لباس مناسب ورزش تنیس چیست و چه ویژگی هایی دارد(جامع 1402)

لباس مناسب ورزش تنیس ترکیبی از عملکرد، راحتی و سبک را در بر می گیرد. تنیس یک ورزش زیبا، هیجان انگیز و لذت بخش می باشد، به ویژه در زمان هایی که با دوستان خود بازی می کنید یا این که به عنوان یک بازیکن حرفه ای در مسابقات بازی می کنید. در حالی که داشتن راکت و مهارت مناسب در ورزس تنیس بسیار مهم است، لباس مناسب ورزش تنیس نیز نقش بسیار مهمی را در زمان بازی شما ایفا می کند و اگر با لباسی نامناسب بازی کنید، چندان خوشایند نخواهد بود.

البته که پوشیدن لباس مناسب تنیس فقط در مورد شیک به نظر رسیدن در زمین بازی نیست، بلکه در مورد اطمینان از راحتی، چابکی و سازگاری لباس به هنگام بازی شما می باشد. بنابراین چه یک بازیکن مبتدی در ورزش تنیس باشید که معمولی بازی می کند یا این که یک بازیکن پیشرفته و حرفه ای در ورزش تنیس که در مسابقات شرکت می کند باشید، باید بهترین و مناسب ترین لباس‌ ها را برای ورزش تنیس خود و متناسب با موقعیت و شرایط جوی موجود انتخاب کنید.

از آن جایی که تنیس یک ورزش سخت بدنی می باشد، ممکن است تصمیم گیری برای پوشیدن لباس مناسب ورزش تنیس چالش برانگیز باشد. اگر مطمئن نیستید که چگونه از بین لباس های تنیس متعددی که برای انتخاب در بازار وجود دارد لباس مناسب تنیس را خریداری کنید و به یک راهنمایی دقیق نیاز دارید، در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا یک سری از نکات و ویژگی های مربوط به لباس مناسب تنیس را برای شما ذکر کنیم تا بتوانید با آگاهی بیشتری اقدام به خرید و انتخاب لباس مناسب ورزش تنیس کنید.

لباس مناسب ورزش تنیس

یکی از ویژگی های کلیدی لباس مناسب ورزش تنیس قابلیت تنفس آن است. مسابقات تنیس می تواند شدید و از نظر بدنی سخت باشد و باعث شود بازیکنان به شدت عرق کنند. یک لباس تنیس خوب از مواد دفع کننده رطوبت ساخته شده است که عرق را از بدن دور می کند و بازیکنان را در حین بازی خشک و راحت نگه می دارد. پارچه هایی مانند مخلوط های پلی استر یا الیاف مصنوعی با پانل های مشبک گزینه های عالی برای تهویه و تنظیم دما هستند.

یکی دیگر از جنبه های مهم لباس مناسب ورزش تنیس تناسب آن است. لباس‌های خیلی گشاد یا خیلی تنگ می‌توانند حرکت را مختل کرده و عملکرد را تضعیف کنند. لباس تنیس باید به بازیکنان اجازه دهد که آزادانه و بدون هیچ محدودیتی حرکت کنند.

تاپ ها باید فضای کافی برای تاب خوردن داشته باشند و تحرک کافی شانه ها را فراهم کنند، همچنین قسمت های پایینی باید دامنه حرکتی راحت و نامحدودی را برای خم شدن و دویدن در اختیار بازیکن قرار دهد. لباس‌های مناسب می‌توانند چابکی را افزایش داده و بازیکنان را قادر می‌سازد تا ضربات قدرتمندی را به راحتی انجام دهند.

علاوه بر این، لباس مناسب ورزش تنیس باید پشتیبانی کافی را فراهم کند. بازیکنان زن اغلب سوتین‌های ورزشی می‌پوشند که راحتی عالی را ارائه می‌دهد و از هرگونه ناراحتی یا حواس‌پرتی در طول مسابقات جلوگیری می‌کند.

به طور مشابه، ورزشکاران مرد معمولاً شورت یا شورتک های فشرده را انتخاب می کنند تا حمایت بیشتری داشته باشند و پارگی را به حداقل برسانند.

بیشتر بخوانید: قیمت راکت تنیس حرفه ای

لباس مناسب ورزش تنیس

انتخاب لباس تنیس مناسب

در انتخاب لباس تنیس، سبک شخصی و ترجیح بازیکن مهم است. در حالی که عملکرد کلیدی است، بازیکنان اغلب از بیان شخصیت خود از طریق انتخاب لباس لذت می برند. بسیاری از برندها طیف گسترده ای از رنگ ها و طرح ها را متناسب با سلیقه های مختلف ارائه می دهند. برخی از بازیکنان حتی لباس هایی با الهام از تنیس بازان حرفه ای مورد علاقه خود می پوشند.

شایان ذکر است که لباس تنیس مناسب می تواند تاثیر روانی بر عملکرد بازیکن نیز داشته باشد. احساس اعتماد به نفس در لباس آنها می تواند عزت نفس را افزایش دهد و به بازیکنان کمک کند تا روی بازی خود تمرکز کنند. برخی از ورزشکاران معتقدند که پوشیدن لباس یا رنگ خاصی، می تواند برای آنها شانس بیاورد یا عملکرد آنها را افزایش دهد. اگرچه این ممکن است ذهنی باشد، اما اهمیت احساس راحتی و اعتماد به نفس در انتخاب لباس را برجسته می کند.

به طور کلی انتخاب لباس تنیس مناسب شامل در نظر گرفتن عواملی مانند سبک، راحتی عملکرد و رعایت مقررات است. با انتخاب دقیق لوازم جانبی لباس و کفش مناسب، بازیکنان می توانند عملکرد خود را بهینه کنند و در زمین راحت بمانند و از بازی تنیس نهایت لذت را ببرند. همچنین، برخی از تورنمنت ها و باشگاه ها کدهای لباس خاصی دارند که بازیکنان باید از جمله الزامات مربوط به بلندی دامن و شورت رنگ لباس و وجود لوگو یا حمایت مالی از آنها پیروی کنند. بازیکنان باید اطمینان حاصل کنند که لباس های انتخابی آنها با این دستورالعمل ها مطابقت دارد تا از مجازات یا محرومیت جلوگیری شود.

علاوه بر در نظر گرفتن عملکرد، شرایط آب و هوایی سبک راحتی و مقررات، بازیکنان تنیس باید به لوازم جانبی که در طول مسابقه استفاده می کنند نیز فکر کنند. این لوازم جانبی می تواند شامل جوراب کفش، کلاه، مچ بند و سربند باشد.

بیشتر بخوانید: توپ تنیس عمده

انتخاب لباس تنیس

ویژگی های لباس مناسب ورزش تنیس

لباس های تنیس به طور خاص برای نیاز ها و شرایط مربوط به ورزش تنیس طراحی شده اند. پوشیدن لباس مناسب ورزش تنیس به هنگام بازی تنیس می تواند تأثیر بسیار زیادی بر عملکرد شما به خصوص در طول مسابقات و بازی های طولانی، داشته باشد. اگر لباس ورزش تنیس از تعدادی ویژگی و خصوصیات خاص برخوردار باشد، آن را از لباس های ورزشی معمولی تنیس متمایز می کند. این ویژگی ها و خصوصیات عبارتند از:

1- طراحی، سبک و مدل لباس تنیس

در وهله اول باید دید بهترین و مناسب ترین مدل لباس برای تنیسور ها چیست و بسته به گرم یا سرد بودن هوا مناسب ترین گزینه برای پوشیدن کدام است؟ از آن جایی که تنیسور ها معمولا در فضای باز بازی می کنند، گرم یا سرد بودن هوا در انتخاب لباسی که هنگام بازی می خواهند بپوشند، بسیار تاثیر گذار است. در ادامه مناسب ترین لباس تنیس را برای مردان و زنان در فصل های سرد و گرم سال ذکر خواهیم کرد.

برای مردان در هوا و فصل های گرم سال، لباس تنیس استاندارد و مناسب، پیراهن بدون آستین یا با آستین کوتاه و شورت است و برای خانم‌ ها، لباس مناسب ورزش تنیس یک پیراهن یقه‌ دار یا تاپ تنیس است که با دامن یا شلوارک ست می‌ شود. البته خانوم ها هم پوشیدن شلوارک را به دامن ترجیح می دهند.

در هوا و فصل های سرد سال نیز بازیکنان تنیس بهتر است پیراهن‌ های آستین بلند و شلوار های ساخته شده از مواد و پارچه های گرم‌ تر را انتخاب کنند تا عضلات خود را گرم نگه دارند و از آسیب‌ دیدگی پیشگیری کنند.

علاوه بر این مهم است که طراحی و سبک لباس تنیس را در نظر بگیرید. در حالی که عملکرد و راحتی بسیار مهم است، بازیکنان نیز باید در زمین احساس اعتماد به نفس و شیک بودن داشته باشند. امروزه بسیاری از برندهای تنیس طیف گسترده ای از پوشاک مد روز را با الگوهای رنگ های زنده و طرح های براق ارائه می دهند. ظاهر خوب می تواند اعتماد به نفس بازیکن را افزایش دهد و به عملکرد کلی وی کمک کند.

2- آزادی حرکت

تنیس یک ورزش سریع است و بازیکنان به هنگام بازی به دویدن زیاد، چرخش، پریدن و سایر حرکات سریع نیاز دارد. به همین دلیل مهم است که لباس‌ های راحت، کش دار و منعطفی را برای خود انتخاب کنید تا به شما اجازه دهد آزادانه در زمین بازی حرکت کنید.

تاپ های تنیس به خصوص در اطراف گردن و شانه ها باید نسبتاً گشاد باشند تا بازیکنان بتوانند به راحتی سرویس خود را در بازی تنیس به انجام برسانند. همچنین پوشیدن پیراهن ها و شورت ها یا شلوارک های بلند و نسبتا گشاد به شما اجازه می دهند بدون محدودیت و سریع و راحت حرکت کنید.

بنابراین در ورزش تنیس به دلیل این که تعداد بسیار زیادی پیچ و تاب، چرخش، دویدن و پریدن وجود دارد، برای لباس مناسب ورزش تنیس باید لباس های راحت و سبک را انتخاب کنید تا فضای لازم و ضروری برای حرکت و تحرک را در اختیار شما قرار دهند. فراموش نکنید که پوشیدن یک لباس نامناسب و بسیار گشاد یا تنگ باعث ایجاد ناراحتی شما در زمین بازی تنیس شده و حرکات شما را به هنگام سرویس زدن و بازی محدود می کند و مسلما این مسئله بر روی نحوه بازی و عملکرد شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

3- پارچه های دفع کننده رطوبت

از آن جایی که مسابقات تنیس به راحتی می توانند چند ساعت طول بکشند، نباید لباس هایی را برای خود انتخاب کنید که در دوخت و طراحی آن ها از مواد و پارچه هایی استفاده شده که مانند پنبه رطوبت را به خود جذب می‌ کنند. زیرا این امر منجر به ساییدگی و سنگینی لباس و در نهایت احساس ناراحتی شما می‌ شود.

لباس مناسب ورزش تنیس، مثل تاپ ها و شورت های تنیس از پارچه های دفع کننده رطوبت مانند پلی استر و اسپندکس طراحی و ساخته می شوند تا باعث احساس راحتی بیشتر شما و افزایش دامنه حرکتی شما به هنگام بازی در زمین تنیس شوند.

بازی خوبِ بازیکنان تنیس به راحتی و خشک ماندن لباس آن ها به هنگام بازی بستگی دارد. زیرا تنیسور ها به طور مداوم در اطراف زمین حرکت می کنند و به لباسی نیاز دارند که در زمان بازی بتواند دمای بدن آن ها را تنظیم کند. بنابراین باید به دنبال پارچه هایی باشید که به طور خاص طراحی شده اند تا رطوبت بدن شما را به هنگام ورزش تنیس از بین ببرند.

این پارچه‌ های دفع کننده رطوبت از الیاف خاصی ساخته شده‌ اند و عرق را از پوست شما دور می‌ کنند و به لباس تنیس اجازه می‌ دهند تا سریع‌ تر تبخیر و خشک شود. این به این معنی است که با پوشیدن و استفاده از لباس مناسب ورزش تنیس، در طول بازی خشک تر و خنک تر می مانید.

بنابرین باید لباس‌ هایی را برای ورزش تنیس انتخاب کنید که از موادی مانند پلی‌استر، اسپندکس یا نایلون ساخته و تولید شده‌ اند. با اولویت قرار دادن لباس هایی از پارچه های دفع کننده رطوبت، می توانید یک بازی تنیس لذت بخش تر و بدون دردسر داشته باشید و دیگر نیازی نیست نگران احساس چسبندگی یا سنگینی لباس های خیس عرق خود به هنگام بازی باشید.

4- سبک بودن لباس مناسب ورزش تنیس

سبک وزن بودن یکی دیگر از ویژگی های یک لباس مناسب ورزش تنیس می باشد و انتخاب یک لباس تنیس سبک وزن، سرعت و تحرک شما را در زمین بازی تنیس افزایش می دهد. لباس های تنیس حجیم و سنگین می تواند مانع از چابکی و راحتی شما در زمین تنیس شود. بنابراین به هنگام انتخاب لباس ورزشی تنیس مناسب و استاندارد باید مطمئن شوید لباسی را انتخاب می کنید که به هیچ وجه عملکرد شما را در زمین بازی محدود نمی کند و بر بازی شما تأثیر منفی نمی گذارد. لباس های ورزشی تنیس از جنس پلی‌ استر یا نایلون و یا اسپندکس بسیار سبک وزن و قابل تنفس می باشند و به تهویه بهتر و راحتی بیشتر شما در زمان بازی در زمین تنیس بسیار کمک می کنند.

5- کیفیت و دوام لباس مناسب ورزش تنیس

بهترین و با کیفیت ترین لباس های ورزشی تنیس را باید از برند های محبوب و معتبر تهیه کنید. زیرا انتخاب و خرید لباس ورزشی تنیس با کیفیت باعث می شود که بتوانید مدت زمان طولانی تری از آن استفاده کنید و مجبور به هزینه اضافی برای لباس تنیس نشوید. همچنین لباس های با کیفیت از دوام و مقاومت بالاتری نسبت به لباس های بی کیفیتی که از مواد درجه دو و نامرغوب طراحی و دوخته می شوند، برخورداند.

لباس های ورزشی تنیس با کیفیت در برابر چین و چروک و پوشیدن و شستشوی زیاد، بسیار مقاوم و بادوام می باشند و با شستشوی مداوم دچار تغییر شکل و رنگ نمی شوند. با کیفیت بودن لباس تنیس با برخورداری از این ویژگی ها، آن را به گزینه‌ ای عالی و فوق العاده برای بازیکنانی که به طور منظم بازی می کنند و به دنبال لباس مناسب تنیس هستند که در مدت کوتاهی خراب نشود، تبدیل می‌ کند.

لباس مناسب ورزش تنیس اگر از جنس پلی استر، اسپندکس یا نایلون باشد، بسیار با دوام تر و مقاوم‌ تر از لباس تنیس از جنس پنبه می باشد و طول عمر بالاتری هم دارد.

سایر ویژگی های لباس مناسب ورزش تنیس

از دیگر ویژگی‌ های انواع مختلف لباس‌ مناسب ورزش تنیس می توان به وجود درز های بدون ساییدگی در لباس تنیس و وجود جیب‌ هایی در شلوارک و شورت های تنیس برای جایگذاری توپ های اضافی تنیس در آن اشاره کرد.

به دلیل این که معمولا ورزش و بازی تنیس در فضا و محیط باز انجام می شود، باید توجه داشته باشید که در فصول گرم سال بهتر است از لباس های ورزشی با رنگ روشن استفاده کنید و در فصول سرد سال لباس های ورزشی تنیس با رنگ تیره بپوشید.

در نهایت ضروری است که الزامات خاص سطوح مختلف زمین تنیس را در نظر بگیرید. علاوه بر این لوازم جانبی نقش مهمی در تکمیل لباس تنیس مناسب دارند. کلاه یا گیره برای محافظت از چشمان بازیکن در برابر نور خورشید و جلوگیری از عرق از صورت آنها بسیار مهم است. عینک آفتابی با محافظ UV نیز برای محافظت از چشم در برابر اشعه های مضر توصیه می شود. مچ بند و هدبند اکسسوری های محبوبی هستند که نه تنها به جذب عرق کمک می کنند، بلکه به ظاهر کلی نمایی سبک می بخشند.

بیشتر بخوانید: لباس تنیس منیریه | خرید عمده لباس تنیس از تولیدی های منیریه

طراحی و سبک لباس تنیس

انتخاب جوراب مناسب در ورزش تنیس

وقتی صحبت از جوراب به میان می‌آید، بازیکنان تنیس اغلب جوراب‌هایی را انتخاب می‌کنند که دارای خاصیت بالشتی و رطوبت‌گیر هستند تا ضمن کاهش خطر تاول‌ها، راحتی و پشتیبانی را فراهم کنند. مهم است که جوراب هایی را انتخاب کنید که به درستی مناسب باشند و از قوس مناسب پشتیبانی کنند.

انتخاب جوراب مناسب در لباس مناسب ورزش تنیس برای راحتی و جلوگیری از تاول ضروری است. جوراب‌های مخصوص تنیس که از مواد جذب‌کننده رطوبت و زیره‌های بالشتک‌شده ساخته شده‌اند، می‌توانند حمایت بیشتری داشته باشند و احتمال ناراحتی را در طول مسابقات طولانی کاهش دهند. توصیه می‌شود از جوراب‌های نخی خودداری کنید زیرا تمایل به حفظ رطوبت دارند و ممکن است باعث ایجاد تاول شوند.

اگر به تازگی بازی ورزش تنیس را شروع کرده اید، یا هر چند وقت یک بار تنیس بازی می کنید، ممکن است ندانید که این ورزش و بازی چقدر می تواند روی پای شما بی رحم باشد. اگر از جوراب های مناسب استفاده نکنید، ممکن است از ناحیه پا دچار مشکل و آسیب دیدگی شوید.

انتخاب جوراب مناسب در لباس مناسب ورزش تنیس برای راحتی و پیشگیری از تاول زدن پای شما مهم و ضروری است. جوراب‌ های مخصوص ورزش تنیس که از مواد جذب‌ کننده رطوبت و زیره‌ های بالشتک‌ شده طراحی و ساخته شده‌ اند، می‌ توانند حمایت بیشتری داشته باشند و احتمال ناراحتی و احساس اذیت بودن در ناحیه پای شما را در طول تمرینات و مسابقات طولانی کاهش دهند.

برای این که پا های خود را در شرایط موقعیت مناسب نگه دارید، ارائه نوع حمایت و حفاظت مناسب برای آن ها بسیار مهم است. از راه های انجام این کار، پوشیدن جوراب مناسب ورزش تنیس به هنگام بازی می باشد. انتخاب یک جفت جوراب مناسب برای جلوگیری از پیچ خوردگی مچ پا که یکی از رایج ترین آسیب ها در ورزش تنیس می باشد، لازم و ضروری است. آن ها همچنین هر گونه اصطکاک بین کفش و پا را از بین می برند و از ایجاد تاول ها پیشگیری می کنند.

توصیه می شود برای جلوگیری از آسیب دیدگی و اطمینان از راحتی در طول مسابقات کفش هایی را انتخاب کنید که به خوبی مناسب باشند و از قوس خوبی برخوردار باشند.

بیشتر بخوانید: قیمت لباس تنیس زنانه و مردانه

انتخاب جوراب مناسب در لباس مناسب ورزش تنیس

لوازم جانبی تنیس

برخی از تنیس بازان برای محافظت از چشمان خود در برابر تابش نور خورشید یا حتی ایجاد مزیت روانی با پنهان کردن احساسات خود از حریف، لوازم جانبی دیگری مانند عینک آفتابی را انتخاب می کنند. عینک آفتابی با لنزهای پلاریزه اغلب ترجیح داده می شود زیرا باعث کاهش تابش خیره کننده و شفافیت بهتر در زمین می شود.

یکی دیگر از لوازم جانبی مهم کیف تنیس است. کیسه های تنیس برای حمل و سازماندهی تمام تجهیزات لازم طراحی شده اند. آنها در اندازه ها و سبک های مختلف از جمله کیف های کوله پشتی و کیف های چرخ دار عرضه می شوند.

ضروری است که کیفی را انتخاب کنید که بتواند تمام راکت‌ها، توپ ها، حوله‌ها، لباس یدکی و سایر وسایل شخصی شما را در خود جای دهد. دستگیره ها و گیره ها نیز مهم هستند که باید در نظر گرفته شود. بازیکنان تنیس اغلب از اورگریپ برای تقویت حس و چسبندگی دسته راکت خود استفاده می کنند. با گذشت زمان، گیره راکت فرسوده می شود و استفاده از آن می‌تواند حس کهنگی و چسبناکی را ایجاد کند.

دستگیره ها و اورگریپ ها دارای ضخامت ها و بافت های مختلف هستند که به بازیکنان این امکان را می دهد تا دسته راکت خود را مطابق میل خود سفارشی کنند.

لوازم جانبی تنیس

علاوه بر این، لوازم جانبی مانند لرزشگیرها را می توان به رشته های راکت تنیس وصل کرد تا لرزش ضربه را کاهش دهد و احساس راحتی بیشتری در حین بازی ایجاد کند.

شایان ذکر است که برخی از لوازم جانبی مانند مچ بند کلاه و هدبند نیز می تواند راهی برای بازیکنان باشد تا سبک شخصی خود را بیان کنند یا حمایت های خود را به نمایش بگذارند. بسیاری از بازیکنان حرفه ای اغلب لوازم جانبی با لوگوی خود را می پوشند یا برندهای خاصی را تایید می کنند.

انتخاب لوازم جانبی مناسب در تنیس می تواند عملکرد را بهبود بخشد و افراد را از عناصری مانند آفتاب یا عرق محافظت کند و حتی سبک شخصی را اضافه کند. با در نظر گرفتن نیازها و ترجیحات خاص بازیکنان می توانند بازی خود را بهینه کنند و از ورزش نهایت لذت را ببرند.

انتخاب کفش تنیس مناسب هم برای عملکرد و هم برای پیشگیری از آسیب بسیار مهم است. کفش‌های تنیس باید از ثبات کششی و پشتیبانی خوبی برخوردار باشند تا به بازیکنان کمک کند تا به سرعت حرکت کنند و در زمین بچرخند. نوع سطح زمین مانند خاک رس سخت یا چمن نیز ممکن است بر انتخاب کفش تنیس تأثیر بگذارد.

مچ بند و هدبند دو منظوره جذب عرق و دور نگه داشتن آن از دست و صورت بازیکن است. آنها همچنین می توانند سطحی از راحتی را فراهم کنند و از حواس پرتی در طول مسابقات شدید جلوگیری کنند.

بعضی از تنیس بازان ممکن است برای کمک به حمایت و ریکاوری عضلات، لباس های فشرده مانند آستین یا شورت بپوشند. این لباس ها به گونه ای طراحی شده اند که به نواحی خاصی از بدن فشرده می شوند و به کاهش خستگی و درد عضلانی کمک می کنند.به طور کلی انتخاب لوازم جانبی مناسب برای تنیس برای عملکرد و راحتی مهم است. با انتخاب جوراب مناسب کفش کلاه مچ بند و سایر لوازم جانبی بازیکنان می توانند راحتی تمرکز و تجربه کلی خود را در زمین افزایش دهند.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید راکت تنیس

سخن پایانی

لباس تنیس با لباس های ورزشی دیگر متفاوت است. زیرا برای مقابله و سازگاری با چالش های خاص این ورزش طراحی شده است.  به عنوان مثال، لباس مناسب ورزش تنیس سبک وزن است، قابل تنفس است و دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که باعث احساس راحتی بیشتر بازیکن در زمین بازی تنیس می شود.

از آن جایی که تنیس ورزشی است که شما را ملزم به دویدن، کشش، پیچاندن، پریدن و انجام حرکات دیگری می‌ کند باید لباس های ورزشی را برای بازی تنیس انتخاب کنید و بپوشید که به شما اجازه حرکت آزادانه بدهد و احساس راحتی کنید. لباس مناسب تنیس باید در شرایط آب و هوای گرم از شما در برابر نور خورشید محافظت کند یا وقتی هوا سرد است شما را گرم نگه دارد و در نهایت باید ظاهر خوبی داشته باشند تا باعث شیک بودن شما و اعتماد به نفس بیشتر شما در زمین بازی تنیس شود.

همچنین هنگام پوشیدن لباس تنیس، باید لباس هایی را بپوشید که به طور خاص برای چالش های ورزش تنیس طراحی شده اند. لباس مناسب ورزش تنیس کشسان خواهد بود و اجازه می دهد عرق به راحتی از لباس عبور کند و سریع خشک شود.

فراموش نکنید که لباس های ورزشی تنیس شما باید به راحتی برای شما مناسب باشد و نه گشاد باشد و نه تنگ، تا در حین دویدن و پریدن در اطراف زمین به پوست شما اجازه تنفس بدهد.

در این مقاله سعی کردیم در خصوص ویژگی های لباس مناسب ورزش تنیس برای شما همراهان گرامی صحبت کنیم تا با توجه به این نکات و خصوصیات گفته شده بتوانید مناسب ترین و بهترین لباس ممکن را برای ورزش تنیس خود انتخاب کنید. بسیار سپاسگزاریم که تا به انتهای این مقاله همراه ما بودید و مطالب این مقاله را با دقت مطالعه کردید و امیدواریم که راهنمایی ها و اصول ذکر شده برای شما تنیسور های عزیز مفید واقع شده باشد.

adidas

5/5 - (2 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه