کفش استوک ریز میزانو (قیمت و خرید عمده و خرده از تولیدی)

 1. خانه
 2. »
 3. معرفی تولیدی ها و فروشگاه های ورزشی ایران
 4. »
 5. کفش استوک ریز میزانو (قیمت و خرید عمده و خرده از تولیدی)
کفش استوک ریز میزانو
5/5 - (1 امتیاز)
اگر به دنبال کفش استوک ریز میزانو هستید در زیر تولیدی ها و فروشگاه های کفش استوک ورزشی برای شما گرد آوری شده است که با کلیک روی آن ها میتوانید اطلاعات تماس را مشاهده نمایید

خرید کفش استوک ریز میزانو عمده و خرده از تولیدی

چمن مصنوعی به سرعت در سراسر جهان گسترش یافته است. زیرا پایدارتر است و در برابر آب و هوا حساس نیست. سطح ثابتی را ارائه می دهد و به نگهداری و مراقبت بسیار کمتری نیاز دارد. در نتیجه در بسیاری از زمین های فوتبال در حال نصب چمن مصنوعی هستند. کفش های فوتبال مخصوص چمن مصنوعی با کفش های استوک مخصوص زمین چمن طبیعی متفاوت بوده و معمولاً دارای زیره لاستیکی هستند. آن ها همچنین دارای گل میخ های لاستیکی کوچک در زیره هستند تا کشش و انعطاف پذیری را بهبود بخشند.

کفش استوک ریز به گونه ای طراحی شده است که سبک، انعطاف پذیر، بادوام و دارای محافظت بیشتری در برابر ضربه های مداوم با توپ و چمن مصنوعی باشد. کفش های استوک ریز سبک وزن هستند تا باعث چابکی و سرعت بیشتر و بهتر بازیکنان به هنگام بازی شوند و به کاهش خستگی در آن ها کمک کنند. این نکات برای بازیکنان فوتبال به هنگام بازی بر روی چمن مصنوعی بسیار مهم است.

البته برخی از بازیکنان بسته به پست خود ممکن است سبک ترین و چابک ترین کفش های استوک ریز را بخواهند و برخی از بازیکنان ممکن است کفش های سنگین تر با پشتیبانی و حفاظت بیشتر را ترجیح دهند.

در این مقاله قصد داریم نکات و راهنمایی های لازم و ضروری به هنگام خرید عمده کفش استوک ریز از یک برند معروف و معتبر، یعنی کفش استوک ریز میزانو که باید بدانید و به آن ها آگاه باشید را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

راهنمای خرید عمده کفش استوک ریز میزانو

راهنمای خرید عمده کفش استوک ریز میزانو

از آن جایی که کفش استوک ریز نقش بسیار مهمی در نحوه عملکرد بازیکنان در زمین بازی و حفظ ایمنی و سلامت آن ها دارد، باید در زمان خرید عمده کفش استوک ریز میزانو برای فروشگاه خود توجه و دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید با بهترین و مناسب ترین انتخاب و خرید، رضایت مشتریان فروشگاه خود را جلب کنید. همچنین از صدمه دیدن زانو و مچ پای بازیکنان به هنگام بازی جلوگیری کنید. زیرا اهمیت دادن به سلامت مشتریان خود مسئله بسیار مهمی است که هر مغازه داری به هنگام خرید اجناس برای فروشگاه خود باید آن را در نظر بگیرد و محصولات بی کیفیت را برای مشتریان فروشگاه خود تهیه نکند.

کفش استوک ریز میزانو اورجینال

خرید عمده کفش استوک ریز میزانو می تواند سرمایه گذاری قابل توجهی برای فروشگاه شما باشد. متاسفانه نسخه های تقلبی بسیاری از برند های محبوب از جمله برند میزانو در بازار وجود دارد. کفش های استوک ریز میزانو تقلبی ممکن است دقیقاً شبیه به مدل واقعی و اصل این برند به نظر برسند. اما مسلما از نظر کیفیت و عملکرد ضعیف عمل می کنند. دانستن نحوه تشخیص کفش های استوک ریز میزانو تقلبی از اصل برای هر شخصی که قصد خرید عمده این محصول را دارد، بسیار ضروری و واجب است.

در ادامه شش نکته ساده اما مهم را مورد بحث قرار می‌ دهیم که به شما عزیزان کمک می‌ کند تشخیص دهید کفش های استوک ریزی که از برند میزانو قصد خریداری به صورت عمده دارید اصل هستند یا خیر. با در دست داشتن این نکات مطمئن خواهید شد که خرید عمده شما اصل و اورجینال است و با مواد اولیه درجه یک و با کیفیت طراحی و دوخته شده است.

راهنمای سریع نحوه تشخیص کفش استوک ریز میزانو تقلبی از اصل

راهنمای سریع نحوه تشخیص کفش استوک ریز میزانو تقلبی از اصل

 با دانستن این که چگونه کفش‌ های استوک ریز میزانو تقلبی را تشخیص دهید و اگر زمانی را برای بررسی نشانه‌ های اصالت و اورجینال بودن کفش های فوتبالی که قصد خرید آن ها را دارید اختصاص دهید، می‌ توانید مطمئن شوید که محصولات اصلی را برای فروشگاه خود خریداری می‌ کنید.

نکاتی که در زمان بررسی اصل یا تقلبی بودن کفش های استوک ریز از برند میزانو باید در نظر بگیرید عبارتند از:

 • دوخت مواد رویی کفش استوک را بررسی کنید.
 • برای کفش های استوک ریز چرمی حتما کیفیت چرم را بررسی کنید.
 • لوگو و مارک روی کفش استوک ریز را بررسی کنید.
 • اطمینان حاصل کنید که شماره سریال مطابقت دارد.
 • به دنبال الگوها و عناصر طراحی باشید.
 • از مراکز معتبر خرید کنید.

چگونه نکات کفش استوک ریز میزانو جعلی را تشخیص دهیم؟

چگونه نکات کفش استوک ریز میزانو جعلی را تشخیص دهیم؟

با توجه به این نکات و در دست داشتن این اطلاعات، به خوبی یاد می گیرید که چگونه کفش های استوک ریز تقلبی را از کفش های استوک ریز اصل تشخیص دهید و از خرید عمده کفش های استوک ریز اصل لذت ببرید.

1- دوخت مواد رویه کفش استوک را بررسی کنید.

کفش های استوک ریز میزانو تقلبی ممکن است دوخت ضعیفی داشته باشند و با نخ ضخیمی که به طور ناهموار توزیع شده باشد دوخته شده باشند. اطمینان حاصل کنید که نخ به صورت یکسان در سر تا سر کفش استوک ریز میزانو استفاده شده باشد و هیچ حلقه یا گره شلی در هیچ یک از دوخت ها وجود نداشته باشد.

2- برای کفش های استوک ریز چرمی حتما کیفیت چرم را بررسی کنید.

حتما کیفیت چرم را چک کنید. چرم استفاده شده در کفش استوک ریز باید صاف و لطیف به نظر برسد و بدون بریدگی یا تکه‌ های قابل مشاهده باشد که نشان دهنده محصول غیر اصل است. اگر نشانه‌ ای از آسیب بر روی چرم وجود داشته باشد، می‌ تواند نشانه‌ ای از اصل نبودن کفش استوک ریز باشد.

3- لوگو و مارک روی کفش استوک ریز را بررسی کنید.

کفش استوک ریز میزانو اورجینال و معتبر معمولاً دارای آرم و مارک روی زبان، پهلو ها، پاشنه پا یا کفی است همه این آرم ها باید کیفیت بالایی داشته و به وضوح قابل مشاهده باشند. اگر هر یک از آن ها محو یا خارج از مرکز به نظر برسد، می تواند نشان دهنده یک محصول تقلبی و غیر اصل باشد.

4- اطمینان حاصل کنید که شماره سریال مطابقت داشته باشد.

اطمینان حاصل کنید که شماره سریال کفش استوک ریز با آنچه از یک محصول معتبر و اورجینال انتظار دارید مطابقت داشته باشد. شماره سریال را می توان در قسمت داخلی کفش، معمولا در نزدیکی کفی یا پاشنه پا پیدا کرد.  اگر شماره سریال وجود نداشته باشد یا با آنچه که از یک محصول اصل انتظار دارید مطابقت نداشته باشد، می تواند نشان دهنده جعلی بودن کفش باشد.

جعبه کفش استوک ریز نیز یکی از عوامل ثابت کننده ی اصل بودن دیگر محصول است. کفش استوک ریز از برند میزانو باید  دارای جعبه ی مخصوص میزانو، لوگوی مخصوص برند میزانو و شماره سریالی که با محصول مطابقت دارد، باشد. در غیر این صورت کفش استوک ریز میزانو حتی اگر بی نقص باشد تقلبی بوده و یک نسخه ی کپی عالی از آن محصول است!

 5- به دنبال الگو ها و طرح باشید.

به دنبال الگوها و عناصر طراحی باشید که معمولاً فقط در کفش های استوک ریز معروف و معتبر یافت می شوند. محصولات تقلبی ممکن است برخی از عناصر موجود در کفش های استوک ریز اصلی و اورجينال را تکرار کنند. اما ممکن است جزئیات خاصی نداشته باشند و یا تغییرات جزئی داشته باشند که نشان می دهد اورجینال نیستند.

 6- از مراکز معتبر خرید کنید.

قبل از خرید عمده کفش استوک ریز میزانو، عاقلانه است که کمی تحقیق کنید. اگر با مراکز معتبر آشنایی ندارید، پرس‌ و جو کنید تا بتوانید مراکز معتبر و قابل اعتماد را برای خرید عمده خود پیدا کنید.

برای اطمینان از اصالت و اورجینال بودن کفش های استوک ریز از برند میزانو بهتر است اجناس مورد نیاز برای فروشگاه خود را از فروشندگان معتبر و معرفی شده تهیه و خریداری کنید و به تاریخچه ی فروشنده ای که از آن به صورت عمده خریداری می کنید اعتماد کنید. اگر پیشینه ی فروشنده ی شما در کیفیت کفش های استوک ریز و اصل و اورجینال بودن آن ها مثبت باشد دیگر دلیلی برای شک کردن به تقلبی بودن محصولات وجود ندارد.

تنوع طرح و رنگ و سایز

مراکزی را برای خرید عمده کفش استوک ریز میزانو انتخاب کنید که سایز بندی و رنگ بندی کامل محصول انتخابی شما را موجود داشته باشد و دارای طرح های متنوعی از کفش های استوک ریز نیز باشد. به این شکل می توانید تمام محصولات مورد نیاز برای فروشگاه خود را از یک فروشنده به صورت عمده خریداری کنید و حتی تخفیف هم بگیرید.

قیمت کفش استوک ریز میزانو اورجینال

چند مرکز معتبر را که محصولات آن ها اورجینال است را انتخاب کنید و قیمت کفش های استوک ریز میزانو آن مراکز را با هم مقایسه کنید و در نهایت مرکزی را برای خرید عمده خود انتخاب کنید که قیمت مناسب تری نسبت به دیگر مراکز انتخابی دارند. به این شکل می توانید محصولات خود را با قیمت مناسب تری تهیه کنید و بتوانید به سود بیشتری برسید.

کلام آخر

اگر چه شناسایی کفش های استوک ریز میزانو تقلبی برای کسانی که در مورد آن ها آگاهی ندارند دشوار است. اما همه محصولات تقلبی به راحتی قابل تشخیص هستند. نکات و شاخص‌ های کلیدی که باید هنگام شناسایی کفش‌ استوک ریز میزانو تقلبی به آن توجه کنید، شامل رنگ‌ ها و اثرات و الگو ها و طرح های روی کفش استوک ریز است که تکرار دقیق آن‌ ها برای جعل‌ کنندگان بسیار دشوار است.

در این مقاله سعی کردیم در خصوص نشانه های تقلبی بودن کفش های استوک ریز میزانو صحبت کنیم تا در زمان خرید عمده کفش استوک ریز میزانو بتوانید محصولات اورجینال را از غیر اصل تشخیص بدهید. همچنین نکات دیگری همچون تنوع سایز بندی و رنگ بندی و قیمت مناسب را برای خرید کفش های استوک ریز میزانو را نیز ذکر کردیم. امیدواریم که با استفاده از این نکات و راهنمایی ها بتوانید خرید عمده خوبی داشته باشید.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
WhatsApp

اسپرت مال اولین و بزرگترین پاساژ آنلاین خرید عمده لباس ورزشی و لوازم ورزشی در ایران است.

آگهی های اخیر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه