فروش عمده راکت بدمینتون+نکات خرید عمده در 1402

فروش عمده راکت بدمینتون را در اسپرت مال میتوانید پیدا کنید. اسپرت مال فروشگاه های فروش عمده راکت بدمینتون را در زیر برای شما جمع آوری کرده است که میتوانید با کلیک روی هر کدام از آن ها به اطلاعات تماس ایشان دسترسی پیدا کنید.

فروش عمده راکت بدمینتون (لیست تولیدی ها)

راهنمای خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون

یکی از مهمترین تجهیزات و لوازم مورد نیاز ورزش بدمینتون، راکت بدمینتون است. به همین دلیل نحوه انتخاب کردن راکت بدمینتون که مناسب با سبک بازی و تکنیک بازی ورزشکاران باشد، مهمترین نکته ای است که می تواند مهارت های ورزشکاران را در بازی بدمینتون بهبود ببخشد.

بنابراین در زمان خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون باید به یک سری نکات دقت کنید تا بتوانید راکت بدمینتون مناسبی را برای استفاده شخصی خود یا برای مشتریان فروشگاه خود تهیه کنید.

اگر قصد خرید از مراکز فروش عمده راکت های بدمینتون را دارید با مطالعه مقاله راهنمای خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون خواهید توانست بهترین خرید ممکن را تجربه کنید. با ما همراه باشید تا از نکات مهم و قابل توجهی که هنگام انتخاب و خرید راکت بدمینتون باید متوجه آن ها باشید، آگاهی پیدا کنید.

راهنمای خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون

نحوه انتخاب راکت بدمینتون

قبل از اقدام به خرید ابتدا باید مراکز فروش عمده راکت بدمینتون قابل اعتماد و معتبر را پیدا کرد. سپس بر اساس قیمت و عواملی که تعیین کننده خوب و مناسب بودن راکت های بدمینتون هستند، خرید خود را انجام دهید.

درست است که انتخاب راکت بدمینتون مناسب برای خودتان یا برای مشتریانتان در ابتدا می تواند دلهره آور باشد. زیرا طیف گسترده ای از راکت ها از انواع مارک های مختلف در مراکز فروش راکت بدمینتون وجود دارند. یکی از عواملی که در انتخاب راکت بدمینتون باید به آن توجه داشت، نوع تعادل راکت می باشد.

تعادل راکت یا نقطه تعادل به توزیع وزن راکت بدمینتون اشاره دارد و بر اساس جایی که مرکز تعادل در راکت قرار دارد و از پایه دسته شروع می شود تعیین می شود. همه راکت های بدمینتون را می توان بر اساس تعادل آن ها یا محل قرارگیری وزن راکت به سه دسته تقسیم کرد. این سه دسته عبارتند از:

  • راکت سر سنگین تر (Head-Heavy)
  • راکت متعادل (Even-Balance)
  • راکت دسته سنگین تر (Head-Light)

 راکت‌ های سر سنگین تر

این راکت ها جرم را به سمت سر راکت ها منتقل می‌ کنند و در نتیجه سر راکت ها سنگین‌ تر می‌ شود. این نوع راکت‌ های بدمینتون به ارائه قدرت بیشتر در ضربات بازیکنان کمک می‌ کند.

راکت های دسته سنگین تر

این راکت ها جرم را به سمت دسته منتقل می کنند و در نتیجه سر راکت ها سبک تر می شود. این مدل از راکت‌ های بدمینتون برای بازیکنانی که در تور بازی می‌ کنند ایده‌ آل هستند. این راکت ها سبک تر و قابلیت مانور دادن بیشتری نسبت به راکت های سر سنگین تر دارند.

راکت های متعادل

همانطور که از نام این راکت ها مشخص است، جرم این مدل راکت ها به طور مساوی در سراسر راکت بدمینتون توزیع می شود. این نوع راکت بدمینتون برای بازیکنان همه کاره ایده‌ آل است و حس و انعطاف‌ پذیری نهایی را به آن ها می‌ دهد.

در زمان خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون به نوع راکت ها بر اساس نقطه تعادل آن ها نیز توجه داشته باشید و برای فروشگاه خود از هر سه مدل خریداری کنید‌.

نحوه انتخاب راکت بدمینتون

چگونه باید وزن راکت بدمینتون را انتخاب کنید؟

انتخاب وزن برای راکت بدمینتون بستگی به تکنیک و مهارت بازی ورزشکاران دارد و بازیکنان بدمینتون بسته به مبتدی و حرفه ای بودنشان از راکت های بدمینتون با وزن های مختلفی استفاده می کنند. به هنگام خرید از مراکز قابل اعتماد و معتبر فروش عمده راکت بدمینتون به وزن راکت های بدمینتون هم توجه داشته باشید و برای فروشگاه خود راکت هایی با وزن های مختلف را تهیه کنید.

