انواع بازوبند شنا در سال 1402

 1. خانه
 2. »
 3. اسپرت مگ
 4. »
 5. انواع بازوبند شنا در سال 1402
انواع بازوبند شنا
5/5 - (1 امتیاز)

اطمینان از اینکه فرزندانتان در اولین باری که برای کلاس شنا به استخر می‌روند، بهترین تجربه ممکن را داشته باشند، بسیار مهم است. گاهی کودکان از شنا و آب میترسند که باعث می شود خاطره خوبی از استخر نداشته باشند. به عنوان یک لحظه چالش برانگیز و هیجان انگیز، وسایل کمکی شنا یک ابزار عالی برای کمک به این روند و به حداقل رساندن برخی از ناراحتی ها و دلهره هایی است که ممکن است کودک شما در ابتدا احساس کنند. به عنوان مثال بازوبند شنا به فرزند شما کمک می کند تا روی آب شناور باشد تا دیگر ترس از غرق شدن نداشته باشد.

بازوبند شنا چیست؟

بازوبند شنا کاربرد های بسیار زیادی در آموزش شنا دارد و همچنین باعث می شود که سرعت یادگیری افزایش یابد. بازوبند كمك مي كند، هنگامي كه كودك در آب است، تعادل داشته باشد و همچنين از ترس فرو رفتن در آب کودکان جلوگیری می کند. در بازوبند شنا، دو مخزن هوا تعبيه شده أست که هر یک به صورت جداگانه باد می شوند و شکل ظاهری آن ها به صورت کیسه ای شکل در آمده است که بازو را در میان دو مخزن خود قرار می دهد و از چرخش بازوبند در هنگام شنا کردن جلوگیری میکند.

انواع بازوبند شنا برای رده سنی 6-3 سال تولید شده است، رنگ های روشن انواع بازوبند شنا باعث می شود که در آب کاملا واضح و مشخص باشند که در صورت رخ دادن حادثه از فاصله دور نیز قابل تشخیص باشند. جنس  انواع بازوبند شنا از پی وی سی است که باعث افزایش مقاومت در این وسیله آموزشی می شود.

بیشتر بخوانید: انواع کفی شنا

بازوبند شنا چیست

کاربرد و انواع بازوبند شنا

بازوبند شنا به کودک شما کمک می کند تا هنگامی که در استخر است، تعادل داشته باشد و از آب نترسد. از کاربرد بازوبند شنا می توان به این اشاره کرد که به کودک اعتماد به نفس می دهد و همچنین مهارت های شنا کردن را توسعه می دهد. بازوبند شنا بسیار سبک هستند و کودک با آن احساس ناراحتی نمی کند. همین امر سبب افزایش کاربرد بازوبند شنا می شود. در مورد انواع بازوبند شنا باید بگوییم که به دو صورت مثلثی و دایره ای طراحی شده اند.

دو ضلع از بازوبند های مثلثی به محفظه باد تعلق میگیرد و ضلع سوم آن از یک نوار پهن تشکیل شده است. وجود این نوار پهن در بازوبند مثلثی سبب می شود که بازوی کودک تحت فشار نباشد و همچنین مانع از برخورد محفظه های هوا با بازوی کودک می شود. به همین خاطر این نوع از بازوبند بسیار محبوب است و کاربرد بازوبند شنا در این مدل بیشتر است. نمونه دیگر مدل دایره ای نام دارد که دارای دو حلقه دایره ای شکل است که روی یکدیگر قرار دارند.

