خرید تاتامی ورزشی و اطلاع از قیمت انواع تاتامی

اگر به دنبال خرید تاتامی ورزشی و اطلاع از قیمت های آن هستید این نوشته دقیقا برای شما ساخته شده است.در این مقاله تولیدی ها و فروشگاه های کفپوش تاتامی معتبر به شما معرفی میشود که میتوانید برای اطلاع از قیمت و شرایط خرید انواع کفپوش ها و تشک های تاتامی با ایشان تماس گرفته و به اطلاعات مدنظرتان برای خرید تاتامی دست پیدا کنید.با اسپرت مال همراه باشید.

فهرست مطالب

خرید تاتامی ورزشی

شما همیشه می توانید تشک تاتامی را در محل های مختلف ببینید. اما هنگامی که قصد خرید این کفپوش ها را دارید، آیا واقعاً می دانید که آنها چیست و چگونه می توانید کفپوش های تاتامی مناسب را از انواع مختلف آنها خریداری کنید. با این مقاله همراه باشید و ما چیزهای زیادی در مورد تشک های تاتامی به شما خواهیم گفت.

خرید تاتامی کاراته

خرید تاتامی کاراته

فوم EVA یک کیفیت ضروری در کفپوش هنرهای رزمی است. این ماده از اتیلن و وینیل استات تشکیل شده است که در نتیجه پلیمری نرم اما بادوام به وجود می‌آید که برای تمرینات ورزشی و ورزشی با ضربه بالا مناسب است. فوم EVA با مقدار مناسبی از بالشتک، سطح ایمن را برای تمرین هنرهای رزمی فراهم می کند.

قیمت تاتامی کاراته

برای اطلاع از قیمت تاتامی کاراته و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی تکواندو

خرید تاتامی تکواندو

تشک پازل فوم تاتامی بهترین انتخاب برای استفاده در استودیوهای آموزش تکواندو است. این تشک تاتامی EVA در اندازه بزرگ با ابعاد 1 متر در 1 متر است. با ساختار به هم پیوسته می توانند به راحتی بر روی کف استودیوهای آموزش هنرهای رزمی ثابت شوند. همچنین هر یک از تشک های پازل فوم تاتامی از سطح ضد لغزش ساخته شده است که محافظت خوبی برای بازیکنان فراهم می کند. همچنین این تشک ها می تواند تا 50 میلی متر ضخامت داشته باشد و برای تمرینات رزمی مانند تکواندو، کاراته و کشتی عالی است.

قیمت تاتامی تکواندو

برای اطلاع از قیمت تاتامی تکواندو و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی کشتی

خرید تاتامی کشتی

این باعث می‌شود که آنها برای تسلط بر بلند کردن، پرتاب سر یا سایر حرکت‌هایی که می‌تواند منجر به آسیب شود، عالی باشند، زیرا تاتامی از مواد فوم EVA جذب کننده ضربه ساخته شده‌اند که پشتیبانی و محافظت عالی را ارائه می‌دهد. این تشک های کشتی پازلی ضد آب، بادوام و دو طرفه هستند.

قیمت تاتامی کشتی

برای اطلاع از قیمت تاتامی کشتی و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی جودو

خرید تاتامی جودو

فوم EVA که مخفف اتیلن وینیل استات است، نوع رایج از مواد است که در تشک‌های جودو یافت می‌شود. EVA یک نوع فوم سلول بسته است، به این معنی که دارای نرمی، انعطاف پذیری و سطح کشش است که بهترین خواص لاستیک بادوام و فوم بسیار بالشتکی را با هم ترکیب می کند.

قیمت تاتامی جودو

برای اطلاع از قیمت تاتامی جودو و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی پارک

خرید تاتامی پارک

تشک ها از فوم با کیفیت بالا با طرحی غیر لغزنده ساخته شده اند که آنها را برای استفاده در مناطق بازی در فضای باز مناسب می کند. تشک ها ضد آب هستند و می توانند در تمام طول سال در فضای باز استفاده شوند و دارای سوراخ هایی هستند تا آب و سایر مایعات به راحتی تخلیه شوند.از این نوع تاتامی ها میتوان در پارک ها استفاده کرد.

قیمت تاتامی پارک

برای اطلاع از قیمت تاتامی پارک و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی کودک

خرید تاتامی کودک

به منظور ایجاد یک اتاق کودک دوست داشتنی و ایمن، تشک های فوم تاتامی بازی کودکان بهترین انتخاب برای آن است. این تشک های فوم بچه گانه می تواند برای بچه ها بسیار رنگارنگ و لذت بخش باشد. آنها همچنین هنگام راه رفتن روی آن، محافظت از بالشتک عالی را برای کودکان شما فراهم می کنند. این همان چیزی است که کفپوش های دیگر نمی توانند به آن دست پیدا کنند. همچنین کودکان همچنین می توانند با تشک های فوم بازی کنند و می توانند حیوانات زیبا، الفبا و اعداد را پیدا کنند. مجموعه کامل تشک بازی کودکان نیز می تواند یک ابزار آموزشی مفید برای کودک شما باشد.

قیمت تاتامی برای مهد کودک

برای اطلاع از قیمت تاتامی برای مهد کودک و خرید روی آگهی زیر کلیک کنید و با فروشنده تماس بگیرید.

خرید تاتامی از کارخانه

فوم تاتامی EVA بسته به ذخیره سازی و کاربرد می تواند بیش از 10 سال دوام بیاورد. در شرایط ایده آل بدون ساییدگی و پارگی، این ماده می تواند چندین دهه بدون نشان دادن نشانه هایی از تخریب دوام بیاورد.بهتر است برای اطمینان از دوام تاتامی خود، آن را از کارخانه های معتبر تهیه نمایید.در زیر دو نمونه از کارخانه های تولید تاتامی معتبر به شما معرفی میشود که میتوانید با کلیک روی آن ها به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کنید.

قیمت انواع تاتامی​

برای اطلاع از قیمت کفپوش تاتامی مد نظر خود با آن ها تماس بگیرید.شماره های تماس در زیر قرار داده شده است.برای اینکه توسط این فروشندگان به درستی راهنمایی شوبد حتما بگویید که از اسپرت مال تماس میگیرید.

شماره جهت اطلاع از قیمت

انواع تاتامی

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۰۰

قیمت تاتامی عمده

۰۹۱۲۱۷۲۴۵۰۵

قیمت تاتامی سالن ورزشی

۰۹۱۲۰۴۲۵۳۵۷

خرید تاتامی کوچک

۰۹۱۲۲۴۷۰۶۹۸

خرید تاتامی بزرگ

۰۹۲۲۶۵۱۸۱۱۰

قیمت نصب تاتامی

۰۹۱۲۳۱۹۳۰۹۸

قیمت تاتامی گرانول

۰۲۱۶۶۸۳۰۷۱۷

قیمت تاتامی طرح دار

۰۹۱۲۱۴۵۲۰۹۲

قیمت تاتامی رزمی

۰۹۱۲۴۸۴۱۸۵۱

قیمت تاتامی رولی

۰۹۱۲۴۷۵۷۱۸۲

قیمت تاتامی درجه یک

۰۲۱۸۸۷۵۰۰۰۰

قیمت تاتامی سه سانتی

۰۹۱۲۱۷۲۴۵۰۵

قیمت تاتامی ضخیم

۰۹۱۲۰۴۲۵۳۵۷

فروش تاتامی قسطی

۰۹۱۲۲۴۷۰۶۹۸

قیمت تاتامی باشگاه بدنسازی

۰۹۲۲۶۵۱۸۱۱۰

قیمت تاتامی لاستیکی

۰۹۱۲۳۱۹۳۰۹۸

خرید تاتامی 50 میل

۰۲۱۶۶۸۳۰۷۱۷

خرید تاتامی 30 میل

۰۹۱۲۱۴۵۲۰۹۲

خرید تاتامی ارزان

۰۹۱۲۴۸۴۱۸۵۱

خرید تاتامی با کیفیت

۰۹۱۲۴۷۵۷۱۸۲

قیمت ورق تاتامی