خرید زانو بند ورزشی عمده و خرده در 1402

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. خرید زانو بند ورزشی عمده و خرده در 1402
خرید زانو بند ورزشی عمده و خرده
5/5 - (1 امتیاز)
اگر به دنبال خرید زانو بند ورزشی عمده و خرده هستید، این پست را با دقت بررسی کنید. اسپرت مال تولید کنندگان و فروشگاه های فروش عمده و خرده زانو بند ورزشی را برای شما جمع آوری کرده است که میتوانید با یک کلیک به اطلاعات تماس ایشان دسترسی داشته باشید.

خرید زانو بند ورزشی عمده(لیست تولیدی ها)

راهنمای خرید زانو بند ورزشی عمده

همانطور که می دانید یکی از مفصل های مهمی که تمام وزن بدن را تحمل می کند، مفصل زانو است. بنابراین رباط ها و ماهیچه های که نقش پشتیبانی از مفصل زانو را دارند باید قوی باشند و در برابر حرکات و فعالیت ها بدون کوچکترین آسیبی به فعالیت خود ادامه دهند.

با پیشرفت در رشته های ورزشی افراد به جایی رسیده اند که به دنبال انجام حرکات سنگین و قدرتی هستند. در این صورت ممکن است از ناحیه زانو یا مفاصل دیگر نقاط دچار آسیب و صدماتی شوند. از زانوبندهای ورزشی به طور معمول در زمان انجام حرکات ورزشی سنگین استفاده می شود.

این کالا عاملی برای ثابت نگه داشتن مفصل ها در زمان انجام حرکات سنگین است و از کشیدگی بیش از حد مفاصل ورزشکار جلوگیری می کند. اگر شما نیز قصد تهیه انواع و خرید زانو بند ورزشی عمده را دارید تا انتهای این مقاله همراه ما باشید تا شما را با راهنمای خرید و انواع آن آشنا کنیم.

راهنمای خرید زانو بند ورزشی عمده

انواع زانو بند ورزشی

زانو بندهای ورزشی دارای انواع گوناگونی هستند که در انواع این کالا را برای شما معرفی خواهیم کرد. انواع زانو بند ورزشی به شرح زیر است:

زانو بند ساده

یکی از انواع زانو بندهای ورزشی، زانو بند ساده می باشد. این مدل کالا فاقد هرگونه بند و اتصالات جانبی بوده و تنها نقشی که ایفا می کند گرم نگه داشتن زانوهایش ورزشکار می باشد.

زانو بند حمایتی

یکی دیگر از انواع زانو بندهای ورزشی مدل حمایتی آن است. کاربرد این کالا حمایت از زانوهایش ورزشکار در برابر حرکات چرخشی می باشد و قدرت خیلی زیادی ندارد.

زانو بند محافظتی

مورد دیگر از انواع زانو بندها، مدل محافظتی است. این مدل در بین انواع دیگر قدرت محافظتی بیشتری از زانوها دارد. استفاده از این کالا برای جلوگیری حرکات جانبی چرخشی اضافی زانو است. بنابراین احتمال بروز آسیب و صدمه را در حین انجام حرکات سنگین، خطرناک و کار با وزنه ها به حداقل ترین میزان خود می رساند.

شما می توانید انواع این زانو بندهای ورزشی را از تولیدی ها و فروشگاه های خرید زانو بند ورزشی عمده تهیه کنید.

انواع زانو بند ورزشی

نکات مهم در زمان خرید زانو بند ورزشی عمده

همانطور که در قسمت های بالاتر نیز بیان کردیم زانو بندها یک کالای حفاظتی و پشتیبان کننده از مفاصل زانوی ورزشکار می باشند که از انواع مختلفی برخوردار هستند.

برای خرید زانو بند ورزشی عمده نیز مانند هر کالای دیگری شما باید به یک سری نکات مهم توجه داشته باشید‌. در ادامه برای شما این موارد مهم را بیان خواهیم کرد که با توجه به آن‌ها خریدی آسان و بهتر را تجربه می کنید.

توجه به سایز زانو بند ورزشی در زمان خرید زانو بند ورزشی عمده

زانو بندها در انواع سایز بندی ها طراحی و تولید شده اند. اما در زمان خرید باید توجه داشته باشید که سایز بندی های متعددی از این کالا را که مناسب افراد با سایزهای مختلف است، تهیه کنید. چرا که افراد در زانو بندهای بیش از حد تنگ یا گشاد راحت نبوده و عملکرد آن‌ها محدود می شود.

برای این که این کالا بتواند بیشترین میزان حمایت از زانو را برای ورزشکاران ایفا کند باید زانو بند کاملا متناسب با سایز ورزشکار باشد.

توجه به جنس زانو بند ورزش

در زمان خرید زانو بند ورزشی عمده یکی از نکات مهم که باید به آن توجه داشته باشید، توجه به جنس زانو بند ورزشی می باشد. باید دقت داشته باشید که این کالا از انعطاف خوبی برخوردار باشد تا ورزشکاران بتوانند طیف وسیعی از حرکات مورد نظر خود را در زمان اجرای تمرینات انجام دهند.

همچنین جنس آن محکم و با دوام باشد و بتواند رطوبت را به خوبی جذب کند.

برخورداری از پد

از نکات مهم دیگری که باید در زمان خرید زانو بند ورزشی عمده به آن توجه داشته باشید این است که ازپد ورزشی در قسمت زانوها برخوردار باشد. این مدل از زانو بندها بیشتر مناسب افرادی است به صورت مداوم ورزش های پر فشاری را انجام می دهند و همچنین زانوهایش خود را زیاد روی زمین می گذارند تا از کبودی، التهاب، خراش و… جلوگیری کند.

بنابراین بهتر است مدل های پد دار را نیز در فروشگاه خود موجود کنید تا بتوانید پاسخگوی نیاز مشتریانی شوید که به این مدل زانو بندهای ورزشی نیاز دارند.

جذب کننده رطوبت

یکی دیگر از مواردی که باید در زمان تهیه و خرید زانو بند ورزشی عمده به آن دقت داشته باشید این است که این زانو بند قابلیت جذب رطوبت و تبادل گرما را داشته باشد. چرا که گرما و رطوبت زیاد در زمان ورزش سبب ایجاد احساس ناراحتی در ورزشکار خواهد شد.

کالایی که بتواند به صورت مناسب مصدومیت را درمان کند و از مفاصل ورزشکار محافظت نماید باید از توانایی جذب رطوبت برخوردار باشد و قادر باشد تا حدودی گرما را نیز نگه دارد؛ زیرا گرما سبب حفظ میزان گرما خواهد شد و مصدومیت را به میزان زیادی کاهش می دهد.

رنگ و طرح آرنج بند

در زمان خرید برای فروشگاه خود از تولیدی های زانو بند ورزشی عمده باید به این نکته توجه داشته باشید که رنگ های مختلف و طرح های مختلفی از انواع زانو بندها را تهیه و خریداری کنید. البته بهتر است بیشتر سعی کنید انواع زانو بند های بدون جنسیت، دارای وزن سبک، نازک، جذب رطوبت و تنفس پذیر را برای فروشگاه خود تهیه کنید.

به این شکل و با رعایت این موارد گفته شده می توانید رضایت تمام مشتریان خود را جلب کنید و به سود بیشتری دست پیدا کنید. اما اگر قصد خرید زانو بند ورزشی را برای استفاده شخصی خود دارید، قبل از خرید باید ابتدا نیاز و اولویت های خود را در نظر داشته باشید و بعد برای خرید اقدام کنید.

دقت به قیمت زانو بند ورزشی

در واقع خرید زانو بندهای ورزشی با کیفیت و بادوام هزینه نسبتا زیادی را در پی خواهد داشت اما همچنین سبب صرفه جویی در هزینه های شما می شوند. چرا که زانو بندهای با کیفیت پایین در مدت زمان کمی کیفیت و دوام خود را از دست خواهند می دهند.

شما می توانید با خیال راحت زانو بندهای ورزشی عمده را با کیفیت و مقرون به صرفه را از تولید کنندگان و عمده فروشان معتبر تهیه کنید و پاسخگوی نیاز مشتریان خود شوید.

خرید زانو بند ورزشی به صورت عمده

خرید زانو بند ورزشی به صورت عمده

اولین قدم در خرید زانو بند ورزشی عمده پیدا کردن یک تولیدی فروش لوازم ورزشی شناخته شده و معتبر می باشد. همانطور که در قسمت های بالاتر نیز اشاره کردیم با سفارش به تعداد بالا این زانو بندهای ورزشی می توانید سود بیشتری در زمان فروش این کالا کسب کنید.

جمع بندی نهایی

در این مقاله به نکات مهم و راهنمای خرید زانو بند ورزشی عمده از تولید کنندگان و فروشگاه های معتبر پرداختیم. به طور کلی باید بیان کنیم که زانو بندهای ورزشی مناسب مانع از آسیب های احتمالی به مفاصل ورزشکار می شوند و به بهبود و پشتیبانی مفاصل زانوها نیز نیز کمک زیادی خواهند کرد.

بنابراین بهتر است در زمان خرید زانو بندهای ورزشی به نکات مهمی مانند کیفیت زانو بند ورزشی، انواع زانو بند ورزشی، قدرت جذب رطوبت و … بسیار دقت کنید.

همچنین در زمان خرید زانو بندهای ورزشی این نکته را مد نظر خود قرار دهید که زانو بندهای ورزشی به صورت عمده را از فروشگاه های عمده لوازم ورزشی فروشی معتبر انتخاب و خریداری کنید.

شما می توانید با خیال آسوده انواع زانو بند ورزشی را به صورت عمده از لوازم ورزشی فروشی های معتبر با قیمت های مقرون به صرفه و کیفیت مناسب تهیه کنید. امیدواریم که مطالب گفته شده در این مطلب به شما در زمان خرید زانو بندهای ورزشی مناسب و کمک کننده باشد. ممنون که تا انتهای این مقاله همراه ما بودید.

بیشتر بخوانید: خرید گرمکن شلوار عمده از تولیدی گرمکن شلوار ورزشی

بیشتر بخوانید: خرید عمده کفش ورزشی از تولیدی ها و عمده فروشان معتبر

بیشتر بخوانید: انواع زانو بند ورزشی مردانه و زنانه

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • poriya
  17 مرداد 1402 در 11:39

  سلام وقتتون بخیر فروش دارین؟

 • یوری
  13 آذر 1402 در 10:02

  سلام زانو بند ورزشی حرفه ای
  جفت میخوام

  • اشرفی (اسپرت مال)
   13 آذر 1402 در 11:34

   سلام بله با شماره هاشون تماس بگیرید

 • ghadir
  2 تیر 1403 در 10:29

  سلام، سفارش داشتم

  • محمدی (اسپرت مال)
   2 تیر 1403 در 10:31

   سلام دوست عزیز
   با شماره‌های آگهی تماس بگیرید و با خود مجموعه ارتباط برقرار کنید.
   اسپرت مال، معرفی کننده تولیدکنندگان، فروشگاه های ورزشی سطح کشور و عمده فروشان می‌باشد.

افزودن دیدگاه