فروش عمده مایو شنا 100 درصد بی واسطه در تولیدی های ایرانی

فروش عمده مایو شنا در تولیدی ها و فروشگاه های زیر انجام میشود. اسپرت مال با جمع آوری این فروشگاه ها سعی در تسهیل روند خرید شما دارد. شما فقط با یک کلیک میتوانید به اطلاعات تماس آن ها دسترسی پیدا کنید و ثبت سفارش خود را انجام دهید.

فروش عمده مایو شنا (لیست تولیدی های مایو شنا)

نحوه خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا

مایو شنا یکی از منحصر به فرد ترین اقلام لباس است. به همین دلیل برای کاربردی بودن آن باید بتواند در محیط های خشن و آب زیاد مقاومت کند و دوام داشته باشد. زمانی که افراد به استخر یا ساحل می روند تمرکز آن ها باید روی تفریح ​​باشد نه روی لباس شنایی که راحت نیست و ناراحت کننده است.

بنابراین در زمان خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا باید یک سری نکات مهم و ضروری را رعایت کرد تا بتوانید محصولات با کیفیت و راحتی را برای مشتریان فروشگاه خود موجود کنید و بتوانید رضایت آن ها را جلب کنید. در ادامه این مقاله قصد داریم برخی از نکات مهمی را که در زمان خرید عمده از مراکز فروش مایو شنا باید به آن ها توجه داشته باشید را ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

معتبر بودن مراکز فروش عمده مایو شنا

برای خرید مایو شنا به صورت عمده باید به این مسئله توجه داشته باشید که از مراکز فروش عمده معتبر خرید خود را انجام دهید تا بتوانید از کیفیت مایو های شنایی که قصد خرید آن ها را دارید اطمینان حاصل کنید.

قیمت مایو شنا

قیمت مایو شنا به عوامل مختلفی مانند کیفیت، پارچه و… بستگی دارد. هر چه طراحی آن پیچیده‌ تر باشد، قیمت آن نیز بالا تر است.  همچنین عناصر سفارشی مانند دکمه ها، پین ها می توانند به قیمت مایو شنا اضافه کنند.

با این وجود در زمان انتخاب مراکز فروش عمده مایو شنا، قیمت محصولات چند مرکز فروش عمده را بررسی کنید و با مقایسه قیمت ها مرکز فروشی را برای خرید عمده انتخاب کنید که دارای قیمت گذاری مناسب تری باشد تا بتوانید به سود بیشتری برسید.

ویژگی پارچه مایو شنا خوب

در زمان خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا باید به هنگام انتخاب مایو شنا ویژگی های پارچه مایو شنا خوب را در نظر بگیرید تا بتوانید مایو های راحت و با کیفیت را برای مشتریان فروشگاه خود تهیه کنید. برای این که بتوانید مایو های راحتی که به مدت طولانی دوام بیاورند را خریداری کنید، چند ویژگی و نکته وجود دارد که باید مطمئن شوید جنس پارچه مایو های شنایی که انتخاب می کنید دارند.

دوام و ماندگاری

مایو شنا باید در برابر آب شور، کلر استخر، ساییدگی شن و ماسه ساحلی و همچنین آفتاب شدید مقاومت کند. به همین دلیل مهم است که مایو های شنایی را به صورت عمده انتخاب و خریداری کنید که در آن شرایط به سرعت شروع به خراب شدن نکنند.

خشک شدن سریع مایو شنا

تصور کنید که افراد برای شنا به ساحل یا استخر می روند، سپس با یک مایو خیس از آب بیرون می آیند. مسلما آن ها می خواهند پس از خروج از آب، لباس شنا آن ها در اسرع وقت خشک شود و هیچ کس دوست ندارد که برای مدت طولانی با مایو شنا خیس در حال لرزیدن بنشیند. به همین دلیل در زمان خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا مطمئن شوید که مایو هایی از پارچه هایی با الیاف با کیفیت انتخاب می کنید که به سرعت خشک می شوند.

قابلیت کشش

مایو شنا نیاز به کشش دارد و باید به شکلی طراحی و دوخته شده باشد که محکم روی پوست قرار بگیرد، به این معنی که مایو های شنایی که انتخاب می کنید باید دارای پارچه ای باشند که کشش خوبی هم به صورت افقی و هم عمودی داشته باشند تا باعث احساس راحتی مشتریان شما به هنگام پوشیدن مایو شنا شود.

زمانی که مایو خیس است باید شکل خود را حفظ کند

افراد می خواهند که مایو شکل خود را حفظ کند و زمانی که خیس است محکم بماند. برخی از پارچه‌ ها معمولاً آب را نگه می‌ دارند و وقتی خیس می‌ شوند شکل خود را از دست می‌ دهند. شما باید مطمئن شوید که مایو هایی را که در زمان خرید از مراکز فروش عمده مایو شنا انتخاب می کنید دارای پارچه هایی باشند که بدون توجه به خیس شدن، زیبا بمانند و به شکل مناسبی درآیند.

محافظت در برابر اشعه فرا بنفش

پارچه هایی که به محافظت از افراد در برابر اشعه ماوراء بنفش کمک می کنند پیشرفت بزرگی در فناوری پارچه مایو شنا هستند. وقتی افراد در ساحل یا استخر هستند، احتمالاً اشعه‌ های زیادی از خورشید جذب می‌ کنند که برای پوست آن ها خوب نیست.

محافظ UPF برای محافظت از پوست افراد در برابر اشعه های مضر UV طراحی شده است. برخی از مایو های شنا با پارچه‌ هایی طراحی شده‌ اند که اشعه‌ های UV را مسدود می‌ کنند و از آسیب به پوست افراد جلوگیری می‌ کنند. هر چه عدد درجه بندی اشعه مایو در مایو شنا بیشتر باشد، پوست افراد محافظت بیشتری در برابر آفتاب خواهند داشت. درجه اشعه ماوراء بنفش 50+، 98 درصد از اشعه های خورشید را مسدود می کند. بنابراین مرکز فروشی را برای خرید عمده خود انتخاب کنید که همه مایو های آن برای مردان و زنان با پارچه های UPF 50+ ساخته شده باشند.

در زمان انتخاب بهترین مرکز فروش عمده مایو شنا حتما توجه داشته باشید که اجناس مرکز فروش عمده مورد نظر دارای ویژگی های گفته شده باشد تا بتوانید مایو های با کیفیتی را برای مشتریان فروشگاه خود تهیه و خریداری کنید تا بتوانید رضایت آن ها را جلب کنید و به سود بیشتری برسید.

جنس پارچه مایو شنا

پارچه پلی استر چندین سال است که بر صنعت رقابتی مایو شنا تسلط داشته است. پلی استر چه با ماده دیگری ترکیب شود و چه به تنهایی، پارچه پیشرو برای لباس شنا با کیفیت است. پارچه پلی استر رنگ خود را حفظ می کند و در برابر کلر مقاوم است. به همین دلیل در زمان خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا، مرکزی را انتخاب کنید که حتما مایو هایی با جنس پلی استر را موجود داشته باشد‌.

ویژگی های پارچه پلی استر عبارتند از:

 • الیاف ارتجاعی قوی
 • تناسب نرم و راحت
 • بادوام، مقاوم در برابر انقباض
 • مقاوم در برابر سایش
 • خشک شدن سریع
 • مقاوم در برابر کلر
 • محافظت در برابر اشعه فرا بنفش
 • شکل خود را حفظ می کند
 • قابلیت تنفس استثنایی
 • کشش 4 طرفه
 • به راحتی شسته می شود

پارچه نایلون پارچه جایگزین پلی استر است. نایلون سبک وزن است و یک تناسب صاف را ارائه می دهد. اما پارچه نایلونی معایب خود را هم دارد. به عنوان مثال در برابر کلر مقاوم نیست و مانند پارچه پلی استر ماندگاری ندارد. پس بهتر است در زمان خرید مایو شنا به صورت عمده اولویت شما پلی استر باشد. اما مایو شنا از جنس نایلون نیز خوبی های خود را دارد.

ویژگی های پارچه نایلون عبارتند از:

 • مقاوم در برابر سایش
 • براق، نرم
 • جذب رطوبت کم
 • خاصیت ارتجاعی عالی
 • به راحتی شسته می شود

تنوع در طراحی و سایز و رنگ مایو شنا

در زمان خرید عمده مایو شنا باید مرکز فروش مایو شنایی را انتخاب کنید که بتوانید تمام اجناس مورد نیاز خود را از یک مرکز فروش عمده مایو شنا خریداری کنید.

یک مرکز فروش عمده مناسب، مرکز فروشی است که دارای تنوع بالایی از طرح و رنگ بندی و سایز بندی باشد تا بتوانید مایو های شنای مردانه و زنانه بسیاری را با طرح ها، مدل ها، رنگ بندی و سایز بندی کامل تهیه و خریداری کنید.

کلام آخر

بهترین مایو شنا برای شنا باید راحت و طراحی شده باشد تا در بسیاری از جلسات تمرین شنا افراد دوام بیاورد. به همین دلیل هنگامی که به دنبال خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا هستید، مطمئن شوید که محصولات مرکز فروش عمده مورد نظر دامنه حرکتی مناسبی دارد، کشش را کاهش می دهد، به سرعت خشک می شود، محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش دارند، پوشیدن آن ها راحت است و بادوام هستند.

مراکز فروش عمده مایو های شنایی را انتخاب کنید که لباس‌ های شنای آن ها از نایلون، پلی استر یا پلی آمید ترکیب شده با الاستین ساخته شده باشند تا خاصیت ارتجاعی بیشتری پیدا کنند. همچنین قیمت و تنوع طراحی، مدل، رنگ بندی و سایز بندی مایو شنا مراکز فروش عمده را نیز به هنگام خرید در نظر بگیرید.

در این مقاله سعی کردیم نکات لازم و ضروری به هنگام خرید عمده از مراکز فروش عمده مایو شنا را در اختیار شما کاربران عزیز و گرامی قرار دهیم. امیدواریم که بتوانید با توجه به این نکات و در نظر گرفتن آن ها به هنگام انتخاب معتبر ترین مرکز فروش عمده، بتوانید بهترین خرید عمده را داشته باشید و محصولات مورد نیاز فروشگاه خود را با قیمت های مناسب و با تخفیف خرید و تهیه کنید تا بتوانید به سود بیشتری برسید.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید مایو شنا و انواع مایو شنا

بیشتر بخوانید: حوله استخری چیست و چه ویژگیهایی باید داشته باشد

بیشتر بخوانید: فروشگاه های تخصصی لوازم شنا

5/5 - (1 امتیاز)