شکل صفحه راکت بدمینتون چگونه باید باشد؟

اکثر راکت‌ های بدمینتون دارای شکل صفحه ایزومتریک یا همان مربعی هستند و نیمه بالایی صفحه این راکت ها پهن‌ تر از راکت‌ های معمولی بیضی شکل هستند. صفحه راکت بدمینتون با شکل مربعی یا ایزومتریک نسبت به راکت بیضی شکل صفحه بزرگ تری دارند و باعث افزایش دقت ضربه ها می شوند. در حالی که راکت های معمولی که دارای صفحات بیضی شکل هستند، احساس و کنترل متمرکز تری را به ضربات ارائه می دهند.

در زمان خرید از مراکز معتبر فروش عمده راکت بدمینتون حتما توجه داشته باشید که اگر برای فروشگاه خود قصد خرید دارید، هم راکت هایی با صفحه های مربعی شکل و هم راکت های بدمینتون بیضی شکل را خریداری کنید.

انواع مختلف راکت بدمینتون بر اساس جنس

راکت های بدمینتون از مواد مختلفی ساخته شده اند و هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. برای خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون باید در مورد جنس راکت های بدمینتون آگاهی داشته باشید.

انواع مختلف راکت بدمینتون بر اساس جنس

راکت بدمینتون گرافیتی

راکت های بدمینتون گرافیتی شیوه بازی بدمینتون را تغییر داده اند. آن ها با چیدن شکل خالص کربن با اتم های آن بر روی صفحات بزرگ حلقه های شش ضلعی ساخته می شوند. راکت های بدمینتون گرافیتی بسیار پایدار هستند و به هیچ ماده دیگری که در راکت استفاده می شود واکنش نشان نمی دهند. وزن راکت های بدمینتون گرافیتی بسیار سبک بوده و توسط بازیکنان حرفه ای بدمینتون استفاده می شوند.

راکت بدمینتون فیبر کربن

راکت های بدمینتون از جنس فیبر کربن پرمصرف ترین راکت های بدمینتون هستند. طیف گسترده ای از ورزشکاران حرفه ای با راکت های بدمینتون فیبر کربن بازی می کنند و دلیل اصلی آن محکم بودن و دوام بالای آن ها است که به بازیکنان اجازه می دهد به راحتی بازی کنند. راکت های بدمینتون فیبر کربن سبک وزن هستند و کنترل خوبی را برای ورزشکاران فراهم می کنند. این راکت ها از بالاترین درجه فیبر کربن ساخته می شوند.

راکت بدمینتون آلومینیومی

ورزشکاران بدمینتون در همه سطوح مهارتی از مبتدی گرفته تا آماتور و حرفه ای، دوست دارند با راکت بدمینتون آلومینیومی بازی کنند. این راکت ها وزن سبکی دارند و بادوام هستند.

راکت بدمینتون فولادی

راکت های بدمینتون فولادی دیگر توسط ورزشکاران حرفه ای استفاده نمی شوند و فقط افرادی که در سطح مبتدی و متوسط هستند یا این که برای تفریح بدمینتون بازی می کنند از این مدل راکت ها استفاده می کنند. راکت های فولادی بدمینتون بادوام و قوی هستند. از آن جایی که آن ها بسیار قوی و محکم هستند خاصیت ارتجاعی کمی دارند. یکی دیگر از مزایای راکت های بدمینتون فولادی ارزان بودن و سنگین نبودن آن ها است.

اگر برای استفاده شخصی قصد خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون را دارید، با توجه به مزایای راکت ها و میزان مهارت خود باید جنس راکت را انتخاب کنید. اما اگر برای فروشگاه خود قصر خرید عمده راکت بدمینتون را دارید باید راکت های بدمینتون با جنس های مختلف را تهیه و خریداری کنید.

راکت بدمینتون

کلام آخر

داشتن دانش و آگاهی کامل در مورد راکت بدمینتون به هنگام خرید از مراکز فروش عمده راکت بدمینتون مسئله بسیار مهم و حیاتی است‌. راکت بدمینتون خوب و با کیفیت مطمئناً بازی ورزشکاران بدمینتون را تقویت می کند و آن ها را به سطح بعدی می برد.

به همین دلیل هر چقدر که می خواهید برای انتخاب و خرید راکت بدمینتون چه برای استفاده شخصی و چه برای مشتریان فروشگاه خود، زمان بگذارید.

اما همیشه سعی کنید راکت بدمینتون با کیفیت عالی و بر اساس جنس راکت، وزن راکت، مدل صفحه راکت، میزان کشش و انعطاف سیم ها صفحه راکت، جنس دسته راکت و نقطه تعادل راکت خریداری کنید که نیازهای شما یا ورزشکاران را برآورده کند و با سبک بازی ورزشکاران مطابقت داشته باشد.

بیشتر بخوانید: لباس مناسب بدمینتون چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بیشتر بخوانید: خصوصیات کفش بدمینتون

بیشتر بخوانید: فروش توپ بدمینتون بصورت عمده

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه