گوش گیر شنا از کجا بخریم

گوش گیر شنا از کجا بخریم؟ ادامه این مقاله از اسپرت مال را بخوان تا بدانی. ابتدا باید اطلاعاتی در مورد گوش گیر شنا به شما بدهیم.برای افرادی که گوش‌های حساس یا کانال‌های گوش باریک دارند، آب به دام افتاده می‌تواند منجر به عفونت‌های مکرر و دردناک گوش شود. گوش‌گیرهای شنا در صورت مناسب بودن، می‌توانند مانع از ورود آب به کانال‌های گوش شما در هنگام شنا شوند و در نتیجه از عفونت گوش جلوگیری کنند. مدل های گوش گیر برای کودکان و بزرگسالان یکسان است، اگرچه کودکان ممکن است هنگام قرار دادن گوش گیر خود به کمک کمی نیاز داشته باشند. این راهنما توضیح می دهد که هنگام انتخاب گوش گیر برای شنا به چه نکاتی توجه کنید.

مدل های گوش گیر

اول از همه، مطمئن شوید که گوش گیرها برای استفاده در آب طراحی شده اند. گوش گیرهای حذف کننده صدا برای شنا طراحی نشده اند و مهر و موم کافی و ضد آب ایجاد نمی کنند.

  • گوشگیر فلنج دار
گوشگیر فلنج دار
گوشگیر فلنج دار

گوش گیر های فلنج دار یک شکل مخروطی شکل جهانی و مناسب با فلنج های متعدد هستند که به عنوان مانعی در برابر آب عمل می کنند. آنها معمولاً نسبت به مدل‌های دیگر ارزان‌تر هستند و بنابراین نقطه شروع خوبی برای کسانی است که تازه علاقه مند به گوش‌گیرهای شنا هستند.

  • گوشگیر ارگونومیک
گوشگیر ارگونومیک
گوشگیر ارگونومیک

گوش شمع‌های ارگونومیک به گونه‌ای طراحی شده‌اند که به خوبی در داخل گوش قرار می‌گیرند و در مقابل گوش بیرونی قرار می‌گیرند، بیشتر از مدل‌های فلنجی. هر جفت دارای یک شاخه است که به طور خاص برای گوش راست و یکی برای سمت چپ شکل گرفته است.

  • گوشگیر قابل قالب‌گیری
گوشگیر قابل قالب‌گیری2
گوشگیر قابل قالب‌گیری

بتونه سیلیکونی قالب‌گیری که بر روی کانال گوش خارجی اعمال می‌شود تا بدون توجه به شکل گوش، یک مهر و موم راحت، مناسب و ضدآب ایجاد کند.

مواد اولیه گوش گیر شنا

گزینه های مواد اولیه گوش گیر شنا شامل سیلیکون قالب گیری شده، سیلیکون معمولی و پلاستیک نرم است.

  • اگر به لاتکس حساسیت دارید، مطمئن شوید که مدلی که انتخاب می کنید فاقد لاتکس باشد. تعداد انگشت شماری از برندها از لاتکس استفاده می کنند.
  • سیلیکون نرم و قالب‌گیری یک گزینه مناسب از مواد ضد حساسیت و قابل استفاده مجدد است.
  • اگر شناگر مداوم هستید، به دنبال گوش گیرهای ساخته شده از موادی باشید که می توان بارها از آن استفاده کرد، یا مجموعه های گوش گیر چندتایی برای از دست دادن ارائه می شوند.

نکات گوش گیر شنا

پوشیدن کلاه شنای سیلیکونی یا لاتکس روی گوش خود را میتوان به عنوان لایه دیگری از محافظت در برابر آب در نظر گرفت. همچنین ممکن است بخواهید قطره‌های گوش یا ابزارهای خشک‌کننده گوش بخرید تا بعد از شنا از آن استفاده کنید تا آب‌هایی را که توانسته‌اند از گوش گیر ها عبور کنند، خارج کنید.

به یاد داشته باشید که گوش گیرها در سبک های مختلفی تولید می شوند که هر کدام مزایای خاص خود را دارند. از آنجایی که آنها نسبتاً ارزان هستند، از امتحان کردن چندین سبک واهمه نداشته باشید تا ببینید کدام یک برای شما بهتر است. داشتن تناسب مناسب و مهر و موم ضد آب ارزش وقت، هزینه و تلاش اضافی را برای آزمایش چندین مدل دارد.

گوش گیر شنا از کجا بخریم

برای خرید گوشگیر شنای عمده و خرده روی آگهی های زیر کلیک کنید و به اطلاعات تماس دسترسی پیدا کنید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه