تیشرت آستین حلقه ای چیست و چه انواعی دارد{جامع1402}

یک روند مد بسیار محبوب، تیشرت های بدون آستین یا آستین حلقه ای است. این پیراهن‌ها به عنوان پیراهن عضلانی نیز شناخته می‌شوند، زیرا ماهیچه‌های دوسر بازو به وضوح در هنگام پوشیدن این پیراهن ها قابل مشاهده هستند. به طور کلی، این نوع تیشرت در فصل تابستان پوشیده می شود و برخی افراد ترجیح می دهند در طول تمرین و جلسات بدنسازی خود از آن استفاده کنند. طرحی شبیه به تیشرت دارند اما بدون آستین هستند.

در مد، تیشرت آستین حلقه ای یا پیراهن زیر بغل یک نسخه بدون آستین و بلند تر از تیشرت است. تیشرت های آستین حلقه ای در درجه اول به عنوان لباس بیرونی در روزهای گرم تابستان و برای ورزش پوشیده می شوند. تیشرت های بسیاری از ورزش ها، به عنوان مثال برای رشته بسکتبال پیراهن ورزشی را به شکل تیشرت آستین حلقه ای طراحی می کنند. فقدان پارچه در ناحیه زیر بغل باعث می شود که عرق بهتر تبخیر شود. علاوه بر این، هیچ نقطه فشار یا ساییدگی زیر بازوها وجود ندارد.

کاربرد تیشرت آستین حلقه ای

کاربرد تیشرت آستین حلقه ای

 • تیشرت های همه کاره

تیشرت های بدون آستین و حلقه ای، پایه‌ های محبوب در هوای گرم و فعالیت‌های ورزشی هستند. تاپ های پایه که به یقه گرد و بند های پهن مجهز شده اند، انواع مختلفی دارند. تاپ های باریک بدون بازو یا همان تیشرت های آستین حلقه ای به تنهایی با شلوار جین کوتاه یا حتی بلند زیبا و جذاب به نظر می رسند. هنگامی که دما کاهش می یابد، می توانید به سادگی رویه را با یک ژاکت کش باف پشمی یا بلوز فلانل بپوشید. یک تاپ مردانه اسپرت بدون آستین و پهن، آزادی حرکت را به شما ارائه می دهد. طیف گسترده ای از رنگ ها، امکانات متنوعی را برای استفاده فردی از تیشرت های بدون آستین برای زنان و مردان باز می کند. شما می توانید از تیشرت های آستین حلقه ای در باشگاه های ورزشی یا محیط های خارج از باشگاه استفاده کنید. در حالت کلی این مدل از تیشرت در میان زنان و مردان بسیار محبوب هستند و کاربرد گسترده ای نیز دارند.

بیشتر بخوانید: تیشرت آستین بلند چیست و چه انواعی دارد

 • تیشرت های آستین حلقه ای، لباس های روزمره همه کاره برای بسیاری از موارد

پیراهن های بدون آستین یا همان آستین حلقه ای از دهه 1960 یک تغییر خوشایند در سبک های آستین کوتاه بوده است. شکل ترکیبی زیر پیراهن و پیراهن با کاریزمای مردانه خود به نفع مردان است. اما تاپ های ابتدایی نه تنها در بین بازدیدکنندگان باشگاه محبوب هستند، بلکه میان کل مردم محبوب هستند. تیشرت‌ ها در ترکیب با کت‌ها یا پیراهن‌های کلاه‌دار، ظاهر غیررسمی را کامل می‌کنند. برای خانم ها، تاپ های زنانه یکی از ملزومات کمد لباس است. با برش بدون آستین، لباس‌های غیررسمی ثابت می‌کنند که می‌توان آن ‌ها را در موقعیت ‌های مختلف به خوبی ترکیب کرد. در دفتر آنها به خوبی با کت یا بلوز پیراهنی ست می شوند. تاپ های بدون آستین ساخته شده از پارچه های کشسان کاربردی، مکمل ایده آلی برای کت های پشمی برای فعالیت های خارج از منزل هستند.

 • مد پایه درجه یک برای شخصی سازی حرفه ای

تاپ های ساده رنگی برای مردان و زنان همه چیز هستند که فرصت های بی پایانی را برای چاپ و گلدوزی خلاقانه باز می کنند. مواد قابل تنفس و کششی با ساختاری صاف و متراکم، پایه ‌ای عالی برای چاپ دیجیتال، دوخت لوگو یا دسته‌بندی فراهم می‌کنند. در نتیجه تیشرت هایی با چاپ های درخشان و گلدوزی دقیق است که بسیار بادوام و بسیار قابل تشخیص هستند. دقت در کار مانند دوخت و لوله کشی نمای باکیفیت رویه های اصلی را برجسته می کند.

انواع مدل تیشرت آستین حلقه ای

انواع مدل تیشرت آستین حلقه ای

 • تیشرت بدون آستین یقه خدمه

یک الگوی بسیار رایج، تیشرت های مشکی بدون آستین یقه خدمه برای مردان است. بیشتر این تیشرت ها آستین ندارند، بنابراین تفاوت عمده ای در الگوی گردن وجود دارد. یقه خدمه در اصل یک تیشرت با یقه گرد است. آن ها ماندگاری بالایی دارند و همچنین بسیار راحت هستند.

بیشتر بخوانید: انواع تیشرت ورزشی

 • تیشرت آستین حلقه ای برای خانم ها

تیشرت زنانه بدون آستین یا همان آستین حلقه ای دارای طرح های بسیار هیجان انگیزی برای خانم ها است. این نوع تیشرت یا تاپ  را می توان با شلوار جین، شلوارک و سایر اکسسوری های مد روز ست کرد. آن ها در استایل یک خانم واقعا زیبا و جذاب به نظر می رسند و این ویژگی های آن ها را برجسته می کند. این تاپ ها نیز به راحتی قابل تنظیم هستند. به طور کلی، خانم ها ترجیح می دهند این لباس ها را در طول تمرین های ورزش بپوشند که مدل ها و طرح های گوناگون و زیبایی نیز دارند که با هر سلیقه ای هماهنگ شود.

 • تیشرت آستین حلقه ای کلاه دار

تیشرت های کلاه دار یکی دیگر از طرح های موجود در دسته تیشرت های بدون آستین یا حلقه ای برای مردان و زنان است که حتی در بین خانم ها نیز بسیار محبوب است. این هودی ها ظاهری مرموز و در عین حال بسیار معمولی به فرد می بخشد. تیشرت های کلاه دار بیشتر از پارچه نخی دوخته می شوند .این نوع از تیشرت ها برای روز های گرم اما بارانی بسیار مناسب هستند. این تیشرت ها کمی عجیب هستند اما ظاهر بسیار زیبایی دارند و استایل کاملا متفاوتی را به شما ارائه می دهد. این مدل از تیشرت ها با شلوار های جین جذب و یا حتی کوتاه به راحتی ست می شوند.

تیشرت آستین حلقه ای کلاه دار

 • تیشرت آستین حلقه ای پاره شده

تیشرت های بدون آستین یا آستین حلقه ای برای زنان به راحتی سفارشی می شوند و به جدیدترین روند مد مانند شلوار جین در حال حاضر تبدیل می شوند. همچنین تیشرت های پاره شده در بازار موجود هستند. آن ها به شدت زیبا به نظر می رسند و یک بیانیه مد جسورانه ایجاد می کنند، و فقط در صورتی که با سایر اکسسوری ها شیک باشد. در غیر این صورت، آن ها می توانند یکی دیگر از عیب های مد باشند. به هر حال این مدل نیز در بازار موجود است و طرفداران خاص خود را دارند.

بیشتر بخوانید: تیشرت هتلی ورزشی | خرید عمده تی شرت هتلی ورزشی از تولیدی

 • تیشرت آستین حلقه ای با الگوی باز

تی‌شرت‌های بدون آستین مردانه معمولا دارای یک بازو بزرگ یا بازو معمولی هستند. اصولا آن ها توسط افراد ورزشکار پوشیده می شود تا بدن آنها در طول تمرینات سنگین تنفس کند. ممکن است بسکتبالیست های زیادی را پیدا کنید که از این نوع تیشرت استفاده می کنند. این مدل آزادی نامحدود را تضمین می کند و معمولا ورزشکار ها از آن استفاده می کنند. اما می تواند در نظر دیگر افراد نیز محبوب باشد.

تیشرت آستین حلقه ای با الگوی باز

 • تیشرت آستین حلقه ای گرافیکی

بازار مملو از تیشرت های بدون آستین گرافیکی مردانه و زنانه است. بسیاری از فروشندگان در بازار حتی طرح های شما را چاپ می کنند. این چاپ ها و گرافیک ها می تواند هر چیزی باشد، از حیوانات وحشی گرفته تا کارتون. آن ها به راحتی با سلیقه شما هماهنگ می شوند زیرا بسیار متنوع هستند و شما می توانید با انتخاب طرح مورد علاقه تان، هدف یا شخصیت خود را در باشگاه های ورزشی بازگو کنید.

 • تیشرت آستین حلقه ای تناسب اندام

تیشرت های آستین حلقه ای معمولا به عنوان تیشرت عضلانی شناخته می شود. در واقع، ممکن است تعجب کنید که بدانید این تیشرت های بدون آستین گران تر از تیشرت های آستین معمولی هستند. تقاضا برای تیشرت های معمولی ثابت می ماند در حالی که تیشرت های بدون آستین در شرایط آب و هوایی خاص ترجیح داده می شوند، بنابراین هزینه ساخت بسیار زیاد است.

بیشتر بخوانید: تیشرت آستین حلقه ای ورزشی برای خرید عمده از تولیدی

 • تیشرت های آستین حلقه ای خنده دار

شاید این تیتر برای شما خنده دار یا مسخره باشد. اما اجازه دهید تا به توضیح آن بپردازیم. شما می‌توانید تیشرت‌های بدون آستین بپوشید که عبارات یا تصاویر خنده ‌داری روی آن‌ ها وجود داشته باشد. آن ها غیررسمی به نظر می رسند و اگر تیشرتی بپوشید که یک نقل قول خنده دار روی آن باشد، اشتباه نخواهید کرد. مردم مطمئنا یک بار به شما نگاه خواهند کرد و حتی خواهند خندید. این نوع از تیشرت ها همچنین می تواند تاثیر بسیار خوبی بر روی روحیه شما داشته باشد. به هر حال انتخاب این نوع از تیشرت ها نه تنها زشت نیست، بلکه می تواند به روحیه شاد و پر انرژی شما نیز اشاره کند.

تیشرت های آستین حلقه ای خنده دار

 • تیشرت آستین حلقه ای جلیقه سوپر قهرمان

یکی دیگر از تیشرت های بدون آستین ترجیحی برای طیف زنانه و مردانه تیشرت های جلیقه ابرقهرمانی است. حداقل یک بار در دوران کودکی، ممکن است یک ابرقهرمان مورد علاقه خود را داشته باشید. اکنون می توانید آنها را روی تی شرت های خود بپوشید.

بسیاری از برندهای موجود در بازار در تولید این نوع تیشرت های تخصص را دارند. تیشرت بدون آستین یک لباس بسیار راحت و ترجیح داده شده است. همچنین در رنگ های مختلف مانند جامد یا انتزاعی طراحی و دوخته شده اند.

بیشتر بخوانید: فروش عمده تیشرت آستین بلند (خرید عمده از تولیدی )

تفاوت تیشرت آستین حلقه ای و تاپ

اگرچه ممکن است از نظر ظاهری کمی شبیه به هم باشند، اما تفاوت های زیادی بین تاپ و تیشرت آستین حلقه ای وجود دارد. تیشرت های آستین حلقه ای لباس‌های سبک و ظریف هستند، در حالی که تاپ ها  محکم و ایده‌ آل برای لباس‌های ورزشی هستند. بیایید نگاهی دقیق تر به برخی از تفاوت های این دو نوع لباس بیندازیم.

تفاوت تیشرت آستین حلقه ای و تاپ

 • مواد

تاپ و تیشرت های آستین حلقه ای با استفاده از مواد مختلفی ساخته می شوند. به دلیل ماهیت مستحکم، روکش های مخزن با استفاده از پارچه های مات مانند پلی پنبه ساخته می شوند. این باعث می شود آن ها به طور قابل توجهی قوی تر و بادوام تر از تیشرت های آستین حلقه ای باشند.

تیشرت های آستین حلقه ای در اصل تیشرت های بدون آستین هستند. اکثر این پیراهن ها از پنبه ساخته شده اند. گزینه‌ ها از پنبه شانه ‌شده، پنبه اسلاب و پنبه ارگانیک تا پنبه پیما را شامل می‌شود. همچنین برخی از آن ها را خواهید یافت که با استفاده از پلی استر، ابریشم مصنوعی و لایکرا ساخته شده اند.

پیراهن های بدون آستین که برای راحتی به جای استحکام طراحی شده اند، حس نرم تری دارند. آن ها همچنین می توانند به عنوان زیر پیراهن استفاده شوند.

 • ویژگی های طراحی

وقتی صحبت از ویژگی های طراحی به میان می آید، تاپ کم و بیش شبیه تیشرت آستین حلقه ای است. هر دو مورد دارای بند هایی هستند که بخشی از بدنه هستند. این بدان معنی است که سوراخ های بازو اساسا از بدنه بریده می شوند. بیش از ده نوع مختلف تاپ وجود دارد و هر کدام طراحی خاص خود را دارند.

تاپ و پیراهن های بدون آستین هم بدون آستین و هم بدون یقه هستند. هر دو مورد برای پوشیدن در نیمه بالایی بدن طراحی شده اند. در مورد استایل، تغییرات زیادی وجود دارد، زیرا انواع مختلفی از تاپ و پیراهن های بدون آستین وجود دارد.

هر دو لباس برای هر دو جنس قابل پوشیدن هستند. با این حال، تیشرت های آستین حلقه ای دارای حداقل ساپورت سینه هستند. از طرف دیگر، تاپ ها به بدن نزدیک می شوند و منحنی ها را برجسته می کنند. آن ها دارای پشتیبانی قابل توجهی از سینه هستند زیرا بند های آن ها بخشی جدایی ناپذیر از طراحی هستند و قابل تنظیم نیستند.

تاپ و پیراهن های بدون آستین معمولا کاربرد های مشابهی دارند. تاپ‌ ها را می‌توان به تنهایی پوشید و همچنین برای افرادی که ورزش می‌کنند، گزینه ‌ای محبوب هستند. با این حال، برخلاف پیراهن های بدون آستین، نمی توان از آن ها به عنوان زیر پیراهن استفاده کرد. پوشیدن آنها به عنوان بخشی از هر لباس رسمی فقط برای خانم ها مفید است.

برای خانم ها راحت تر است که آن ها را زیر کت و شلوار پنهان کنند. به طور مشابه، پیراهن ‌های بدون آستین به‌ عنوان زیر پیراهن برای مردان به خوبی عمل می‌کنند.

بیشتر بخوانید: خرید تی شرت ورزشی عمده به 9 روش عالی| تیشرت ورزشی عمده

 • تفاوت هزینه ها

وقتی صحبت از هزینه به میان می‌آید، تشخیص بین لباس‌های تاپ و تیشرت آستین حلقه ای دشوار است. قیمت هر دو مورد بر اساس متریال استفاده شده و طراحی آن مورد خاص است. شما می توانید یک پیراهن بدون آستین ساخته شده از ابریشم را پیدا کنید که بسیار گرانتر از یک تاپ پلی کتونی است. از سوی دیگر، تیشرت های آستین حلقه ای ابریشمی گران‌ تر از تاپ های نخی خواهند بود.

 • ماندگاری

درست مانند قیمت، دوام نیز به نوع مواد مورد استفاده برای ساخت یک لباس بستگی دارد. این امر تصمیم گیری در مورد دوام بیشتر، تاپ یا تیشرت آستین حلقه ای را دشوار می کند. با این حال، به طور کلی، تاپ ها به گونه ای ساخته شده اند که استحکام بیشتری داشته باشند، زیرا می توانند به عنوان لباس ورزشی نیز استفاده شوند.

 • مزایای هر کدام

تاپ و تیشرت آستین حلقه ای مزایای مشابهی دارند. آن ها کاملا تنفسی هستند، به همین دلیل است که مردم دوست دارند آن ها را در طول تمرینات خود بپوشند. پوشیدن تاپ در حین ورزش به پوست شما اجازه دم می دهد. به این ترتیب، در نهایت دچار گرمازدگی نمی‌شوید، که می‌تواند مانع از انجام تمرینات شما شود.

جدای از آن، پوشیدن تاپ و پیراهن های بدون آستین در هوای گرم، روشی ایده آل برای تنفس پوست و منافذ است.thefactshop

تیشرت آستین حلقه ای

نکات پایانی

ما در این مقاله سعی کردیم تا بگوییم تیشرت آستین حلقه ای چیست و همچنین به تمامی نکات در مورد آن بپردازیم. از آنجایی که تفاوت گذاشتن میان این نوع تیشرت و تاپ بسیار دشوار است، ما تفاوت میان آن دو را کاملا آشکار کردیم تا بهتر با تیشرت آستین حلقه ای آشنا شوید. در پایان لازم است تا از همراهی شما تشکر کنیم که تا پایان همراه ما بودید.

5/5 - (1 امتیاز)

نظر

 • هنوز نظری ندارید.
 • افزودن دیدگاه