پخش و فروش عمده اسکیت |خرید عمده اسکیت با قیمت فوق العاده2023

اگر به دنبال خرید کفش اسکیت عمده هستید، در زیر مراکز پخش عمده اسکیت به شما معرفی میشود که فروش عمده اسکیت را به عهده گرفته اند. کافی است برای خرید عمده اسکیت روی برند مد نظرتان کلیک کنید و با شماره های تولیدی ها یا مراکز فروش عمده اسکیت تماس بگیرید و بعد از اطلاع از قیمت عمده اسکیت خرید خود را انجام دهید.

فروش عمده اسکیت در مراکز معتبر ایران

راهنمای خرید انواع کفش اسکیت عمده

در واقع این نوع ورزش تفریحی برای همه‌ی افراد، کوچک و بزرگسال می‌تواند مفید باشد. همچنین معمولا این ورزش را می‌توان در انواع مکان‌های تفریحی همانند پارک نیز انجام دهید. البته توصیه ما این است که برای جلوگیری از ایجاد آسیب‌های جدی بهتر است توصیه کنید در ابتدا از یک مربی حرفه‌ای برای استفاده از انواع کفش اسکیت کمک بگیرید.

به عبارتی بهتر به دلیل اینکه امروزه در بازار انواع طرح‌ها و مدل‌های کفش اسکیت وجود دارد، نیاز است تا با یک سری نکات پیش از خرید کفش اسکیت عمده آشنا شوید و سپس اقدام به خرید عمده اسکیت کنید.

به همین دلیل این مقاله را که در مورد راهنمای خرید عمده کفش اسکیت است، برای شما گردآودی کرده‌ایم تا شما بتوانید با انتخاب درست کفش اسکیت مناسب خود را پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید کفش اسکیت در 2023 | اسکیت چیست و چه انواعی دارد

خرید کفش اسکیت عمده

آشنایی با انواع اسکیت برای خرید عمده

قطعا می‌دانید که ورزش اسکیت، به ورزشی گفته می‌شود که با کمک کفش‌های چرخ دار انجام ‌می‌شود که البته امروزه این ورزش نیز دارای شاخه‌های متعددی است و حتی مسابقات بین‌المللی نیز برای آن برگزار می‌شود. برخی از افراد این ورزش را تنها برای سرگرمی و برخی دیگر نیز برای حرفه‌ای شدن و راه یافتن به مسابقات انجام می دهند.

اما ممکن است برای شما نیز این سوال پیش آمده باشد که کدام نوع کفش اسکیت می‌تواند برای فروش مناسب باشد؟

به طور کلی در این مقاله راهنمای خرید کفش اسکیت عمده باید این نکته را ذکر کنیم که انواع متفاوتی اسکیت در بازار وجود دارند که هر یک از آن‌ها برای هدف و کاربرد خاصی طراحی و تولید شده‌اند. برخی از آن‌ها برای استفاده روزانه و برخی دیگر برای کاربردهای حرفه‌ای‌تر استفاده می‌شوند. به همین دلیل جهت آشنایی با انواع اسکیت، پیشنهاد می‌کنیم ادامه مقاله را مطالعه کنید.

1- اسکیت های فیتنس

در واقع شناخت انواع کفش اسکیت از آن‌جایی به عنوان یکی از نکات مهم راهنمای خرید کفش اسکیت شناخته می‌شود که موجب آشنایی بیشتر شما با نوع کاربرد هر یک از کفش‌ها و در نهایت انتخاب درست کفش اسکیت عمده می‌شود. از جمله انواع کفش‌های اسکیت می‌توان به اسکیت های فیتنس اشاره کرد.

این نوع معمولا برای تمرینات و یا سواری‌های راحت کاربردی هستند. از جمله ویژگی‌های بارز آن‌ها می‌توان راحتی بسیار زیاد و داشتن قابلیت تهویه مناسب هوا را نام برد و به همین دلیل نیز برای مسافت‌های کوتاه و یا طولانی قابل استفاده هستند.

2- رولر اسکیت‌ها یا اسکیت‌های چهار چرخ

به طور کلی در مقاله فروش عمده اسکیت لازم است به این امر اشاره کنیم که اسکیت‌های رولر دارای دو دسته هستند. دسته اول برای جشن‌ها و یا نوع خاصی از رقص استفاده می‌شوند و دسته دوم برای تمرینات و یا اسکیت سواری مسافت طولانی به کار می‌روند.

در واقع رولر اسکیت‌ها یا اسکیت‌های چهار چرخ که از دیگر انواع کفش اسکیت به حساب می‌آیند دارای ظاهری کلاسیک هستند که یک جفت از این چهار چرخ‌ها در قسمت جلویی اسکیت و جفت دیگر در قسمت عقبی اسکیت قرار گرفته است. همچنین از مزایای این نوع مدل می‌توان به داشتن سطح اتکای بیشتر نسبت به اسکیت‌های اینلاین اشاره کرد.

3- اسکیت‌های سرعت

از دیگر انواع کفش اسکیت عمده که برای اسکیت سواران حرفه‌ای مناسب هستند، می‌توان اسکیت های سرعت را نام برد. در واقع این مدل اسکیت‌ها برای افرادی مناسب هستند که در تیم‌ها فعالیت دارند و یا قصد دارند در مسابقات مختلف با دیگران به رقابت بپردازند.

عمدتا در ورزش اسکیت نوع سرعت، عملکرد مهم‌تر از دیگر متغیرها است و به همین دلیل نیز به هنگام طراحی و تولید این دسته از اسکیت‌ها به بهبود عملکرد توجه ویژه‌ای دارند.

انواع اسکیت عمده

4- اسکیت‌های اگرسیو

در صورتی که مشتریان شما جزو افرادی هستند که قصد دارند با کفش‌های اسکیت به انجام حرکات نمایشی و بدلکاری بپردازند، لازم است که حتما دیگر انواع کفش اسکیت عمده که به نام اسکیت‌های اگرسیو هستند را بشناسید.

این نوع اسکیت‌ها به طور ویژه برای پارک‌های اسکیت و یا اسکیت‌ سواری خیابانی که در آن بدلکاری بر روی بسیاری از اشیاء انجام‌ می‌شود، ساخته شده‌اند. البته لازم به ذکر است که استفاده از این کفش‌ها نیازمند مهارت بسیار زیادی است.

5- اسکیت‌های آزاد و شهری

از دیگر انواع اسکیت که در این مقاله راهنمای خرید کفش اسکیت عمده با آن‌ها آشنا خواهید شد، می‌توان به اسکیت‌های آزاد و شهری اشاره کرد‌. در واقع در صورتی که مشتریان شما قصد دارند به اسکیت‌ سواری شهری و یا فری استایل بپردازند، حتما باید این نوع از انواع کفش اسکیت عمده را خریداری کنید.

این نوع اسکیت‌ها دقیقا به گونه‌ای طراحی شده‌اند که برای کنترل کردن پیچ‌های تند و تیز موجود در محیط‌های شهری و یا انجام برخی حرکات رقص در فری استایل اسلالوم کاربردی باشند. قدرت مانور این نوع اسکیت‌ها بسیار بالا است و عمدتا بدون ترمز هستند.

علاوه بر این از این اسکیت‌ها برای انجام برخی از حرکات نمایشی در شهر‌ها نیز استفاده می‌کنند. در ادامه با ما همراه باشید تا نکات بسیار مهمی را به عنوان راهنمای فروش عمده اسکیت برای شما معرفی کنیم.

بیشتر بخوانید: روش تبلیغ باشگاه ورزشی با متد های کاربردی 2023

راهنمای جامع خرید عمده اسکیت

اکنون که با انواع کفش اسکیت عمده آشنا شدید، در ادامه این مقاله قصد داریم نکات مهمی را به عنوان راهنمای جامع خرید عمده اسکیت معرفی کنیم. بنابراین در صورت تمایل به خرید از مراکز پخش عمده اسکیت پیشنهاد می‌کنیم تا انتهای این مقاله همراه ما باشید.

فروش عمده اسکیت

1- برند اسکیت برای خرید عمده

از نکات مهم هنگام خرید کفش اسکیت عمده می‌توان دقت به برند کفش اسکیت را نام برد. در واقع به شما توصیه می‌کنیم از برندی خرید عمده خود را انجام دهید که خدمات پس از فروش و قطعات یدکی مورد نیاز را نیز تامین کند.

به عبارتی بهتر خدمات پس از فروش موجب می‌شود که در صورت خراب شدن چرخ و یا هر قطعه‌ دیگری از آن، مشتریانتان مجبور نباشند کفش را به طور کامل دور بیندازند. این باعث حسن شهرت شما خواهد شد. در ادامه برخی از مهم‌ترین برندهای موجود در زمینه تولید انواع کفش اسکیت عمده را برای شما معرفی می‌کنیم.

 • کفش اسکیت رولربلید (Rollerblade)

رولربلید کفش اسکیت درون خطی است و در اصل برندی ایتالیایی به حساب می‌آید. این برند انواع کفش اسکیت را در سبک‌های مختلف تفریحی، تناسب اندام و یا حتی نمایشی را برای کودکان و بزرگسالان تولید و به بازار عرضه می‌کند.

 • فلایینگ اییگل (Flying Eagle)

از دیگر برندهای بسیار مطرح در زمینه تولید کفش‌های اسکیت که تحت لیسانس کشور اسپانیا و تولید کشور چین است، می‌توان برند فلایینگ ایگل را نام برد. این برند تولید کننده محصولات بسیار با کیفیتی است و در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد.

 • کفش اسکیت سبا (Seba)

این برند در اصل از جمله تولیدات یکی از قهرمانان سابق ورزش اسکیت است که محصولات با کیفیت و مرغوبیت بالایی تولید می‌کند. همچنین جالب است بدانید که این برند به دلیل اینکه بازیکنان مشهور اسکیت از کفش‌های آن استفاده کردند، بسیار معروف شد.

بیشتر بخوانید: تولیدی لباس بسکتبال

2- جنسیت اسکیت سوار

از دیگر نکات مهم راهنمای خرید عمده اسکیت این است که باید حتما به جنسیت اسکیت سوار دقت کرد که در ادامه در این زمینه نیز توضیحات مهمی ارائه داده‌ایم.

کفش اسکیت مخصوص مرد و زن

لازم است بدانید که دسته‌بندی‌های انواع کفش اسکیت، بر اساس نوع جنسیت نیز انجام می‌شود. به عبارتی بهتر همانند هر محصول دیگری کفش اسکیت نیز در انواع مختلف مردانه، زنانه، دخترانه و پسرانه دسته بندی می‌شوند. همان‌طور که در هنگام خرید برخی کالاها به جنسیت فرد دقت می‌کنید، در انتخاب و خرید اسکیت عمده نیز لازم است به این نکته اهمیت دهید.

در واقع تولید کنندگان کفش‌های اسکیت معمولا با دقت به جنسیت افراد، این کفش‌ها را در اندازه، طرح و یا رنگ‌های متنوعی تولید می‌کنند. به عبارتی بهتر، مدل‌های مردانه عمدتا دارای طرح و سایز بزرگ‌تری هستند و مدل‌های زنانه به دلیل ظرافت پاهای خانم‌ها دارای طرح و سایزها کوچک‌تری هستند.

علاوه بر این، در انواع کفش اسکیت عمده زنانه معمولا دکمه‌های سردست پایین‌تر از کفش‌های اسکیت مردانه قرار می‌گیرند.

کفش اسکیت مشترک

این مدل کفش‌ها عمدتا دارای طراحی مردانه هستند اما به گونه‌ای ساخته می‌شوند که هم برای زنان و هم برای مردان قابلیت استفاده شدن را دارند. البته به شما توصیه می‌کنیم زمانی به سراغ این نوع کفش‌ها بروید که نوع کفش اسکیت عمده مورد نظر در بازار وجود نداشته باشد.

کفش اسکیت مخصوص کودکان

معمولا کفش اسکیت دختران و پسران دارای اندازه و سایز مشابهی است و عمده تفاوت آن‌ها در رنگ آمیزی است. همچنین جالب است بدانید که کفش‌های تولید شده برای کودکان دارای قابلیت تنظیم اندازه هستند. به این معنی که اسکیت سوار می‌تواند کفش اسکیت را با توجه به سایز پای خود تغییر دهد.

قیمت کفش اسکیت عمده

3- سطح مهارت

نکته دیگری که در این مقاله راهنمای خرید عمده اسکیت قصد داریم به آن اشاره کنیم، این است که نباید کفش اسکیتی خریداری کنید که از سطح اطلاعات شما فراتر باشد. در واقع همان‌طور که به آن اشاره کردیم، امروزه انواع کفش اسکیت وارد بازار می‌شود که هر کدام می‌تواند کاربرد به خصوصی داشته باشد.

به همین دلیل توصیه می‌کنیم برای اینکه بتوانید بهترین خرید را داشته باشید، باید حتما کفشی را خریداری کنید که در مورد آن اطلاعات داشته باشید. بنابراین در صورتی که تازه‌کار هستید نباید اسکیت‌های حرفه‌ای را بصورت عمده خریداری کنید‌.

4- چرخ‌های کفش اسکیت

از دیگر نکات مهم راهنمای خرید کفش اسکیت عمده که باید حتما به هنگام انتخاب و خرید کفش اسکیت به آن دقت کنید، سایز و اندازه‌ چرخ‌ها است. در واقع می‌توان گفت که کیفیت چرخ‌های کفش اسکیت می‌توانند به صورت مستقیم بر سرعت، شتاب، راحتی و پایداری آن اثر بگذارند.

همچنین در این مقاله فروش عمده اسکیت به جرات می‌توان بیان کرد که چرخ‌های اسکیت از مهم‌ترین قسمت‌های آن است و لازم است به هنگام خرید به قطر، ضخامت و جنس آن دقت کنید. به طور کلی می‌توان گفت چرخ‌های کوچک برای افراد تازه کار در این ورزش به دلیل اینکه دارای پایداری و کنترل بالایی هستند، مناسب خواهد بود.

در حالی که چرخ‌های بزرگ‌تر برای اسکیت سوارانی که سرعت برای آن‌ها مهم است، کاربردی‌تر خواهد بود.

5- سایز کفش اسکیت

همان‌طور که برای خرید کفش عمده معمولی، سایز پا بسیار مهم است، در انتخاب و خرید انواع کفش اسکیت نیز باید به سایز پا دقت کنید و این نکته از دیگر نکات مهم راهنمای خرید کفش اسکیت عمده است.

به عبارتی بهتر و طبق توصیه اسکیت فروشان حرفه‌ای، کفش اسکیت باید دقیقا متناسب با سایز پای مشتری باشد، چرا که کوچک‌تر و یا بزرگ‌تر بودن کفش اسکیت، حالت تعادل فرد را از بین می‌برد و این امر ممکن است باعث شود، آن ها آسیب ببینند.

البته لازم است این نکته را نیز ذکر کنیم که خوشبختانه امروزه اغلب انواع کفش اسکیت موجود در بازار دارای قابلیت تنظیم سایز هستند و تنها دو نوع از کفش‌ها یعنی کفش‌های اسکیت کاملا حرفه‌ای که طراحی مخصوصی دارند و یا کفش‌های اسکیت بی‌کیفیت که پس از مدت زمان کوتاهی از بین می‌روند، فاقد این ویژگی هستند.

بنابراین از دیگر نکات راهنمای خرید کفش اسکیت عمده این است سایز کفش اسکیت را دقیقا متناسب با پای مشتریان خود خریداری کنید.

6- فریم اسکیت

از دیگر بخش‌های مهمی که در راهنمای خرید عمده اسکیت قصد داریم به آن اشاره کنیم، فریم و یا تیغه اسکیت است. در واقع فریم متشکل از محور، پل و دیواره است و به کمک آن چرخ‌ها ثابت و متعادل باقی می‌مانند. همچنین لازم است بدانید که فریم کفش اسکیت تاثیر قابل توجهی بر شکل آن دارد. علاوه بر این هر یک از کفش‌ها برحسب کاربردی که دارند نیز دارای تیغه و یا فریم مختلفی هستند.

برای مثال افرادی که قصد دارند در رشته نمایشی اسکیت فعالیت خود را ادامه دهید، لازم است بدانند که فریم کفش‌های آن‌ها باید دارای جنس فلزی باشد و به شکل جداگانه از بدنه اسکیت و توسط پیچ به بوت وصل ‌شوند. همچنین لازم به ذکر است که اگر فردی قصد دارد فریم کفش مورد نظرش کیفیت مناسبی داشته باشد، حتما باید به سه فاکتور مهم دقت کنید.

به عبارتی بهتر فریم مورد نظر باید وزن کم، انعطاف پذیری بالا و استحکام مناسبی داشته باشد.

در این پست راهنمای خرید عمده اسکیت لازم است بدانید که به طور عمده فریم‌های کفش اسکیت در سه نوع جنس کامپوزیت، پلاستیک و فلز ساخته می‌شوند. جنس کامپوزیت دارای انعطاف پذیری بالایی است اما در صورت وارد شدن ضربه سخت به آن، امکان شکستن آن وجود دارد.

فریم پلاستیکی انعطاف پذیری مناسب و همچنین تعادل خوبی دارد اما واکنش پذیری بسیار کمی دارد. اما در مورد فریم‌های فلزی باید گفت که واکنش پذیری و استحکام بالایی دارند اما انعطاف پذیری آن‌ها کم است. بنابراین فریم اسکیت برعکس تصورات عموم افراد، دارای اهمیت بسیار زیادی است.

7- کیفیت بلبرینگ و بوش‌های اسکیت

دیگر قسمت‌های مهم تشکیل دهنده انواع کفش اسکیت، بلبرینگ و بوش است. معمولا در هر یک از چرخ‌های اسکیت، دو عدد بلبرینگ و بوش وجود دارد. ABC کیفیت بلبرینگ و بوش را نشان می‌دهد و عدد نوشته شده مقابل آن‌ها میزان چرخش‌ها را تعیین می‌کند.

بنابراین به عنوان آخرین نکته راهنمای خرید کفش اسکیت عمده، لازم است به این امر اشاره کنیم که علاوه بر دقت به سایر ویژگی‌هایی که در این مقاله نیز ذکر کردیم، کیفیت بلبرینگ و بوش‌های کفش های اسکیت را نیز بررسی کنید.

بیشتر بخوانید: انواع ترامپولین کودک و بزرگسال با 6 فایده خوب

سخن پایانی فروش عمده اسکیت

در این مقاله ضمن معرفی انواع کفش اسکیت برای خرید عمده، سعی کردیم به مهم‌ترین نکات به عنوان راهنمای خرید کفش اسکیت عمده اشاره کنیم. دقت کنید که بی‌توجهی به هر یک از این موارد ذکر شده می‌تواند باعث آسیب رساندن به سود و اعتبار شما شود و البته کیفیت عملکرد فروش شما را نیز می‌تواند کاهش دهد.

همچنین لازم است این نکته را ذکر کنیم که خرید از یک تولیدی یا مرکز پخش عمده اسکیت معتبر اهمیت بسیار زیادی دارد، چرا که فروشگاه‌های معتبر با ارائه با کیفیت‌ترین محصولات می‌توانند خیال شما را از خرید کفش اسکیت عمده مناسب راحت کنند. منبع

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

 • تاج بخش
  10 دی 1402 در 11:28

  سلام عرض ادب فروش تک هم دارید

  • اشرفی (اسپرت مال)
   10 دی 1402 در 11:56

   سلام با شمارشون تماس بگیرید

 • محمد
  15 فروردین 1403 در 12:18

  سلام وقت بخیر اسکیت فلاینگ ایگل سرعت قیمت عمده میخواستم برای فروشگاه

افزودن دیدگاه