قیمت کفش استوک نایک مرکوریال+ راهنمای خرید در 1402

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. قیمت کفش استوک نایک مرکوریال+ راهنمای خرید در 1402
قیمت کفش استوک نایک مرکوریال
5/5 - (1 امتیاز)
برای اطلاع از قیمت کفش استوک نایک مرکوریال با فروشندگان زیر تماس بگیرید و پس از مشاوره ثبت سفارش خود را انجام دهید. با کلیک روی هر کدام از برند ها به اطلاعات تماس ایشان دسترسی پیدا خواهید کرد.

استعلام قیمت کفش استوک نایک مرکوریال از فروشنده ها

راهنمای خرید کفش استوک نایک مرکوریال

انتخاب بهترین و مناسب ترین کفش استوک برای سبک بازی بازیکن ها در زمین بازی فوتبال جز مسائل و جزئیات مهم است. برای داشتن بهترین عملکرد، پوشیدن یک جفت کفش استوک که برای پست فوتبالیست ها در فوتبال طراحی شده باشد، مهم است. البته نوع زمین بازی فوتبال نیز برای انتخاب مدل کفش استوک مناسب تعیین کننده می باشد. خرید کفش استوک نایک مرکوریال بهترین گزینه برای بازیکنانی است که تمایل به دوی سرعتی دارند و در عین حال کشش مداوم روی توپ را حفظ می کنند. برای زمین های چمن طبیعی کفش استوک نایک مرکوریال با گل میخ های مثلثی تیغه ای که برای کشش به زمین نفوذ می کنند را باید انتخاب کرد.

برای زمین‌ های چمن مصنوعی کفش‌ های استوک نایک مرکوریال با زیره لاستیکی میخ‌ دار مستطیلی برای کشش بهینه را باید انتخاب کرد و برای سالن های ورزشی نیز کفش های استوک نایک مرکوریال با زیره لاستیکی صاف بدون گل میخ را باید انتخاب کرد. در مقاله راهنمای خرید کفش استوک نایک مرکوریال قصد داریم نکاتی را ارائه دهیم که در انتخاب بهترین و مناسب ترین کفش استوک نایک مرکوریال توانسته باشیم شما را راهنمایی کنیم تا یاد بگیرید که چگونه بهترین و مناسب ترین کفش استوک نایک مرکوریال اورجینال را برای سبک و سطح بازی خود انتخاب کنید. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید کفش استوک نایک مرکوریال

خرید کفش استوک نایک مرکوریال اورجینال

در زمان خرید کفش استوک از برند های معروف حتما باید دقت کنید که نسخه اورجینال آن را تهیه کنید. زیرا نسخه تقلبی کفش استوک مسلماً به پای بازیکنان آسیب جدی وارد خواهد کرد. بنابراین برای این که بتوانید کفش های استوک نایک مرکوریال اورجینال را تهیه و خریداری کنید در ابتدا باید از مرکزی خرید کنید که از معتبر بودن آن مطمئن باشید. سپس با استفاده از روش هایی که در ادامه به آن ها اشاره خواهیم کرد می توانید اصل یا غیر اصل بودن کفش های استوک نایک مرکوریال را چک کنید.

استحکام کفش استوک نایک مرکوریال

یکی از روش هایی که با استفاده از آن به هنگام خرید کفش استوک نایک مرکوریال می توانید اورجینال یا تقلبی بودن کفش استوک را تشخیص دهید، بررسی استحکام کفش استوک می باشد. کفش های استوک تقلبی همیشه کیفیت پایین تری دارند. شما می توانید روی ناحیه کف یا پاشنه کفش استوک فشار وارد کنید و تست کنید که آیا کفش استوک خم می شود یا خیر. کفش استوک نایک مرکوریال غیر اصل در اطراف قسمت میانی پا بسیار انعطاف‌ پذیر خواهد بود، در صورتی که این قسمت از کفش استوک باید سفت باشد تا پاسخ‌ دهی سطح بالایی در زمان بازی به شما بدهد. کفش استوک اورجینال نباید خیلی خم شود. زیرا برای محافظت از پای بازیکنان به گونه ای طراحی شده اند که محکم باشد. اگر کفش استوک شل و ول به نظر می رسد، نشانه واضحی از تقلبی بودن محصول است.

ایرادات تولید

مشکل کفش استوک نایک مرکوریال تقلبی این است که اگر چه از موادی ساخته شده‌ است که ممکن است شبیه به نسخه اورجینال آن به نظر برسد، اما یکپارچگی ساختاری آن ها را ندارد و تشخیص آن تفاوت‌ های کوچک بین کفش استوک اصل و غیر اصل می‌ تواند بسیار دشوار باشد. به همین دلیل برای تشخیص اورجینال یا غیر اصل بودن کفش استوک باید به هنگام خرید کفش استوک نایک مرکوریال به نکات زیر توجه داشته باشید.

 • معمولاً کفش استوک نایک مرکوریال تقلبی در قسمت جلویی و وسط پای خود یک تناسب گسترده دارد.
 • رویه کفش استوک غیر اصل به دلیل استفاده از مواد پلاستیکی بی کیفیت و نامرغوب، در جاهایی براق است و معمولاً بسیار سفت است و ممکن است ترک هایی را بر روی آن مشاهده کنید.
 • در کفش های استوک تقلبی، فوم دور مچ پا برای راحتی بازیکنان ممکن است وجود نداشته باشد.
 • چسب زیاد بین رویه و کفی در کفش استوک غیر اصل محسوس خواهد بود.
 • با نگاهی به کفی های کفش استوک تقلبی متوجه خواهید شد که ضخیم و درشت هستند.
 • کفی بسیار نرم است و هیچ گونه سفتی در آن وجود ندارد و به راحتی می توانید فشار گل میخ های کفش استوک را زیر پا های خود احساس کنید.

کفش استوک نایک مرکوریال

الگو های طراحی

 برخی از تولیدکنندگان کفش های استوک نایک مرکوریال تقلبی برای ظاهر محصول خود تلاش می کنند حداقل شبیه نسخه اصلی باشد. اگر در این مورد بی تجربه باشید، تشخیص این موضوع برای شما کمی سخت خواهد بود. با این وجود موادی که برای تولید کفش استوک غیر اصل استفاده می شود همیشه از کیفیت پایین تری نسبت به نسخه اصلی آن برخوردار است و زیبایی کفش استوک تحت تأثیر این موضوع قرار خواهد گرفت. برخی از رایج ترین ایرادات طراحی کفش استوک غیر اصل که در زمان خرید کفش استوک نایک مرکوریال باید به آن ها توجه داشته باشید، عبارتند از:

 • رنگ ها و طرح های روی کفش استوک تقلبی و کفی آن کمی اشتباه یا کاملاً متفاوت با نسخه اصلی آن می باشد.
 • در کفش های استوک غیر اصل نایک مرکوریال لوگوی اصلی برعکس شده است، کمی تغییر کرده و یا کاملاً از روی کفش استوک محو شده است.
 • شکل ظاهری کفش استوک کاملاً متفاوت از نسخه اصلی می باشد.

یک ایده خوب هنگام تلاش برای تشخیص اصل یا غیر اصل بودن کفش استوک به هنگام خرید کفش استوک نایک مرکوریال این است که نام مدلی را که می خواهید بخرید در گوگل جستجو کنید. سپس می توانید تصویر نسخه اورجینال کفش استوک نایک مرکوریال را با محصولی که قصد خرید آن را دارید، مقایسه کنید.

بسته بندی متفاوت

چک کردن جعبه کفش استوک در زمان خرید کفش استوک نایک مرکوریال نیز نکته بسیار مهمی است. زیرا جعبه کفش استوک غیر اصل ممکن است کاملاً متفاوت با جعبه کفش استوک اصل باشد، برچسب نام تجاری نایک بر روی جعبه نباشد و یا این که شماره سریال درج شده بر روی جعبه با یک کفش استوک نایک مرکوریال اورجینال مطابقت نداشته باشد.

بوی عجیب و غریب

یکی دیگر از نشانه های یک کفش استوک تقلبی که قبل از خرید کفش استوک نایک مرکوریال باید به آن توجه کنید، بوی عجیب و غریب است. زیرا مواد استفاده شده برای رویه کفش های استوک غیر اصل اساساً پلاستیک ارزان قیمت هستند و پس از جعبه گشایی، بوی عجیب و غریبی را احساس خواهید کرد که مطمئناً با کفش های استوک نایک مرکوریال اورجینال متفاوت است.

خرید کفش استوک نایک مرکوریال اورجینال

سخن پایانی

در مقاله راهنمای خرید کفش استوک نایک مرکوریال سعی کردیم نکات مهمی را که به هنگام خرید باید به آن ها توجه داشته باشید را ذکر کنیم تا شما عزیزان بتوانید بهترین خرید ممکن را تجربه کنید و نحوه تشخیص کفش استوک نایک مرکوریال اصل از غیر اصل را یاد بگیرید. اگر قصد خرید عمده کفش استوک نایک مرکوریال را دارید باید توجه داشته باشید که حتما رنگ ها، طرح ها، مدل ها و سایز بندی کاملی از کفش های استوک نایک مرکوریال را برای فروشگاه خود تهیه کنید. همچنین فراموش نکنید که به هنگام خرید کفش استوک نایک مرکوریال چه به صورت عمده و چه به صورت تکی حتما قیمت چند فروشگاه و مرکز خرید را با هم مقایسه کنید و بعد اقدام به خرید کفش استوک نایک مرکوریال کنید. در پایان امیدواریم که مطالب این مقاله برای شما کاربران عزیز مفید بوده باشد.

بیشتر بخوانید: کفپوش سالن ورزشی چند منظوره

بیشتر بخوانید: دستکش مخصوص کونگ فو چیست و چه ویژگی هایی دارد؟

بیشتر بخوانید: تولیدی کفش سالنی تهران

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه