قیمت و خرید مانع ورزشی عمده از مراکز پخش1402

قیمت مانع ورزشی را از تولیدی ها و فروشگاه های مانع ورزشی در زیر بپرسید. اسپرت مال تولیدی های مانع ورزشی و فروشگاه های عمده فروش مانع ورزشی را در زیر برای شما جمع آوری کرده است که فقط با یک کلیک به اطلاعات تماس ایشان دسترسی پیدا میکنید و خرید مانع ورزشی عمده خود را انجام دهید.

استعلام قیمت مانع ورزشی (لیست تولیدی های مانع ورزشی)

راهنمای خرید مانع ورزشی عمده

چابکی یکی از ویژگی های منحصر به فرد برای ورزشکاران رشته های هوازی از جمله رشته ورزشی فوتبال است که با خرید مانع ورزشی عمده و استفاده از آن ها در تمرینات و بازی ها می‌ توانند به اهداف تمرینی خود نزدیک تر شوند و عملکرد شان بهبود یابد. وجود موانع ورزشی چه در تمرینات انفرادی و چه در تمرینات تیمی و گروهی باعث افزایش کیفیت تمرین و عملکرد بازیکنان و ایجاد انگیزه بین ورزشکاران می‌ شود. البته استفاده از موانع ورزشی دست مربی ها را نیز برای طراحی تمرینات و بالا بردن آمادگی جسمانی بازیکنان و ورزشکاران رشته های ورزشی مختلف باز می‌ کند. البته لوازم و تجهیزات ورزشی بسیار زیادی برای بالا بردن آمادگی جسمانی ورزشکاران وجود دارد که مانع ورزشی یکی از آن ها است. جنس بیشتر موانع ورزشی به دلیل افزایش دوام و ماندگاری آن ها از پلاستیک می‌ باشد و مانع های ورزشی که از نظر ظاهری کوچک تر هستند و بر روی زمین قرار می‌ گیرند مانند موانع بشقابی، ژله ای و بسیار نرم و مانع های ورزشی بزرگ تر که در حالت ایستاده قرار می‌ گیرند از جنس پلاستیک فشرده و بسیار مقاوم تولید و ساخته می‌ شوند.

در ادامه مقاله راهنمای خرید مانع ورزشی عمده قصد داریم به معرفی انواع موانع ورزشی و ذکر دیگر نکاتی که به هنگام خرید موانع ورزشی عمده باید به آن ها توجه داشته باشید، بپردازیم. برای آشنایی با ویژگی های موانع ورزشی و نکات مهم و ضروری به هنگام خرید موانع ورزشی با ما همراه باشید.

معرفی انواع موانع ورزشی

اولین نکته ای که به هنگام خرید مانع ورزشی عمده باید به آن توجه داشته باشید، آشنایی با انواع موانع ورزشی و ویژگی های آن ها است. به همین دلیل در ادامه به بررسی انواع موانع ورزشی و ویژگی های آن ها خواهیم پرداخت.

کنز یا مانع بشقابی

این مانع جز پرکاربرد ترین موانع ورزشی به شمار می رود و در دو مدل ساده و شیاردار در بازار موجود می باشد. کنز یا مانع بشقابی را معمولاً در رشته های ورزشی به ویژه فوتبال برای تعیین کردن محوطه ها و فاصله گذاری ها مورد استفاده قرار می دهند. البته می توان گفت ورزشکاران این مدل مانع ورزشی را برای تمرینات انفرادی خود نیز به کار می برند. عمدتاً موانع بشقابی دارای جنس ژله ای بوده و به حدی مقاوم هستند که هیچ برخوردی شکل آن ها را از بین نمی برد و همچنین در انواع رنگ ها تولید می شوند و در بازار موجود هستند. به هنگام خرید مانع ورزشی عمده باید ابتدا نیاز خود را مد نظر بگیرید و بعد دست به انتخاب و خرید کنز یا مانع بشقابی بزنید.

ست پرش

ست پرش یکی دیگر از انواع مانع ورزشی است که برای تمرینات مربوط به چابکی و یا کار با توپ توسط فوتبالیست ها مورد استفاده قرار می گیرد. به هنگام خرید مانع ورزشی عمده باید ویژگی های انواع مختلف موانع ورزشی را نیز در نظر بگیرید. به عنوان مثال یکی از ویژگی های ست پرش این است که در قسمت انتهایی آن مخزنی وجود دارد که باعث ایجاد استقرار پایدار تر مانع ورزشی می شود و می توانید آن ها را با آب پر کرده و با خیال آسوده حرکات و تمرینات ورزشی خود را انجام دهید. این مدل از موانع ورزشی در ارتفاع ۲۵ تا ۶۵ سانتی متری تولید می شوند و با در نظر گرفتن شرایط تمرینات و شرایط بدنی بازیکنان و ورزشکاران می توانید نسبت به تنظیم کردن ارتفاع آن ها بپردازید.

مانع دیواری

موانع ورزشی دیواری شیاردار بیشتر برای تمرینات کانال سازی استفاده می شوند و می توانند نظم بسیار مناسبی را در زمان انجام تمرینات برای ورزشکاران ایجاد کنند. در زمان خرید مانع ورزشی عمده باید به این نکته توجه داشته باشید که مانع های دیواری از جنس پلاستیک فشرده بوده و دارای رنگ های متنوع و متعددی هستند که با دقت به شیار های موجود بر روی بدنه آن ها استقرار پایداری از خود نشان می دهند.

مانع مخروطی

مانع مخروطی که به آن مانع کله قندی نیز می گویند در ابعاد و اندازه های مختلفی تولید و طراحی می شود و سایز های ۱۸ تا ۳۰ سانتی متری آن ها از جمله پرکاربرد ترین انواع موانع ورزشی هستند که در دو نوع ساده و یا شیاردار تولید می شوند. مانع های ورزشی مخروطی شکل که دارای شیار هستند با توجه به شیار های موجود بر روی بدنه آن ها در مقابل وزش باد دارای استقرار و استحکام بیشتری نسبت به نوع ساده آن ها هستند. موانع ورزشی مخروطی شکل شیاردار قابلیت قرار دادن نیزه های تمرین را بر روی خود را دارند که با خرید مانع ورزشی عمده مخروطی شیاردار می توانید با نصب نیزه های تمرین بر روی آن ها تمرینات متنوعی را انجام دهید. به طور کلی به هنگام خرید موانع ورزشی باید به این مسئله توجه داشته باشید که موانع مخروطی را هم برای تمرین های چابکی و هم برای محوطه سازی مورد استفاده قرار می دهند.

مانع اسکیتی

موانع اسکیتی دارای ظاهری بسیار کوچک هستند و بیشتر در تمرینات مربوط به اسکیت مورد استفاده قرار می گیرند. به هنگام انتخاب و خرید مانع ورزشی عمده اسکیتی باید بدانید که این مدل از موانع ورزشی دارای سطح مقاومی هستند و در انواع رنگ ها تولید و ساخته می شوند. البته از این موانع به دلیل ظاهر کوچکی که دارند در بازی های کودکانه نیز مورد استفاده قرار می گیرند و با توجه به قیمت بسیار مناسبی که دارند می توان گفت شرایط تمرین خوبی را این موانع ورزشی می توانند برای کودکان فراهم کنند.

نیزه های تمرین

نیزه های تمرین آخرین مدل از انواع موانع ورزشی هستند که در بین فوتبالیست ها طرفداران بسیاری دارند. نیزه های تمرین را هم در سالن های ورزشی و هم در چمن مصنوعی می توان مورد استفاده قرار داد. البته ورزشکاران در زمان انتخاب و خرید مانع ورزشی عمده باید به این نکته توجه داشته باشند اگر در سالن های ورزشی و یا چمن مصنوعی تمرین می کنند، باید از مخزن آب برای استقرار و استحکام بیشتر نیزه های تمرین کمک بگیرند.

اگر فعالیت و تمرین شما در چمن های طبیعی انجام می شود باید به این نکته نیز باید توجه داشته باشید که بهتر است از میخ های ویژه چمن طبیعی استفاده کنید که در دو نوع ساده و فنری در بازار موجود هستند.

سخن پایانی

چابک بودن بازیکنان و ورزشکاران شامل عکس العمل سریع، تعادل و هماهنگی آن ها می شود که با خرید مانع ورزشی عمده و به کار گیری آن ها به هنگام تمرین بهتر می توانید به این هدف نزدیک شوید. به همین دلیل در این مقاله انواع موانع ورزشی را برای شما عزیزان معرفی کردیم تا با در نظر گرفتن نیاز خود و ویژگی های انواع مختلف موانع ورزشی بتوانید به هنگام خرید موانع ورزشی عمده به راحتی نوع مناسب را برای تمرینات خود انتخاب کنید. البته اگر قصد خرید برای فروشگاه خود را دارید باید انواع موانع ورزشی را در رنگ بندی و سایز بندی مختلف از تولیدها یا فروشگاه های معتبر تهیه و خریداری کنید. البته در زمان خرید موانع ورزشی عمده به این نکته نیز توجه داشته باشید که قیمت موانع ورزشی به عوامل مختلفی همچون کیفیت مواد اولیه موانع ورزشی، ابعاد آن ها، مدل آن ها و… وابسته می باشد و به همین دلیل قیمت ثابتی ندارند.

در پایان از شما همراهان گرامی بسیار سپاسگزاریم که تا به انتهای این مقاله همراه ما بودید و امیدواریم که به هنگام خرید مانع ورزشی عمده بتوانید از نکات ذکر شده استفاده کافی را ببرید.

بیشتر بخوانید: خرید عمده کفش ورزشی

بیشتر بخوانید: خرید گرمکن شلوار عمده

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه