انواع فنر تقویت مچ برای خرید عمده و خرده در سال 1402

 1. خانه
 2. »
 3. اسپرت مگ
 4. »
 5. انواع فنر تقویت مچ برای خرید عمده و خرده در سال 1402
انواع-فنر-تقویت-مچ
5/5 - (1 امتیاز)

انواع فنر تقویت مچ یک نوع وسیله بسیار کارآمد برای بهبود عملکرد این قسمت از بدن است که دسته های آن برای احساس راحتی و آرامش بیشتر دارای روکش اسفنجی می باشد. فنر تقویت مچ، وزن کمی دارد و در رنگ های متنوعی تولید می شود.

انواع مختلفی از فنر تقویت مچ دست درمدل های متفاوت وجود دارد که هر کدام کارآیی ویژه ای دارند. بر این اساس و با توجه به کارآیی این ابزار، در ادامه قصد داریم به بررسی انواع فنر تقویت مچ برای خرید عمده و خرده بپردازیم تا به این ترتیب شما بتوانید با انتخاب و خرید مدل مناسب گامی مثبت به سوی تناسب اندام و ارتقای سلامت خود بردارید. پس اگر شما هم به دنبال تقویت توان مچ دستتان هستید، پیشنهاد می کنیم ادامه مطلب را بخوانید.

انواع فنر تقویت مچ

قبل از آشنایی با انواع فنر تقویت مچ لازم است که با انواع وسایل ساخته شده جهت تقویت توانایی، قدرت و استقامت مچ دست آشنا شویم. این محصولات به شرح زیر هستند:

حلقه تقویت کننده مچ دست

این ابزار همان طور که از اسمش کاملا مشخص است، نوعی حلقه است که با استفاده از فنر کار می کند. عملکرد این ابزار به این صورت است که وقتی آن را فشار می دهید حلقه جمع می شود و زمانی که آن را رها می کنیم حلقه خود به خود به شکل اولیه باز می گردد.

حلقه تقویت کننده مچ دست
حلقه تقویت کننده مچ دست

بیشتر بخوانید: طریقه استفاده از حلقه تقویت مچ دست با 5 پروتکل ویژه

فنر تقویت کننده مچ دست

این محصول نسبت به ابزار قبلی طراحی متفاوت تری دارد و دارای لولا و فنر می باشد. میزان مقاومت فنر تقویت مچ دست با توجه به طول فنر و سفتی آن مشخص می شود و می تواند مقدار متفاوتی داشته باشد.

فنر تقویت کننده مچ دست
فنر تقویت کننده مچ دست

تقویت کننده مچ دست مفصلی

این ابزار ساختاری مشابه با کلیدهای پیانو دارد و نسبت به مدل های قبلی، طراحی حرفه ای تر و تخصصی تری دارد و پیچیده تر است. نحوه استفاده از این ابزار به این صورت است که باید همه انگشت های خودتان را بر روی فنرهای طراحی شده در این ابزار قرار دهید.

تقویت کننده مچ دست مفصلی
تقویت کننده مچ دست مفصلی

در ادامه قصد داریم شما را با فنر تقویت مچ دست به عنوان یکی از محصولات کاربردی برای توانمندسازی دست آشنا کنیم.

بیشتر بخوانید: تولیدی هودی ورزشی |قیمت و خرید

نحوه استفاده از فنر تقویت مچ دست

برنامه استفاده از انواع فنر تقویت مچ دست به این صورت است که شما دستگیره این وسیله ورزشی را فشار می دهید و پس از مدتی آن را رها می کنید. فاصله بین ست ها هم به این شکل است که شما به مدت ۱ الی ۲ دقیقه میان هر ست استراحت می کنید و به مرور و کم کم فشار تمرین را افزایش می دهید. توجه داشته باشید که فاصله مکث بعد از هر بار فشار دادن یا انقباض فنر باید به ۱۰ تا ۲۰ ثانیه برسد.

مشخصات فنر تقویت مچ دست

فنر تقویت مچ دست از جنس پلاستیک ABS، پلی پروپیلن و لاستیک ترموپلاستیک یا TPP ساخته شده است و ساختار آن به گونه ای است که از عرق کردن و لغزیدن دست در زمان استفاده جلوگیری می کند و تمرین کردن با آن به راحتی قابل انجام است. فنر تقویت مچ دارای یک پیچ برای تنظیم مقاومت از ۱۰ تا ۴۰ کیلوگرم متناسب با شدت تمرین است. مسلما هر چه قدر شدت مقاومت بیشتر باشد، قدرت دست شما هم بیشتر افزایش پیدا خواهد کرد.

خوبی فنر تقویت مچ دست، وزن سبک و اندازه کوچک آن است که باعث می شود با راحتی قابل حمل بوده و در هر فضایی قابل استفاده باشد. خرید این محصول را به نوازندگان، ماساژورها، ورزشکاران و افرادی که در کار یا زندگی روزمره از مچ دست خود بیشتر استفاده می کنند، پیشنهاد می کنیم.

کاربرد فنر تقویت مچ دست

فنر تقویت مچ دست بیشتر توسط ورزشکاران در حوزه بدن سازی مورد استفاده قرار می گیرد. چرا که این افراد با استفاده از فنر تقویت مچ دست، توانایی، استقامت و قدرت مچ دست خودشان را افزایش می دهند. برای تمرین با این ابزار تنها کافی است که دستگیره آن را فشار بدهید و حرکات مدنظرتان را اجرا کنید. در واقع باید دستگیره این فنر را فشار دهید و سپس آن را رها کنید. با تکرار مداوم  این کار به مرور زمان متوجه  قدرت بیشتر مچ دست خودتان خواهید شد.

کاربرد فنر تقویت مچ دست

لازم به ذکر است که ساختار ارگونومیک این ابزار منجر به افزایش قدرت مچ و‌ دست و همچنین بهره وری بیشتر در انجام کارهای روزمره می شود و عملکرد فرد را هم در طول ورزش به طرز قابل توجهی ارتقا می دهد.

بیشتر بخوانید: تولیدی پیراهن ورزشی | خرید عمده پیراهن ورزشی

مزیت های خرید انواع فنر تقویت مچ

فنر تقویت مچ یکی از ابزارهای کاربردی برای ارتقای توان مچ دست است که بر خلاف تصور عموم صرفا برای سرگرمی به کار نمی رود و مزیت های مختلفی دارد که از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

افزایش استقامت و زبردستی

یکی از فواید استفاده از انواع فنر تقویت مچ دست، استقامت و قدرت بیشتر مچ دست است. چرا که این ابزار انگشتان دست را به طور کامل درگیر می کند و باعث می شود یاد بگیرید از هر انگشت به شکل مستقل و به بهترین شکل استفاده کنید. این موضوع به ویژه برای ورزشکاران، نوازندگان و هنرمندان فعال در حوزه صنایع دستی اهمیت پیدا می کند که از دستان خود بیشتر استفاده می کنند و شغل، مهارت یا حوزه ورزشی آن ها در گرو انگشتان دستشان است.

علاوه بر این که فنر تقویت مچ منجر به ارتقای کارکرد انگشت ها می شود، نحوه استفاده جداگانه و مستقل هر یک از انگشت ها را هم آموزش می دهد و آن ها را از طریق انجام تمرین قدرتی قوی تر می کند.

انواع-فنر-تقویت-مچ

 تقویت قدرت و افزایش اندازه ساعد

از دیگر مزایای استفاده از انواع فنر تقویت مچ، بهبود و ارتقای قدرت و سایز ساعد است که این موضوع به علت قوی شدن عضلات ساعد اتفاق می افتد. در واقع انگشتان دست به عضله های ساعد متصل هستند و توسط آن ها کنترل می شوند.  وقتی شما دستگیره این محصول را با انگشتانتان می فشارید، این عضلات درگیر شده و به مرور زمان قوی تر می شوند.

بنابراین می توان نتیجه گرفت که استفاده از فنر تقویت مچ، ساعد را ورزیده تر می کند و عضلات خم کننده و باز کننده این قسمت را تحت تاثیر قرار می دهد.

علاوه بر این با رشد عضلات ساعد و‌ افزایش قدرت انگشتان، عملکرد دست به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می کند و این موضوع برای بدن سازان بسیار حائز اهمیت است. چرا که وزنه زدن و گیرش آن را راحت تر و بهتر می کند و با کاهش درد در هنگام ورزش، انجام تکرارهای بیشتر برای هر ست را امکان پذیر می کند.

بیشتر بخوانید: شلوارک ورزشی عمده | خرید

افزایش استقامت و قدرت پنجه

وقتی شما از تقویت کننده مچ استفاده می کنید، انگشتان، کف دست و مچ ها را قوی تر می کنید. به این ترتیب قدرت پنجه افزایش پیدا می کند. با توجه به مزیت مذکور، استفاده از انواع فنر تقویت مچ را به تمام کسانی که حرفه، مهارت و علاقه ای دارند که باعث می شود در زندگی روزمره خود از دستانشان بسیار استفاده کنند،  پیشنهاد می کنیم. از جمله این افراد می توان به بدن سازان، ورزشکاران و نوازندگان اشاره نمود.

علاوه بر این، فنر تقویت پنجه منجر به افزایش استقامت انگشتان، ساعد، مچ دست و ساعد می شود و از این نظر هم بسیار کاربردی می باشد. چرا که استفاده مداوم از این ابزار باعث می شود به مرور زمان بتوانید کارهای سنگین تر را برای زمان بیش تر با عملکرد مناسب انجام دهید.

فنر تقویت مچ، ابزاری برای توان بخشی و تسکین درد

یکی دیگر از فواید بسیار مهم فنر تقویت مچ این است که این ابزار ورزشی، در حکم یک ابزار توان بخشی عمل می کند که باعث می شود قدرت دست فرد که در اثر عمل جراحی روی مچ، پنجه یا دست کاهش پیدا کرده است، بازیایی شود و به حالت اولیه خود برگردد. بنابراین درصورتی که به دنبال برگرداندن قدرت دست ها، انگشتان، مچ، پنجه و آرنج خود هستید، کافی است که از تقویت کننده مچ به صورت مداوم و به شکل اصولی استفاده کنید تا نتیجه آن را ببینید.

همچنین این محصول کارامد، دردی که افراد به علت تنیس البو، سندرم تونل کارپال، بیمارز آرتروز و سایر بیماری های مشابه تحمل می کنند را از بین می برد یا به حداقل می رساند.

فنر تقویت مچ دست

خرید انواع فنر تقویت مچ دست

بنابر آنچه گفته شد، انواع فنر تقویت مچ دست یکی از وسایل ورزشی کارآمد است که توانایی دست را افزایش می دهد و استفاده از آن مزایای محتلفی را به دنبال خواهد داشت. لذا این ابزار، یک محصول ورزشی کاربردی است که خرید آن را به شما پیشنهاد می کنیم.

در صورتی تا کنون از انواع فنر تقویت مچ دست استفاده نکرده اید و با مشکلات دست سر وکله می زنید یا می خواهید به هر دلیلی میزان توانایی و قدرت دست، پنجه و انگشتان خود را افزایش دهید، کافی است که این محصول مفید را تهیه کنید و با استفاده منظم و مکرر از آن، به درمان آسیب دیدگی کمک کنید و با انجام تمرین زبر دستی، انگشتان، ساعد و مچ دست خود را قوی تر کنید.

شما می توانید فنر تقویت مچ دست را با بهترین قیمت ها در انواع طرح ها و مدل ها از سایت ما خریداری کنید و برای سفارش آن کافی است با شماره های فروشگاه تماس بگیرید و ثبت سفارش خود را انجام دهید. مجموعه ما خرید فنر تقویت مچ را به صورت خرد و عمده فراهم کرده است و آن را با بهترین عملکرد، قیمت و کیفیت به فروش می رساند. به طوری که با خرید فنر تقویت مچ دست از فروشگاه ما چه به صورت عمده و چه خرده مشتری دائمی ما خواهید شد.

در این مطلب سعی کردیم توضیحاتی کاربردی در خصوص انواع فنر تقویت مچ دست ارائه دهیم و به شما در جهت خرید این محصول کمک کنیم. امیدواریم که به کمک این مقاله بتوانید محصول مناسب خودتان را سفارش دهید و مطالب این پست برایتان مفید و کاربردی بوده باشد. از همراهی شما تا انتهای مقاله ممنونیم. منتظر نظرات ارزشمندتان هستیم و می توانید سوالاتی که در این خصوص دارید را هم در قسمت کامنت ها درج کنید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما عزیزان باشیم.

The 8 Best Grip Strengtheners

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • یوسف
  13 آذر 1402 در 10:15

  فنردستی قیمت چنده

  • اشرفی (اسپرت مال)
   13 آذر 1402 در 11:34

   سلام بله با شماره هاشون تماس بگیرید

 • sasan
  13 آذر 1402 در 10:17

  سلام خوب هستبن تراک دسته دوم برای اسکیت بوردداربن

 • سینا عیاری
  17 خرداد 1403 در 14:01

  سلام
  فنر سفید موجوده؟

  • محمدی (اسپرت مال)
   17 خرداد 1403 در 14:19

   سلام دوست عزیز، لطفا در قسمت جستجو، عبارت فنر را سرچ کنید تا تمام تولیدکنندگان و فروشدگان در این زمینه برای شما لیست شود، سپس با کلیک روی پروفایل هر کدام، به محصولاتشان و شماره تماس آنها دسترسی داشته باشید، اسپرت مال، معرفی کننده تولیدکنندگان، فروشگاه های ورزشی سطح کشور و عمده فروشان می‌باشد.

افزودن دیدگاه