تولیدی لباس ژیمناستیک | قیمت و خرید عمده لباس ژیمناستیک1402

در این پست قیمت لباس ژیمناستیک، تولیدی لباس ژیمناستیک، لباس ژیمناستیک ایرانی و لباس عمده ژیمناستیک را میتوانید مشاهده نمایید و خرید لباس ژیمناستیک عمده خود را از تولیدی لباس ژیمناستیک ایرانی انجام دهید. اسپرت مال تولیدی های لباس عمده ژیمناستیک را برای شما در زیر جمع آوری کرده است که شما میتوانید فقط با یک کلیک به اطلاعات بیشتر و اطلاعات تماس آن ها دسترسی پیدا کنید و با ایشان تماس بگیرید.

قیمت و خرید لباس عمده ژیمناستیک از تولیدی لباس ژیمناستیک

روی هر برند زیر اگر کلیک کنید به اطلاعات تماس دسترسی پیدا خواهید کرد.

لباس ژیمناستیک پسرانه و دخترانه

ژیمناست های پسر چه می پوشند؟ هنگام تمرین، ژیمناست های پسرانه اغلب یک تاپ تمرینی و شورت می پوشند. هنگامی که ژیمناست های مرد در رقابت هستند، یک پیراهن مسابقه و شورت برای خرک و کف، و یک پیراهن مسابقه و شلوار ژیمناستیک برای میله های موازی، حلقه های ثابت و اسب پومل می پوشند. تمامی این البسه در تولیدی های بالا موجود است که میتوانید با ایشان تماس بگیرید و خرید کنید.

پسرهای کوچک در کلاس ژیمناستیک چه می پوشند؟

هر شورت ورزشی راحت، شورت فشرده یا شلوار ورزشی مناسب است. فقط مطمئن شوید که تناسب آنها را از گیر کردن تجهیزات جلوگیری می کند. از آنجایی که بیشتر ژیمناستیک ها با پای برهنه انجام می شود، نیازی به کفش نیست. به طور کلی، جوراب ها منع می شوند زیرا باعث سر خوردن ژیمناستیک ها می شوند.

Leotards: مورد قبول ترین لباس ژیمناستیک برای دختران است. آنها می توانند آستین دار یا بدون آستین باشند. آنها همچنین می توانند برش بلند باشند یا شلوارک یا شلوار به آن متصل باشند. به لئوتاردهایی که شلوارک یا شلوار به آن وصل شده است دوچرخه سواری یا یونیتارد نیز می گویند.

ژیمناستیک هنری معمولا به دو دسته مردان و زنان تقسیم می شود. مردان در شش ماده رقابت می‌کنند: ورزش کف، اسب پومل، حلقه ثابت، خرک، میله‌های موازی، و میله افقی، در حالی که زنان در چهار مسابقه: خرک، میله‌های ناهموار، پرتو تعادل، و تمرین کف به رقابت می‌پردازند.

تولیدی لباس ژیمناستیک در تهران

لباس عمده ژیمناستیک در تولیدی های شهر تهران را میتوانید در آگهی های بالا مشاده نمایید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه