین چالش ها هنگام جستجوی لباس ورزشی برای تیم فوتبال مدرسه است. از یک سو بهتر است که به کیفیت، دوام و حداکثر شخصی سازی اهمیت دهید، اما از سوی دیگر، بودجه بیش از حد به صورت مداوم، مشکلات پیدا کردن حامی یا نیاز به سازماندهی مشارکت در بین والدین مانع این کار می شود. اما سوالی که پیش می آید این است که چگونه این مشکل را مدیریت کنیم.

یکی از بهترین راه حل ها کنار گذاشتن برند های معروف و نام آشنا است. اغلب، شرکت های جدیدی که به تازگی وارد بازار می شوند و لباس های حرفه ای تولید می کنند، مواد بسیار با کیفیت تر و قیمت های پایین تری را به ما ارائه می دهند. علاوه بر این، تولید کنندگان جدید و کوچکتری وجود دارند که لباس تیمی مدرسه فوتبال را برای کودکان ارائه می دهند آن ها می توانند تا حد زیادی با شرایط شما سازگار شوند.

شما می توانید شرایط را با یکی از نمایندگان فروش یک برند معمولی در میان بگذارید و یا با مالک یا مدیر یک شرکت تولید لباس کوچکتر به طور متفاوتی توافق کنید. در حالت دوم پیشنهاد لباس تیمی مدرسه فوتبال جذابیت بیشتری خواهد داشت و  به راحتی می توانید در مورد قیمت و همچنین امکان شخصی سازی گرافیک و یا انتخاب رنگ و متریال و سایز مذاکره کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای انتخاب قلم بند فوتبال (جامع)

قیمت لباس تیمی مدرسه فوتبال

طرح های گرافیکی روی لباس تیمی مدرسه فوتبال

صرف نظر از اینکه مربی فوتبال هستید، پدر یا مادر یا غیره، دوست دارید که همیشه کودکان در زمین بازی نه تنها با بازی درخشان خود، بلکه با لباس زیبای خود همیشه برجسته باشد. برای این منظور، ارزش دارد که از شخصی سازی لباس خود اطمینان حاصل کنید. در این جا می توان از فناوری سابلیمیشن کمک گرفت، که به ما امکان می‌دهد گرافیک‌ های با کیفیت و بادوام را روی لباس و همچنین کیت فوتبال اعمال کنیم.

بنابراین حتی برای پیراهن های فوتبال بچه ها، آن ها می توانند با یک شناسایی شخصی، با کیفیتی مشابه به بهترین تیم های لیگ، خود را متمایز کنند. در بسیاری از موارد، یونیفرم بر اساس الگو های مشخص شده توسط سازنده ممکن است رنگ مورد نظر ما را داشته باشد و با هر گرافیک، اعداد، نشان مدرسه، آرم اسپانسر یا نام تیم تکمیل شود.

لازم به ذکر است که برخی از تولیدکنندگان این نوع چاپ سابلیمیشن را به صورت رایگان ارائه می دهند، پس کافی است تحقیقات خوبی انجام دهید تا بتوانید با مناسب ترین قیمت ایده های خود را براى لباس تیمی مدرسه فوتبال پیاده کنید.apparelnbags

جمع بندی پایانی

به طور خلاصه، می توان به جرات گفت که امروزه انتخاب لباس فوتبال برای کودکان زمانی که از پیچ و خم تشریفات مدرسه عبور کنیم، می تواند ساده باشد. انتخاب و ایجاد یک شناسه گرافیکی جدید می تواند سرگرم کننده و حتی فرصتی برای سازماندهی یک مسابقه مدرسه باشد.

لباس های فوتبال مورد استفاده در بازی های ورزشی باید با دوام و زیبا باشند تا بازیکنان بتوانند با وقار، باشگاه یا مدارس خود را نمایندگی کنند. علاوه بر این، آن ها باید از مقررات رسمی پیروی کنند. این که لباس هاى یکسان باید چه ویژگی های مهمی داشته باشند.

در این مقاله سعی کردیم در مورد لباس تیمی مدرسه فوتبال صحبت کنیم و به ویژگی های آن بپردازیم. امیدواریم به جواب تمام سوال های خود رسیده باشید و بتوانید بهترین تصمیم را بگیرید. در پایان لازم است از همراهی شما تشکر کنیم که تا انتها همراه ما بودید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه