کیسه بوکس عمده

کیسه بوکس عمده
4.7/5 - (3 امتیاز)
برای خرید کیسه بوکس عمده با تولیدی ها و شرکت های عمده فروش کیسه بوکس زیر تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت نمایید. اسپرت مال تولیدی ها و فروشگاه های کیسه بوکس عمده را در زیر برای شما جمع آوری کرده است تا فقط با یک کلیک بتوانید با آن ها تماس بگیرید. برای دستیابی به اطلاعات تماس روی برند مد نظرتان کلیک کنید و اطلاعات بیشتر را نیز در مورد آن برند به دست آورید.

کیسه بوکس عمده | لیست تولیدی های کیسه بوکس

برای یک بوکسور یا رزمی کار هیچ وسیله ای حیاتی تر و مهم تر از کیسه بوکس وجود ندارد. برای رزمی کاران تقویت ضربات دست و پاهایشان بسیار حائز اهمیت می باشد. به همین دلیل استفاده از کیسه بوکس به آن ها کمک می کند تا تکنیک های مشت و لگد خود را توسعه دهند. انتخاب کیسه بوکس مناسب هم مانند دیگر وسایل ورزشی ورزشکاران وابسته به رعایت یک سری نکات ضروری می باشد. بنابراین آگاهی از نوع، اندازه و جنس کیس بوکس ها به هنگام خرید عمده ضروری است.

با وجود تنوع بسیار زیادی که در مدل های کیسه بوکس وجود دارد، ممکن است به هنگام خرید کیسه بوکس دچار مشکل شوید. در مقاله راهنمای خرید کیسه بوکس عمده قصد داریم در مورد نکات مهمی که در زمان خرید کیسه بوکس باید به آن ها توجه داشته باشید، صحبت کنیم. البته انواع کیسه بوکس را نیز ذکر خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

انتخاب اندازه و وزن کیسه بوکس

ملاحظات اولیه برای انتخاب سایز و اندازه کیسه بوکس، سن و اندازه بوکسور یا رزمی کار است. درست مانند یک مسابقه واقعی، یک مبارز هم باید با کیسه بوکسی ست شود که با قد و وزن خودش به خوبی هماهنگ باشد. کیسه بوکس در ارتفاع، عرض و وزن های مختلفی در بازار وجود دارد. برخی از کیسه بوکس ها مکانیسم های یکپارچه ای دارند که به رزمی کاران این امکان را می دهند که وزن کیسه بوکس را در صورت نیاز تنظیم کنند.

به هنگام خرید کیسه بوکس عمده برای مشتریان فروشگاه خود باید سعی کنید کیسه بوکس هایی با وزن ها و اندازه های مختلف را خریداری کنید.

جنس رویه کیسه بوکس

کیسه بوکس ها معمولاً از چرم یا مواد مصنوعی مانند وینیل یا پلاستیک ساخته می شوند. کیسه‌ بوکس های چرمی سنتی‌ ترین نوع کیسه بوکس هستند و هنوز هم استاندارد هستند. زیرا آن ها فوق‌ العاده بادوام و راحت هستند و از نظر زیبایی شناسی کلاسیک نیز بی نظیر هستند. اما به هنگام خرید کیسه بوکس عمده مشاهده خواهید کرد که بسیاری از برند های کیسه بوکس از چرم مصنوعی استفاده کرده اند.

زیرا چرم های طبیعی گران تر از چرم های مصنوعی هستند. با این وجود چرم مصنوعی حسی مشابه چرم طبیعی را بدون هزینه بالا برای شما ورزشکاران به ارمغان می آورد. کیسه بوکس های مصنوعی نیز مزایایی به خصوص خود را در محیط های خاص به همراه دارند. به عنوان مثال وینیل و نایلون ممکن است برای محیط ها و فضا های مرطوب مناسب‌ تر باشند. زیرا در برابر ایجاد کپک بسیار مقاوم‌ تر هستند.

با در نظر گرفتن کیفیت مواد به کار رفته شده در ساخت رویه کیسه بوکس می توانید انواع مختلفی از کیسه بوکس را برای فروشگاه خود خریداری کنید. البته فراموش نکنید که در زمان خرید کیسه بوکس عمده به نحوه دوخت رویه کیسه بوکس ها هم توجه داشته باشید. زیرا ورای کیفیت جنس رویه کیسه بوکس، کیفیت و تمیزی دوخت آن نیز برای افزایش دوام و ماندگاری کیسه بوکس بسیار حائز اهمیت است.

راهنمای خرید کیسه بوکس عمده

انواع کیسه بوکس

بر اساس نوع ورزش و اهداف تمرینی ورزشکاران چندین سبک مختلف کیسه بوکس وجود دارد. هر کدام از انواع مختلف کیسه بوکس ها برای ورزش ها و فعالیت ها، تمرینات و اهداف به خصوصی مناسب هستند. به هنگام خرید کیسه بوکس عمده حتما باید نوع کیسه بوکس ها و مزایا و کاربرد آن ها را در نظر بگیرید.

کیسه بوکس سنگین

کیسه بوکس های بزرگ و سنگین معمولاً از سقف آویزان می شوند تا بتوانند ضربه های زیاد و شدیدی را تحمل کنند. به طور کلی کیسه بوکس های سنگین برای بهبود کلی تکنیک مشت و لگد رزمی کاران طراحی شده اند. کیسه بوکس های سنگین استاندارد به شکل استوانه ای هستند. اما کیسه بوکس های سنگین در اشکال و اندازه های مختلفی در بازار وجود دارند.

این مدل کیسه بوکس ها معمولاً با زنجیر یا طناب آویزان می شوند. این نوع کیسه بوکس را می توان برای بوکس، MMA، موی تای، کاراته و موارد دیگر انتخاب کرد.

کیسه بوکس ایستاده

کیسه بوکس های ایستاده همانطور که از نامشان پیداست به هیچ نوع سیستم نصب ثابت نیاز ندارند. کیسه بوکس های ایستاده روی پایه ای سنگین و بادوام نصب می شوند و این ویژگی به آن ها اجازه می دهد در هر جایی که فضا وجود داشته باشد، قرار داده شوند. به طور معمول این نوع کیسه بوکس ها دارای طراحی فنری هستند. کیسه بوکس های ایستاده برای تمرین ضربات سطح پایین و معمولی در موی تای و سایر هنر های رزمی ترکیبی عالی هستند.

آن ها برای مصارف خانگی یا سالن های ورزشی که در آن نصب کیسه بوکس به سقف یا دیوار گزینه ای مناسب نیست، ایده آل هستند. بنابراین به هنگام خرید کیسه بوکس عمده توجه داشته باشید که هر کدام از آن ها برای مکان خاصی مناسب هستند.

کیسه بوکس سرعتی

کیسه بوکس سرعتی برای کمک به ورزشکاران برای بهبود ضربات سریع مشت‌ های آن ها طراحی شده است. این کیسه بوکس به افزایش قدرت و استقامت ورزشکاران کمک می کند و برای افزایش قدرت شانه های ورزشکاران طراحی شده است. البته این مدل از انواع مختلف مدل های کیسه بوکس، به مبارزان کمک می کند تا یاد بگیرند که دست های خود را هنگام‌ مبازه بالا نگه دارند.

کیسه بوکس های سرعتی پر از هوا هستند و به طور قابل توجهی کوچک تر از کیسه بوکس های سنگین هستند‌. کیسه بوکس های سرعتی معمولاً به شکل یک کره یا یک قطره اشک هستند و بیشتر برای تمرینات بوکس سنتی استفاده می شوند.

کیسه بوکس های دو طرفه

کیسه‌ بوکس های دو طرفه به ورزشکاران کمک می‌ کنند تا با بهبود سرعت و هماهنگی دست و چشم، یک ضربه متقابل موثر انجام دهند. کیسه بوکس های دو طرفه بسته به نیاز ورزشکاران در اندازه های مختلفی تولید می شوند و می توانند به دیوار یا سقف نصب شوند. بنابراین فروشگاه هایی را برای خرید کیسه بوکس عمده انتخاب کنید که اندازه های مختلفی از کیسه بوکس های دو طرفه را موجود داشته باشند.

کیسه بوکس دیواری

کیسه بوکس های دیواری را می توان برای طیف گسترده ای از فعالیت های تمرینی و در سالن های بدنسازی یا مراکز آموزشی با سقف های بلند یا طاق دار استفاده کرد. برخلاف کیسه بوکس های معمولی، این کیسه بوکس ها روی دیوار نصب می‌ شوند و هیچ گونه بازگشتی یا چرخشی ایجاد نمی‌ کنند. این کیسه بوکس ها بسیار کمتر از سایر کیسه بوکس ها رایج هستند. اما ممکن است در محیط هایی که نصب کیسه بوکس از سقف گزینه ای مناسب نیست، انتخاب خوبی باشند.

کیسه بوکس آدمکی

کیسه بوکس هایی که به شکل آدمک هستند عموماً مستقل بوده و روی دیوار یا سقف نصب نمی‌ شوند و آن ها پایه‌ ای برای ثابت نگه داشتن ندارند. این ویژگی به رزمی کاران این امکان را می‌ دهد که پرتاب‌ ها، ارسال‌ ها و ضربه‌ های خود را کامل کنند. کیسه بوکس آدمکی معمولاً در کشتی و MMA از جمله جوجیتسو و جودو استفاده می شوند.

اگر قصد خرید کیسه بوکس عمده را برای خود دارید باید با توجه به رشته ورزشی خود مناسب ترین کیسه بوکس را خریداری کنید. اما اگر قصد خرید کیسه بوکس برای فروشگاه خود را دارید باید پرمصرف ترین کیسه بوکس ها را در اندازه ها و وزن های مختلف خریداری کنید.

انواع کیسه بوکس

سخن پایانی

کیسه بوکس وسیله ای مهم و ضروری برای تمرینات بوکسور ها و رزمی کاران است. زیرا ضربات و عملکرد آن ها بدون تمرین های مداوم پیشرفتی نخواهد داشت. برای خرید کیسه بوکس عمده و مناسب با اهداف رزمی کاران و ورزشکاران باید به یک سری نکات توجه داشت. به عنوان مثال به هنگام خرید باید به وزن و اندازه، کیفیت و ماندگاری، جنس رویه، نوع کیسه بوکس و برند آن توجه داشت.

در مقاله راهنمای خرید کیسه بوکس عمده در خصوص نکاتی مهمی که به هنگام خرید عمده باید در نظر بگیرید، صحبت کردیم. امیدواریم در زمان خرید کیسه بوکس به صورت عمده این چند نکته را در نظر داشته باشید تا بهترین نتیجه را از خرید خود ببرید.

بیشتر بخوانید: لباس کیک بوکسینگ چیست و چه انواعی دارد؟

بیشتر بخوانید: کش کشتی چیست و چه فوایدی دارد؟ 

بیشتر بخوانید: طراحی لباس نینجا چگونه باید باشد؟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • وحید
  23 اردیبهشت 1403 در 11:10

  سلام شماره تماس لطف می کنید

  • اشرفی (اسپرت مال)
   23 اردیبهشت 1403 در 14:21

   سلام خدمت شما شماره تماس داخل آگهی ها موجود است

 • عباد رشیدی
  7 خرداد 1403 در 10:34

  سلام خدا قوت ، کیسه بوکس چرم میخواستم اندازه ۱۸۰ سانتی ۳ عدد

  • اشرفی (اسپرت مال)
   7 خرداد 1403 در 10:44

   سلام لطفا با شماره هاشون تماس بگیرید

افزودن دیدگاه