این مدل از دو محفظه جداگانه باد می شود. این دو مدل در انواع سایز برای کودکان تولید شده است. انواع بازوبند شنا در سایز و رنگ های مختلف تولید شده است که این امکان را به کودک شما می دهد تا بازوبند مورد علاقه خود را با توجه به سلیقه اش انتخاب کند. بسیاری از والدین نگران این هستند که کودکشان از بازوبند استفاده نکند. من به شما این اطمینان را می دهم که اگر فرزندتان خودش از میان انواع بازوبند شنا، بازوبند مورد علاقه خود را پیدا کند، قطعا به آن علاقه مند می شود و از آن در شنا استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: انواع فین شنا

کاربرد و انواع بازوبند شنا

اما وظیفه شما به عنوان والدین این است که با توجه به مدلی که فرزندتان انتخاب کرده است، سایز مناسب او را پیدا کنید. چرا که سایز مناسب بازوبند تاثیر بسیار زیادی بر روی کاربرد بازوبند شنا دارد.

بازوبند شنا برای بزرگسالان

شاید شما از آن دسته بزرگسالانی باشید که شنا کردن را دوست داشته باشید اما به خاطر شرایط مختلف تاکنون موفق با یادگیری شنا نشده باشید. شاید هنگامی که بازوبند کودکان را می بینید به این فکر کرده باشید که آیا این محصول برای بزرگسالان نیز تولید شده است یا خیر. ما در اینجا قصد داریم که بگوییم این محصول برای بزرگسالان نیز تولید شده است. شاید این موضوع بیانگر این باشد که هیچوقت برای شروع دیر نیست. برخی از بزرگسالان شنا کردن را بلد هستند اما گاهی ارتفاع زیاد استخر آن ها را می ترساند که این مشکل هم با بازوبند های مخصوص بزرگسالان قابل حل است.

بیشتر بخوانید: قیمت و خرید جلیقه شنا عمده از تولیدی های معتبر 

ویژگی بهترین بازوبند شنا

اگر قصد دارید که ویژگی بهترین بازوبند شنا را بدانید باید به کیفیت آن توجه کنید. انواع بازوبند شنا با جنس پلاستیک نرم پی وی سی یا وینیل تولید شده اند که می توان گفت بهترین کیفیت را میان انواع بازوبند شنا دارند. به عنوان بهترین ویژگی بازوبند شنا می توان به راحتی نصب آن بر روی بازوی کودک اشاره کرد. کودک می تواند بدون اذیت شدن از آن استفاده کند و بتواند تعادل خود را حفظ کند. انواع بازوبند شنا بسیار سبک هستند اما با در نظر گرفتن بهترین کیفیت، سبک ترین بازوبند را انتخاب کنید تا کودک در هنگام شنا اذیت نشود.

ویژگی بهترین بازوبند شنا

ایمنی بازوبند شنا

یکی از نکات مهمی که در خرید بازوبند از اهمیت ویژه ای برخوردار است، ایمنی انواع بازوبند شنا است که در ادامه به توضیح آن خواهیم پرداخت. مسئله ایمنی کودکان در آب و غرق نشدن آن ها بسیار مهم است و باید حتما به آن توجه داشت. در واقع مسئله مهم این است که بازوبند به درستی روی بازو نصب شود تا بتوان از کاربرد بازوبند شنا به خوبی بهره برد. همچنین جنس بازوبند باید به گونه ای باشد که کودک به راحتی بتواند روی آب باشد و بتواند تعادل خود را حفظ کند. توجه داشته باشید که نکات زیر را فراموش نکنید و همواره به آنها نیز توجه کنید:

 1. بازوبند در برابر غرق شدن از کودک شما محافظت نمی کند.
 2. همیشه تمام محفظه های هوا را کاملا باد کنید.
 3. از بازوبند فقط تحت نظارت مداوم خودتان یا مربی شنا استفاده کنید.
 4. فقط روی بازو پوشیده شود.
 5. همه اجزا باید حمل شوند.
 6. به کودکان اجازه ندهید که محصول را گاز بگیرند یا بجوند زیرا قطعاتی که ممکن است گاز گرفته شوند، کنده شوند و همچنین ممکن است خطر خفگی ایجاد کنند.

در اینجا ما سعی کردیم تا در مورد انواع بازوبند شنا و کاربرد بازوبند شنا توضیح دهیم. در انتها از توجه شما بسیار ممنونیم که تا انتها با ما بودید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه