خرید کفش پینگ پنگ|استعلام قیمت و خرید عمده از تولیدی در 1403

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. خرید کفش پینگ پنگ|استعلام قیمت و خرید عمده از تولیدی در 1403
خرید کفش پینگ پنگ

خرید کفش پینگ پنگ بصورت عمده و خرده در تولیدی ها و عمده فروشان زیر ممکن شده است. قیمت کفش پینگ پنگ بروز را دریافت کنید. در زیر تولیدی ها و فروشگاه های کفش پینگ پنگ برای شما توسط اسپرت مال جمع آوری شده است که میتوانید با کلیک روی هر کدام از برند های موجود به اطلاعات تماس ایشان دسترسی داشته باشید.

خرید کفش پینگ پنگ از لیست تولیدی های زیر

راهنمای خرید عمده کفش پینگ پنگ

کفش پینگ پنگ یکی از لوازم اولیه و ضروری برای این ورزش محسوب می‌شود. برای خرید عمده کفش پینگ پنگ باید لیست کاملی از مراکز و فروشگاه‌هایی داشته باشید که این محصول را به شکل عمده می‌فروشند. اسپرت مال در این مقاله، لیستی از این مراکز و فروشگا‌ه‌ها در اختیار شما قرار داده است.

این مقاله با گردآوری نکات مهمی که باید برای خرید عمده کفش پینگ پنگ در نظر داشته باشید به شما کمک می‌کند از فروشگاه‌های معتبری که ما برای شما لیست کرده‌ایم، بهترین گزینه را انتخاب کنید.

شما می‌توانید با کلیک کردن روی هر فروشگاهی که مد نظرتان است، به اطلاعات تماس آن فروشگاه دسترسی داشته باشید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا برای خرید عمده کفش پینگ پنگ با توجه به مطالب این مقاله بهترین انتخاب را داشته باشید.

‌نکات مهم در خرید عمده کفش پینگ پنگ

شاید با خودتان بگویید خرید کفش پینگ پنگ کار سختی نیست، فقط کافی است یک فروشگاه با قیمت مناسب را پیدا کنید و بعد از استعلام قیمت، سفارش خود را ثبت کنم و تمام. اما اینکه بدانید چه می‌خواهید و از کجا باید بخرید تازه اول راه است. برای یک خرید به صرفه که بعدا بتوانید فروش خوبی هم داشته باشید باید کیفیت محصول را از هر جهت بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: انواع توپ پینگ پنگ

برای خرید عمدۀ کفش پینگ پنگ، دو معیار مهم را که اغلب ورزشکاران به آن توجه می‌کنند در نظر داشته باشید. مهم است که کف کفش از پلاستیک طبیعی ساخته شود و شیاردار باشد. مورد دوم این است که باید سبک باشد تا امکان جابجایی سرعتی را برای بازیکن فراهم کند.

‌نکات مهم در خرید عمده کفش پینگ پنگ

کفش‌های پینگ پنگ یکی از ضروری‌ترین تجهیزات این ورزش هستند، در واقع بعد از راکت مهمترین وسیله کفش پینگ پنگ است. کیفیت کفش تا حد زیادی تعیین کنندۀ حرکت مناسب و سریع بازیکن دور میز است. به همین علت هنگام خرید عمده کفش پینگ پنگ نباید خرید خود را سطحی و ساده بپندارید.

بیشتر بخوانید: فروشگاه لوازم پینگ پنگ در تهران

در جدول زیر تعدادی از معیارهایی که باید هنگام خرید عمده کفش پینگ پنگ در نظر بگیرید را برای شما تهیه کرده‌ایم:

معیارهای مهم در خرید عمده کفش پینگ پنگاهمیت این معیارها
کیفیتهیچ وقت کیفیت را فدای قیمت پایین نکنید، چون به مرور مشتریان خود را از دست خواهید داد
تنوع طرح و مدلکفش پینگ پنگ تنوع و طرح‌های زیادی دارد، با توجه به نیاز مشتریان خود انتخاب کنید
قیمتقیمت اگر چه مهم است ولی لزوما نه هر قیمت بالایی نشانۀ کیفیت بالاست، نه هر قیمت کمتری نشانۀ کیفیت پائین
شرایط پرداختبعضی از فروشندگان عمده برای مشتریان خود شرایط پرداخت ویژه‌ای را در نظر می‌گیرند که می‌توانید روش مناسب خود را انتخاب کنید
جنسجنس مرغوب همیشه در تجهیزات ورزشی نقش مهمی دارد. هم به لحاظ جلوگیری از آسیب دیدگی و هم مراقبت از سلامتی بازیکن
برندبرندهایی که مشهورتر هستند قیمت بالاتری هم دارند، ولی لزوما همیشه برندهای مشهور بهترین انتخاب نیستند.
وزن سبکاین کفش‌ها باید سبک باشند تا بازیکن به راحتی و سرعت بتواند حرکت کند
تنفس کفشکفش پینگ پنگ باید بافتی داشته باشد که تهویه هوا صورت بگیرد

راهنمای خرید عمده کفش پینگ پنگ

کفش پینگ پنگ عموما از پلاستیک و پارچه تولید می‌شود. وجود پلاسیک به ویژه در کف کفش باعث می‌شود هنگام ورزش پای بازیکن روی زمین سُر نخورد. همانطور که می‌دانید این ورزش در جابجایی به سرعت و دقت زیادی نیاز دارد در نتیجه هنگام خرید عمده کفش پینگ پنگ باید به این مسئله دقت کنید.

علاوه بر این جنس پلاستیکی کف کفش پینگ پنگ هنگام توقف یکبارۀ بازیکن به کمک او می‌آید. در این ورزش توقف‌های ناگهانی و کوتاه هم یکی از حرکت‌های چالش برانگیزی است که نیاز به طراحی و استفاده از یک کفش مختص به همین ورزش را بیشتر می‌کند. به همین دلیل برای خرید کفش عمده پینگ پنگ باید به کارآیی و تفاوت‌هایی که این کفش با بقیه دارد توجه کنید.

حتما شیارهایی که کف کفش باید باشند را بررسی کنید. این شیارها در این ورزش برای بازیکن درست به اندازه وجود توپ ضروری است. این کفش‌ها به شکلی طراحی شده‌اند که دویدن، گام‌زدن، پریدن، حرکت به طرفین و تغییر جهت‌های سریع را برای بازیکن فراهم می‌کنند.

بیشتر بخوانید: قوانین پینگ پنگ 

تنفس کفش هم مهم است، تنفس کفش به معنای بافت مشبک رویۀ کفش است که باعث می‌شود هوای درون کفش به راحتی خارج شود. به این ترتیب بوی نامطبوع عرق درون کفش محبوس نمی‌شود. همچنین رویۀ این کفش‌ها به شکلی است که نوعی پشتیبانی برای قوزک پای بازیک درست می‌کنند.

به دلیل همان سرعتی که در تغییر جهت بازیکن لازم است، اگر این رویه به اندازۀ کافی مچ و قوزک چای بازیکن را نگه ندارد، احتمال آسیب دیدن بیشتر خواهد شد.

خرید عمده کفش پینگ پنگ

برندهای تولید‌کنندۀ زیادی کفش‌های ورزشی تولید می‌کنند. شما باید با توجه به سرمایه و هدفی که دارید برند خود را انتخاب کنید. از جمله‌ برندهایی که بسیار معروف هستند می‌توان به برندهای، Joola Rally Blue ، Mizuno Wave Drive 7 ، Energy Force XII Shoes ، Butterfly Lezoline، Li-ning CNT Ma Long اشاره کرد.

در خرید عمده کفش پینگ پنگ برندهای نامبرده را که در زمرۀ بهترین برندهای تولیدکنندۀ کفش پینگ پنگ هستند، در نظر داشته باشید. سپس مناسب‌ترین قیمت را برای خود انتخاب کنید. یادآوری می‌کنیم هر چقدر برند انتخابی شما محبوب‌تر و مشهور‌تر باشد، قیمت محصولاتش هم گران‌تر خواهد بود.

سوالات متداول دربارۀ خرید عمده کفش پینگ پنگ

 • چرا نمی‌توان کفش دو (دویدن) را به جای کفش پینگ پنگ خرید؟

هم به لحاظ ایمنی و جلوگیری از آسیب به مچ و قوزک پا و هم نوع کارآیی که هر کدام دارند، نمی‌توان از کفش ورزشی دو در ورزش پینگ پنگ استفاده کرد. ما در این مقاله به این مسئله اشاره کردیم که رویۀ کفش پینگ پنگ طوری طراحی شده است که نوعی پشتیبانی و حمایت برای مچ پای بازیکن فراهم می‌کند.

احتمال چرخش پا در کفش‌های ورزشی ساده یا کفش‌های دو خیلی بالاست. توصیه می‌کنیم حتی اگر مدت کوتاهی هم است که این ورزش را شروع کرده‌اید، باز هم از کفش پینگ پنگ استفاده کنید و ریسک نکنید.

 •  آیا کفش‌های پینگ پنگ انواع مختلفی دارد؟

به طور کلی در تنیس سه نوع سطح وجود دارد: مناسب خاک، مناسب زمین سالن و مناسب چمن. هر کدام از این مدل‌ها ویژگی‌های منحصر به خودشان را دارند. بنابراین نمی‌توان از آنها به جای هم استفاده کرد. این نکته در مورد خرید کفش عمده پینگ پنگ هم تاثیرگذار است. شما باید با توجه به نوع مشتری و بازاری که دارید، مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید.

 • چرا باید از لیست این مقاله برای خرید عمده کفش پینگ پنگ استفاده کنم؟

معتبرترین فروشگاه‌ها و مراکز فروش عمده تجهیزات ورزشی در این لیست کنار هم قرار گرفته‌اند. اگر شما بخواهید خودتان چنین لیستی را تهیه کنید باید وقت زیادی برای این کار بگذارید. در حالیکه همکاران ما از قبل این کار را برای شما انجام داده‌اند.

به این روش شما می‌توانید روی هر فروشگاهی که خواستید کلیک کنید تا به راحتی به اطلاعا تماس آن دسترسی داشته باشید و استعلام قیمت کنید. صرفه جویی در زمان و خرید از فروشگاه‌های معتبر مزیت استفاده از لیست اسپرت مال است.

 • آیا واقعا قیمت در کیفیت تاثیر دارد؟

همۀ ما تجربۀ یک خرید گران از یک برند سرشناس را داشته‌ایم، اما شاید کیفیت به اندازه‌ای که باید، بالا نبود و ما از خریدمان راضی نبودیم. برعکس این شرایط هم وجود دارد. خرید از یک برند متوسط ولی با کیفیت بالا و رضایتبخش. پس قیمت همیشه تنهاترین و مهمترین فاکتور نیست. باید مجموعه ای از ویژگی‌هایی که در این مقاله گفتیم را در نظر بگیرید.

سخن آخر

خرید عمده کفش پینگ پنگ اگر با اطلاعات کافی و درست انجام شود، کار چندان دشواری نخواهد بود. یکی از دلایلی که اسپرت مال در این مقاله ویژگی‌ها و نکات مهم خرید عمده را برای شما تهیه کرده است، ساده‌سازی مراحل خرید است. اگر به معیارهای توضیح داده شده در این مقاله دقت کنید، با چند فروشگاه و مرکز فروش عمده صحبت کنید، راحت‌تر تصمیم خواهید گرفت.

اسپرت مال به عنوان بزرگترین و معتبرترین مرجع آنلاین معرفی مراکز و فروشگاه‌های خرید و فروش عمده لوازم ورزشی سراسر ایران، این فرصت را برای صاحبان مشاغل ورزشی فراهم کرده است که به اطلاعات زیادی دسترسی داشته باشند.

از کسب اطلاعات دربارۀ محصولات ورزشی گرفته تا اطلاعات تماس و معرفی مراکز و فروشگاه‌های تجهیزات ورزشی را به عهده گرفته است. از اینکه اسپرت مال را انتخاب می‌کنید از شما قدردانی می‌کنیم.

منبع

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه